laptopy notebooki - komputerowy sklep internetowy
forum.X-KOM.PL
Forum sklepu komputerowego X-KOM
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: Pią 19 Kwi 2024, 04:28



Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 
 Lenovo Yoga 2 GPS 
Autor Wiadomość
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Wto 07 Kwi 2015, 19:28
Posty: 12
Post Lenovo Yoga 2 GPS
Czy ten model http://www.x-kom.pl/p/210570-tablet-10- ... zarny.html posiada pełny GPS czy tylko AGPS bo z innych źródeł wynika , że posiada odbiornik Broadcom GNSS 4752 Geolocation Sensor i dzięki temu, oczywiście m.in. ma pełnego GPS-a . Kolejne pytanie czy osłona do tabletu jest w tym zestawie(link) czy można dokupić .


Pią 10 Kwi 2015, 16:55
Profil
Extremalny Komputerowiec
Extremalny Komputerowiec
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob 23 Sie 2014, 17:35
Posty: 7785
Post Re: Lenovo Yoga 2 GPS
http://www.x-kom.pl/p/210570-tablet-10- ... a6bfd0ef93

Ma tylko A-GPS jak wszystkie obecnie ...

_________________
Zestawienie polecanych laptopów i ultrabooków ✅
Nie wiesz która seria jest najlepsza, który model jest najnowszy? Napisz na mój e-mail :thumright:
GG:47751279


Pią 10 Kwi 2015, 19:31
Profil WWW
początkujący użytkownik
początkujący użytkownik

Rejestracja: Pon 12 Lis 2012, 18:20
Posty: 52
Post Re: Lenovo Yoga 2 GPS
(FxJ wprowadzasz w błąd)

Tablet Yoga Tablet 2-1051 posiada pełnego GPS-a działającego w oparciu o układ Broadcom GNSS 4752
https://www.broadcom.com/products/GPS/GPS-Silicon-Solutions/BCM4752

Tutaj masz zrzut z managera urządzeń tego tabletu

Image

A tutaj możesz pobrać instrukcje (też "serwisową")

http://support.lenovo.com/pl/pl/products/tablets/yoga-series/yoga-tablet-2-1051

Szczególnie ta:
http://download.lenovo.com/consumer/mobiles_pub/lenovo_yoga_tablet2_10w_1051FL_hmm_en_v1.0_20140916.pdf

I zawartość tej ramki - GPS

Image


Wto 14 Kwi 2015, 14:04
Profil
początkujący użytkownik
początkujący użytkownik

Rejestracja: Pon 12 Lis 2012, 18:20
Posty: 52
Post Re: Lenovo Yoga 2 GPS
KaZuYa napisał(a):
Czy ten model http://www.x-kom.pl/p/210570-tablet-10- ... zarny.html posiada pełny GPS czy tylko AGPS bo z innych źródeł wynika , że posiada odbiornik Broadcom GNSS 4752 Geolocation Sensor i dzięki temu, oczywiście m.in. ma pełnego GPS-a . Kolejne pytanie czy osłona do tabletu jest w tym zestawie(link) czy można dokupić .

Tak, posiada "pełnego" GPS-a
Jeśli jako "osłona" rozumiesz przypinaną, klawiaturę Bluetooth - to jest w zestawie.


Wto 14 Kwi 2015, 14:14
Profil
Extremalny Komputerowiec
Extremalny Komputerowiec
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob 23 Sie 2014, 17:35
Posty: 7785
Post Re: Lenovo Yoga 2 GPS
Cytuj:
X-KOM.PL (2015-01-13 08:45:07)
Zgodnie z naszą weryfikacją oraz danymi od producenta, tablet posiada wyłącznie moduł A-GPS.

Na tym się oparłem.

Ale było kilka wersji, pod kup teraz masz "Dowiedz się więcej" i konkretnie do tego modelu napisz o sprawdzenie

_________________
Zestawienie polecanych laptopów i ultrabooków ✅
Nie wiesz która seria jest najlepsza, który model jest najnowszy? Napisz na mój e-mail :thumright:
GG:47751279


Wto 14 Kwi 2015, 14:18
Profil WWW
początkujący użytkownik
początkujący użytkownik

Rejestracja: Pon 12 Lis 2012, 18:20
Posty: 52
Post Re: Lenovo Yoga 2 GPS
Ten tablet jest dobrze wyposażony (np. jako tablet z Windowsem jest jednym z niewielu z LTE)
ale (przykład) klawiatury (na początku informowano, że nie ma jej w zestawie a jest) albo "ukrywanie" informacji o pełnym GPS-ie (też przez producenta(sic!))
Jest dziwne... Zrobili porządny tablet i nie potrafią (nie chcą...?) tego zareklamować...


Wto 14 Kwi 2015, 14:24
Profil
Extremalny Komputerowiec
Extremalny Komputerowiec
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob 23 Sie 2014, 17:35
Posty: 7785
Post Re: Lenovo Yoga 2 GPS
123 napisał(a):
Ten tablet jest dobrze wyposażony (np. jako tablet z Windowsem jest jednym z niewielu z LTE)
ale (przykład) klawiatury (na początku informowano, że nie ma jej w zestawie a jest) albo "ukrywanie" informacji o pełnym GPS-ie (też przez producenta(sic!))
Jest dziwne... Zrobili porządny tablet i nie potrafią (nie chcą...?) tego zareklamować...

Być może wypuścili kilka rewizji i niektóre otrzymały inne podzespoły w związku z ostatnim skokiem dolara

_________________
Zestawienie polecanych laptopów i ultrabooków ✅
Nie wiesz która seria jest najlepsza, który model jest najnowszy? Napisz na mój e-mail :thumright:
GG:47751279


Wto 14 Kwi 2015, 14:27
Profil WWW
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Wto 07 Kwi 2015, 19:28
Posty: 12
Post Re: Lenovo Yoga 2 GPS
To chyba zdecyduje się na tą 2 ... Nie wiem co wybrać z androidem czy winem ... W sumie zależy Mi na baterii , klawiaturze ,3 G .... GPS fajnie ten bajer mieć , ale ujdzie bez .


Wto 14 Kwi 2015, 16:35
Profil
początkujący użytkownik
początkujący użytkownik

Rejestracja: Pon 12 Lis 2012, 18:20
Posty: 52
Post Re: Lenovo Yoga 2 GPS
Ale musisz mieć na uwadze, że klawiaturę bluetooth ma tylko Lenovo Yoga Tablet 2 10" (1051L) LTE - czyli z Windows
A wersja z Androidem czyli Lenovo Yoga Tablet 2 10" (1050L) LTE nie posiada w zestawie klawiatury.


Wto 14 Kwi 2015, 18:32
Profil
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Sob 02 Maj 2015, 16:45
Posty: 1
Post Re: Lenovo Yoga 2 GPS
Sprawdziłem na Automapie. Wykrywa urządzenie GPS jako czujnik lokalizacji. Szybko nawiązuje łączność z satelitami. Nie sprawdzałem jak szybko reaguje na zmianę położenia. Muszę się przejechać z nim samochodem.
Zdziwiło mnie jak bardzo okrojone są opcje ustawienia aparatu w Win8 w porównaniu z Androidem. Dopiero zainstalowanie yoga camera man trochę zmienia, ale i tak brakuje trochę do androida. Zresztą i tak camera man przestał mi działać. Trochę kłopotów z tym win8.


Sob 02 Maj 2015, 18:00
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 10 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 19 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Internetowy sklep komputerowy X-KOM posiada w ofercie komputery stacjonarne i notebooki renomowanych producentów. Sprzedajemy tanie laptopy, oprogramowanie oraz wysokiej jakości sprzęt elektroniczny. Jeśli chcesz kupić dobry laptop w atrakcyjnej cenie, to jesteś we właściwym miejscu. Potrzebny Ci laptop do gier? Zapoznaj się z naszym asortymentem. Znajdziesz u nas nie tylko laptop dla gracza, ale również laptop dla grafika, czy studenta. Oferujemy fachowe doradztwo w zakresie doboru notebooków odpowiadających oczekiwaniom Klientów. Gwarantujemy szeroki wachlarz produktów, profesjonalną obsługę i terminową realizację zamówień. Istnieje możliwość bezpośredniego odbioru towaru. Posiadamy sieć salonów zlokalizowanych w całej Polsce.