laptopy notebooki - komputerowy sklep internetowy
forum.X-KOM.PL
Forum sklepu komputerowego X-KOM
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: Sob 27 Kwi 2024, 17:33



Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 53 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
 Shiru Shogun 10 power co z aktualizacjami ???? 
Autor Wiadomość
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 01 Wrz 2002, 11:00
Posty: 7675
Post Re: Shiru Shogun 10 power co z aktualizacjami ????
mateo napisał(a):
X-KOM.PL napisał(a):
Oprogramowanie od RAMOS, nie narusza warunków gwarancyjnych.


Czy aby na pewno ?? dopytuję się z racji, iż na innym forum wyczytałem post gościa który, rzekomo kontaktował się z retail serwis i na pytanie odnośnie zmiany softu na Ramos ( W30 oczywiście ) będzie się to jednocześnie wiązało z utrata gwarancji.

Tak na marginesie to podczas tej samej rozmowy padło pytanie odnośnie aktualizacji Shiru na co pan konsultant powiedział, że jest ona już testowana ale niestety kiedy wyjdzie nie wiadomo.

Pozostaje mieć nadzieje ze nie ściemniają i będzie w końcu upragniona aktualizacja. Tylko pytanie dlaczego to tak długo zajmuje jeżeli modele Shiru i Ramosa są bliźniacze i soft jest niby w pełni kompatybilny.


Prosimy o przesłanie linka zawierające taką wypowiedź.

_________________
- Specjalne rabaty dla użytkowników forum
- Promocje, konkursy, kody rabatowe x-kom
- Kanał YouTube x-kom

Oficjalne konto sklepu internetowego, wpisy mogą mieć charakter reklamowy.


Śro 13 Mar 2013, 17:10
Profil WWW
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Pon 11 Mar 2013, 21:26
Posty: 3
Post Re: Shiru Shogun 10 power co z aktualizacjami ????
a proszę bardzo :)

http://forum.android.com.pl/f736/shiru- ... ost2257255


Śro 13 Mar 2013, 19:50
Profil
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Sob 23 Lut 2013, 13:22
Posty: 13
Post Re: Shiru Shogun 10 power co z aktualizacjami ????
Może pracownicy firmy X-KOM skonsultowali by się z Retail Service i oficjalnie poinformowali posiadaczy Shiru SHogun 10 Power czy ma wpływ na gwarancję instalowanie oprogramowania od RAMOS'a W30.


Czw 14 Mar 2013, 12:15
Profil
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Czw 14 Mar 2013, 13:44
Posty: 7
Post Re: Shiru Shogun 10 power co z aktualizacjami ????
No witam wszystkich to ja kontaktowałem się z retail service telefonicznie. Kolega powyżej podał link do forum android gdzie informowałem o przebiegu rozmowy. Skontaktowałem się telefonicznie i każdy może to sprawdzić telefon na stronie oficjalnej shiru. Konsultant powiedział że oprogramowowanie jest w fazie testów i kiedy wyjdzie nie wiadomo. Nic nam to nie mówi niestety. Zapytałem również o oprogramowanie od ramos w30 czy jest kompatybilne z naszymi shiru. Pan odpowiedział że nie jest w stanie tego potwierdzić i że każda ingerencja w oprogramowanie wiąże się z utratą gwarancji. Zatem mamy dwie opinie :

1. Pan z X-com że oprogramowanie jest w pełni kompatybilne
2. Pan z serwisu Retail oprogramowanie nie jest kompatybilne

Proszę o wyjaśnienie


Czw 14 Mar 2013, 14:02
Profil
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 01 Wrz 2002, 11:00
Posty: 7675
Post Re: Shiru Shogun 10 power co z aktualizacjami ????
Informujemy, iż w przypadku wgrania poprawnie oprogramowania do SHIRU od RAMOS, gwarancja nadal obowiązuje. W przypadku nieumiejętnego wgrania nieważne jakiego oprogramowania, , które spowoduje uszkodzenie urządzenia, gwarancja nie obowiązuje.

_________________
- Specjalne rabaty dla użytkowników forum
- Promocje, konkursy, kody rabatowe x-kom
- Kanał YouTube x-kom

Oficjalne konto sklepu internetowego, wpisy mogą mieć charakter reklamowy.


Czw 14 Mar 2013, 19:02
Profil WWW
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Czw 14 Mar 2013, 13:44
Posty: 7
Post Re: Shiru Shogun 10 power co z aktualizacjami ????
Mam pytanie czy mozna zainstalowac ktorykolwiel z upgrade do ramos w30 czy jest moze jakis firmware bazowe. Chodzi mi o to czy jest jakas baza do ktorej mozna bedzie pozniej instalowac update, czy moze wszystko jedno ktory zainstalujemy z dwoch na stronie podanej wczesniej. Boje sie ze cos spartole i ucegle sprzet, jednak chec poprawy wifi aby sie nie wylaczalo jest wieksza. Prosze o pomoc. Przynajmniej w samsungubz adroidem tak bylo tzn. Byly softy full oraz update


Czw 14 Mar 2013, 20:30
Profil
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Pon 21 Sty 2013, 20:23
Posty: 16
Post Re: Shiru Shogun 10 power co z aktualizacjami ????
Ja instalowałem od razu najnowszy jak znalazłem, nie musiałem instalować starszych a potem robić upgrade.


Pią 15 Mar 2013, 00:25
Profil
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Czw 14 Mar 2013, 13:44
Posty: 7
Post Re: Shiru Shogun 10 power co z aktualizacjami ????
to napisz który jak możesz? w sensie oznaczenie softu albo screena z tabletu informacje o urządzeniu


Pią 15 Mar 2013, 15:11
Profil
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Pon 21 Sty 2013, 20:23
Posty: 16
Post Re: Shiru Shogun 10 power co z aktualizacjami ????
Ja posiadam Shiru Shogun 10 Power, aka Ramos W30 i wgrałem ten soft
W30.eng.ramos0.20130225.173547

Update zrobiłem według tej instrukcji
http://tabletrepublic.com/forum/ramos-w30-w30hd/ramos-w30-offical-firmware-downloads-3569.html

PS. Po update traci się wszystkie dane które znajdują się we wbudowanej pamięci, więc zalecam skopiować je na pena albo dysk.


Pią 15 Mar 2013, 16:29
Profil
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 01 Wrz 2002, 11:00
Posty: 7675
Post Re: Shiru Shogun 10 power co z aktualizacjami ????
Zgadza się każda aktualizacja, zmieniająca całe oprogramowanie, powoduje utratę danych w pamięci wewnętrznej urządzenia.

_________________
- Specjalne rabaty dla użytkowników forum
- Promocje, konkursy, kody rabatowe x-kom
- Kanał YouTube x-kom

Oficjalne konto sklepu internetowego, wpisy mogą mieć charakter reklamowy.


Pią 15 Mar 2013, 16:44
Profil WWW
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Czw 14 Mar 2013, 13:44
Posty: 7
Post Re: Shiru Shogun 10 power co z aktualizacjami ????
Mam jeszcze jedno pytanie czy da się wrócić do oryginalnego softu od shiru ?


Nie 17 Mar 2013, 13:41
Profil
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Pon 21 Sty 2013, 20:23
Posty: 16
Post Re: Shiru Shogun 10 power co z aktualizacjami ????
Z czego wiem to nie ma jeszcze oficjalnego firmware do Shiru Shogum 10 Power.


Nie 17 Mar 2013, 15:33
Profil
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Czw 14 Mar 2013, 13:44
Posty: 7
Post Re: Shiru Shogun 10 power co z aktualizacjami ????
Troche za duże rezyko aktualizować bo jak pójdzie coś nie tak to nikt nic nie zrobi trzeba czekać na oryginalny soft shiru


Pon 18 Mar 2013, 09:18
Profil
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Czw 14 Mar 2013, 13:44
Posty: 7
Post Re: Shiru Shogun 10 power co z aktualizacjami ????
Witam wszystkich
Dziś po raz kolejny kontaktowałem się z serwisem retail telefonicznie i dowiedziałem się bardzo istotnych według mnie informacji.
1. Faktycznie jest tak że jeśli wgra się prawidłowo oprogramowanie od ramos w30 nie traci się gwarancji o ile się je wgra prawidłowo, pan z serwisu powiedział również że jest możliwość aktualizacji softu w serwisie retail.koszty to 50 zł netto + przesyłka
2. Druga sprawa dowiedziałem się, że oprogramowanie do shiru shogun 10 powinno się pojawić w ciągu dwóch tygodni i będzie udostępnione firmom współpracującym czy jakoś tak m.in x-kom
3. Zapytałem czy nowy soft będzie dostępny na stronce shiru- powiedziano że oni nie udostępniają oprogramowania ale aktualizacja będzie możliwa za pośrednictwem firm współpracujących na x-kom innych nie będę wymieniał

Pozdrawiam i proszę o odniesienie się do tego pana z x-kom


Czw 21 Mar 2013, 11:46
Profil
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 01 Wrz 2002, 11:00
Posty: 7675
Post Re: Shiru Shogun 10 power co z aktualizacjami ????
pawelekz1 napisał(a):
Witam wszystkich
Dziś po raz kolejny kontaktowałem się z serwisem retail telefonicznie i dowiedziałem się bardzo istotnych według mnie informacji.
1. Faktycznie jest tak że jeśli wgra się prawidłowo oprogramowanie od ramos w30 nie traci się gwarancji o ile się je wgra prawidłowo, pan z serwisu powiedział również że jest możliwość aktualizacji softu w serwisie retail.koszty to 50 zł netto + przesyłka
2. Druga sprawa dowiedziałem się, że oprogramowanie do shiru shogun 10 powinno się pojawić w ciągu dwóch tygodni i będzie udostępnione firmom współpracującym czy jakoś tak m.in x-kom
3. Zapytałem czy nowy soft będzie dostępny na stronce shiru- powiedziano że oni nie udostępniają oprogramowania ale aktualizacja będzie możliwa za pośrednictwem firm współpracujących na x-kom innych nie będę wymieniał

Pozdrawiam i proszę o odniesienie się do tego pana z x-kom


Prosimy o sprecyzowanie swojego pytania.

_________________
- Specjalne rabaty dla użytkowników forum
- Promocje, konkursy, kody rabatowe x-kom
- Kanał YouTube x-kom

Oficjalne konto sklepu internetowego, wpisy mogą mieć charakter reklamowy.


Czw 21 Mar 2013, 18:30
Profil WWW
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 53 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 44 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Internetowy sklep komputerowy X-KOM posiada w ofercie komputery stacjonarne i notebooki renomowanych producentów. Sprzedajemy tanie laptopy, oprogramowanie oraz wysokiej jakości sprzęt elektroniczny. Jeśli chcesz kupić dobry laptop w atrakcyjnej cenie, to jesteś we właściwym miejscu. Potrzebny Ci laptop do gier? Zapoznaj się z naszym asortymentem. Znajdziesz u nas nie tylko laptop dla gracza, ale również laptop dla grafika, czy studenta. Oferujemy fachowe doradztwo w zakresie doboru notebooków odpowiadających oczekiwaniom Klientów. Gwarantujemy szeroki wachlarz produktów, profesjonalną obsługę i terminową realizację zamówień. Istnieje możliwość bezpośredniego odbioru towaru. Posiadamy sieć salonów zlokalizowanych w całej Polsce.