laptopy notebooki - komputerowy sklep internetowy
forum.X-KOM.PL
Forum sklepu komputerowego X-KOM
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: Sob 27 Kwi 2024, 15:23



Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 26 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
 Brak ładowania 
Autor Wiadomość
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Czw 07 Mar 2013, 11:24
Posty: 25
Post Re: Brak ładowania
No niestety moja radość była przedwczesna. Owszem tablet się teraz ładuje i chodzi normalnie ,tyle że po odłączeniu zasilania od razu się wyłącza.
Jak już się wyłączy to ładowanie znowu idzie od zera, w dodatku ekran koło wtyku od zasilacza jest dosyć mocno ciepły, nie pamiętam czy tak było dawniej. Istnieje może jakiś sposób na formatowanie baterii czy coś podobnego?


Pią 08 Mar 2013, 20:31
Profil
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Wto 05 Mar 2013, 14:42
Posty: 12
Post Re: Brak ładowania
Ja zakupilem tez ten zasilacz i tez mam problem z tabletem,otóz
-przy podlaczonej ladowarce tablet wariuje, wszystko się samo uruchamia, np aplikacje, przegladarka itp, jak odlaczę ladowarke jest ok i jest naladowany i nic szybko sie nie rozladowuje, wyglada ze jest ok

p.sTez mam cieple miejsce wtyku ladowania ,czy to normalne ?
Dodam jeszcze ze stara ladowarka sie przy ladowaniu stopiła i teraz nie wiem czy cos sie uszkodziło ?


Sob 09 Mar 2013, 09:47
Profil
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Czw 07 Mar 2013, 11:24
Posty: 25
Post Re: Brak ładowania
jackass666 napisał(a):
Ja zakupilem tez ten zasilacz i tez mam problem z tabletem,

który?


Sob 09 Mar 2013, 11:18
Profil
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Wto 05 Mar 2013, 14:42
Posty: 12
Post Re: Brak ładowania
http://allegro.pl/zasilacz-ladowarka-si ... 02110.html i jeszcze to ze laduje tylko 99%


Nie 10 Mar 2013, 11:03
Profil
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Czw 07 Mar 2013, 11:24
Posty: 25
Post Re: Brak ładowania
Moja oryginalna od początku ładuje do 99%


Nie 10 Mar 2013, 12:26
Profil
użytkownik
użytkownik

Rejestracja: Nie 16 Gru 2012, 12:20
Posty: 198
Post Re: Brak ładowania
Nie martwcie sie tym 99%, poczekajcie dluzej wskoczy w koncu 100%.
Ta bateria ma 7.2Ah, przy ladowaniu 2A spokojnie to musi sie ladowac ponad 4h (zawsze trzeba wladowac wiecej w ogniwo).

Ten problem zostal rozwiazany w sofcie ktory polecalem, laduje sie do 100% szybko, trzeba nie odlaczac ladowarki, ale pozniej powoli sie rozladowywuje, w koncu mamy dobrze dzialajacy pomiar baterii.


Nie 10 Mar 2013, 12:33
Profil
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Czw 07 Mar 2013, 11:24
Posty: 25
Post Re: Brak ładowania
zgf1 myślisz że w moim przypadku padła bateria?


Ostatnio edytowany przez jvc, Czw 09 Maj 2013, 12:31, edytowano w sumie 1 raz



Nie 10 Mar 2013, 14:40
Profil
użytkownik
użytkownik

Rejestracja: Nie 16 Gru 2012, 12:20
Posty: 198
Post Re: Brak ładowania
-rozpakuj archiwum na pulpit
-wyjmij karte miniSD ze slotu jesli masz wlozona
-podlacz tablet wlaczony do pc kablem usb (moze byc konieczna wlaczona opcja debugowania usb w opcjach systemu, ale nie koniecznie)
-po wykryciu tabletu uruchom "Rom Flash Tool.exe"
-kliknij "Reboot to Flash Mode", poczekaj chwile, tablet powinien sie wylaczyc, bedzie czarny ekran
-jesli w okienku na dole dalej widac "Found RKAndroid Mass Storage USB" kliknij "Erase NAND(IDB)" i czekaj na koniec formatu pamieci.
-gdy zobaczysz w okienku po prawo "Erasing IDB OK" kliknij "Flash ROM" i poczekaj kilka minut.

Software wgra sie w ciagu kilku minut, doradzam cierpliwosc, sam sie zresetuje i wejdzie w CWM, wtedy klikasz krotko przycisk POWER na tablecie w celu zaladowania systemu.


Link do softu poszedl na pw, nie udostepniaj nikomu tego linku to moj prywatny ftp.
Zobacz tez opis ktory tu wrzucilem, zdjecia w temacie: viewtopic.php?f=47&t=4636


Gdy to wrzucisz zobaczymy, ewentualnie w CWM pozniej wyczyscisz statystyki baterii, mnie po tym dziala ok, przynajmniej powoli sie rozladowywuje, wiem zawsze ile mi zostalo czasu :)


Nie 10 Mar 2013, 15:31
Profil
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Wto 05 Mar 2013, 14:42
Posty: 12
Post Re: Brak ładowania
U mnie na tej ładowarce która byla dolaczona do tableta zawsze ladowala 100% a ta nowa nie chce
Podal bys mni rowniez na priva ten sofcik :-)
A co z moim problemem, wariuje tablet z wlaczoną ladowarką jak odlacze to jest ok


Nie 10 Mar 2013, 18:16
Profil
użytkownik
użytkownik

Rejestracja: Nie 16 Gru 2012, 12:20
Posty: 198
Post Re: Brak ładowania
Wariowanie tabletu moze byc spowodowane ladowarka, po prostu nie wszystkie sa idealne, czasem moga gorzej filtrowac napiecie, wprowadzac zaklocenia.
Doradzam probe z inna ladowarka.


Nie 10 Mar 2013, 19:12
Profil
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Wto 05 Mar 2013, 14:42
Posty: 12
Post Re: Brak ładowania
w serwisie napisali ze to zjawisko fantomizacji losowej dotyku Phantom Touch a ja juz drugą zakupiłem i tosamo
moze ktos ma oryginalną standartową do odkupie chętnie :)


Pią 19 Kwi 2013, 12:44
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 26 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 59 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Internetowy sklep komputerowy X-KOM posiada w ofercie komputery stacjonarne i notebooki renomowanych producentów. Sprzedajemy tanie laptopy, oprogramowanie oraz wysokiej jakości sprzęt elektroniczny. Jeśli chcesz kupić dobry laptop w atrakcyjnej cenie, to jesteś we właściwym miejscu. Potrzebny Ci laptop do gier? Zapoznaj się z naszym asortymentem. Znajdziesz u nas nie tylko laptop dla gracza, ale również laptop dla grafika, czy studenta. Oferujemy fachowe doradztwo w zakresie doboru notebooków odpowiadających oczekiwaniom Klientów. Gwarantujemy szeroki wachlarz produktów, profesjonalną obsługę i terminową realizację zamówień. Istnieje możliwość bezpośredniego odbioru towaru. Posiadamy sieć salonów zlokalizowanych w całej Polsce.