laptopy notebooki - komputerowy sklep internetowy
forum.X-KOM.PL
Forum sklepu komputerowego X-KOM
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: Pią 29 Mar 2024, 00:55



Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
 Rozliczenie drogą sprzedaży 
Autor Wiadomość
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Czw 03 Lut 2011, 12:59
Posty: 0
Miejscowość: Częstochowa
Post Rozliczenie drogą sprzedaży
Witam wszystkich na forum

Przejdźmy do sedna sprawy, zostałem poinformowany przez serwis Asusa o rozliczeniu drogą sprzedaży (dodam że urządzenie nie zostało zakupione w X-kom-ie) , moje pytanie jest następujące o co w tym chodzi , czego się mogę spodziewać. Urządzeniem tym jest Asus P320.

Mam nadzieję że to odpowiednie miejsce na ten temat, jeżeli nie proszę o przeniesienie do odpowiedniego działu. Za kłopot przepraszam.

Pozdrawiam


Czw 03 Lut 2011, 13:05
Profil
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 27 Lip 2009, 12:22
Posty: 582
Miejscowość: Częstochowa
Post 
Serwis producenta najprawdopodobniej uznał, że Pana urządzenie jest już nienaprawialne. Tym samym serwis może wysłać do sprzedawcy informację o wymianie sprzętu na nowy (jeśli model nadal znajduje się w sprzedaży) lub propozycję zakupu innego sprzętu z ewentualną dopłatą jeśli nowy sprzęt będzie droższy od kupionego pierwotnie. Oczywiście rozliczenia drogą zakupu musi Pan dokonać w miejscu gdzie kupił Pan pierwszy produkt.

_________________
Image

x-kom@x-kom.pl

Asus U30JC || 13,3" LED || Intel Core i3-350M || 8GB DDR3 1333MHz Kingston || 128GB HDD SSD V100 Kingston || NVIDIA GeForce 310M 512MB DDR3 with OPTIMUS || Windows 7 Home Premium PL 64bit || Office 2010 Pro Plus || Logitech G9x Gaming Mouse


Pon 21 Lut 2011, 19:09
Profil
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Pią 11 Mar 2011, 02:01
Posty: 1
Post Re: Rozliczenie drogą sprzedaży
Chciałbym zapytać ile takie rozliczenie powinno trwać..
Numer NLA otrzymałem od Asusa 18.01. Dnia 11.02 nastąpiło rozliczenie z dystrybutorem. Od dnia 15.02 kontaktuje się ze sklepem i niestety nikt nie jest w stanie udzielić mi żadnej rzetelnej informacji odnośnie mojego rozliczenia.
Podobno rozliczenie trwa do 30 dni, pytanie kiedy te 30 dni zacząć liczyć. Jeśli w momencie wystawienia numeru NLA, to x-kom spóźnia się już miesiąc.
W ogóle, przykro mi stwierdzić, ale obsługa klienta zarówno w firmie i serwisie ASUSa, jak i sklepie x-kom jest żenująca..


Pią 11 Mar 2011, 02:07
Profil
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 27 Lip 2009, 12:22
Posty: 582
Miejscowość: Częstochowa
Post Re: Rozliczenie drogą sprzedaży
Rozliczenie takie trwa do 30 dni roboczych.

W dniu dzisiejszym otrzymaliśmy potwierdzoną informację od dystrybutora o wymianie Pana notebooka na nowszy model o lepszych parametrach.

Nasz dział techniczny już skontaktował się z Panem w tej sprawie poprzez e-mail.

Za wynikłe niedogodności przepraszamy, ale opóźnienie nie zawsze zależne jest od naszej firmy.

_________________
Image

x-kom@x-kom.pl

Asus U30JC || 13,3" LED || Intel Core i3-350M || 8GB DDR3 1333MHz Kingston || 128GB HDD SSD V100 Kingston || NVIDIA GeForce 310M 512MB DDR3 with OPTIMUS || Windows 7 Home Premium PL 64bit || Office 2010 Pro Plus || Logitech G9x Gaming Mouse


Pią 11 Mar 2011, 12:16
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 4 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Internetowy sklep komputerowy X-KOM posiada w ofercie komputery stacjonarne i notebooki renomowanych producentów. Sprzedajemy tanie laptopy, oprogramowanie oraz wysokiej jakości sprzęt elektroniczny. Jeśli chcesz kupić dobry laptop w atrakcyjnej cenie, to jesteś we właściwym miejscu. Potrzebny Ci laptop do gier? Zapoznaj się z naszym asortymentem. Znajdziesz u nas nie tylko laptop dla gracza, ale również laptop dla grafika, czy studenta. Oferujemy fachowe doradztwo w zakresie doboru notebooków odpowiadających oczekiwaniom Klientów. Gwarantujemy szeroki wachlarz produktów, profesjonalną obsługę i terminową realizację zamówień. Istnieje możliwość bezpośredniego odbioru towaru. Posiadamy sieć salonów zlokalizowanych w całej Polsce.