laptopy notebooki - komputerowy sklep internetowy
forum.X-KOM.PL
Forum sklepu komputerowego X-KOM
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: Czw 18 Kwi 2024, 15:36



Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 1 post ] 
 Nowość w ofercie – Xiaomi Mi 5 32GB Glass Gold 
Autor Wiadomość
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 01 Wrz 2002, 11:00
Posty: 7673
Odpowiedz z cytatem
Post Nowość w ofercie – Xiaomi Mi 5 32GB Glass Gold
Nasza oferta smartfonów Xiaomi wzbogaciła się o nowy model – Mi 5 Glass Gold. Jest wyjątkowo elegancki i wytworny. Doskonale wyraża wysublimowany gust użytkownika. Jeśli należysz do miłośników wyrafinowanego piękna, to złoty Xiaomi Mi 5 jest dokładnie tym, czego potrzebujesz. Poznaj pełną specyfikację.

Xiaomi Mi 5 złoty – olśniewa wyglądem…

Już poprzednie modele Xiaomi Mi 5 wywoływały zachwyt wśród użytkowników. Powodem tego były kunsztownie wykonane obudowy, w których szklane ekrany gładko łączą się z metalową ramką. Jednak czerń i biel były zaledwie wstępem. Dopiero szlachetna barwa złota sprawia, że konstrukcja zyskuje niesamowitą oprawę. Ten smartfon z pewnością wyróżni Cię w tłumie.

Tym bardziej, że do swojej dyspozycji masz wyświetlacz Full HD 5,15”. Pokrywa go twarde szkło Corning Gorilla Glass, które nie tylko chroni ekran, ale i dodaje mu blasku. Na tak zaawansowanej matrycy Twoje zdjęcia z imprezy zrobią wrażenie na wszystkich. Musisz pamiętać, że wyświetlisz je w każdych warunkach. Nawet na rozpalonej słońcem plaży i to bez zasłaniania ekranu ręką.

… zachwyca osiągami

Z tyłu złotego Xiaomi Mi 5 umieszczono przełomowy aparat 16 Mpix. Moduł fotograficzny posiada czteroosiową stabilizację obrazu oraz flagowy procesor obrazu. Dzięki nim zdjęcia zachowują ostrość w wielu sytuacjach. Zarówno na ślubie koleżanki, kiedy ręka drży Ci ze wzruszenia, jak i podczas koncertu, gdzie dajesz się ponieść muzycznym szaleństwom. Potrafi też filmować w jakości 4K, a to sprawia, że oglądając nagrany materiał na nowo przeżywasz każdą scenę.

Image

Żeby radość z użytkowania Xiaomi Mi 5 złoty trwała jak najdłużej, zainstalowano solidną baterię. Pojemność 3000 mAh pozwala urządzeniu pracować przez 2 do 3 dni. Jednak jej zalety nie kończą się na tym. Ciekawostką jest funkcja szybkiego ładowania Quick Charge, która potrzebuje minut, aby uzupełnić baterię do 100%.

Nie można zapominać o szybkim i wydajnym procesorze. Quaolcomm Snapdragon 820, wspierany przez 3GB pamięci RAM, znakomicie radzi sobie z wielozadaniową pracą, czy filmami w wysokiej rozdzielczości. Wszystko co robisz z Xiaomi Mi 5 32GB Glass Gold odbywa się płynnie i bez zacięć. Tak jak tego oczekujesz.

Pamiętaj, że jestesmy autoryzowanym partnerem Xiaomi w Polsce. Korzystając z naszej oferty zyskasz pewność, że kupujesz pewny sprzęt z gwarancją 24 miesiące i profesjonalnym serwisem na terenie kraju.

Zobacz olśniewająco piękny Xiaomi Mi 5 32GB złoty

_________________
- Specjalne rabaty dla użytkowników forum
- Promocje, konkursy, kody rabatowe x-kom
- Kanał YouTube x-kom

Oficjalne konto sklepu internetowego, wpisy mogą mieć charakter reklamowy.


Wto 31 Sty 2017, 11:34
Profil WWW
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 1 post ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 14 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Internetowy sklep komputerowy X-KOM posiada w ofercie komputery stacjonarne i notebooki renomowanych producentów. Sprzedajemy tanie laptopy, oprogramowanie oraz wysokiej jakości sprzęt elektroniczny. Jeśli chcesz kupić dobry laptop w atrakcyjnej cenie, to jesteś we właściwym miejscu. Potrzebny Ci laptop do gier? Zapoznaj się z naszym asortymentem. Znajdziesz u nas nie tylko laptop dla gracza, ale również laptop dla grafika, czy studenta. Oferujemy fachowe doradztwo w zakresie doboru notebooków odpowiadających oczekiwaniom Klientów. Gwarantujemy szeroki wachlarz produktów, profesjonalną obsługę i terminową realizację zamówień. Istnieje możliwość bezpośredniego odbioru towaru. Posiadamy sieć salonów zlokalizowanych w całej Polsce.