laptopy notebooki - komputerowy sklep internetowy
forum.X-KOM.PL
Forum sklepu komputerowego X-KOM
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: Czw 28 Mar 2024, 23:12



Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
 Zwrot gotówki za zakupiony produkt. 
Autor Wiadomość
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Pią 11 Mar 2011, 18:04
Posty: 2
Post Zwrot gotówki za zakupiony produkt.
Witam,
firma msi zdecydowała się zwrócić mi pieniądze za zakupionego notebooka. W dniu 2/3 marca została wystawiona korekta do firmy Active, która jest dystrybutorem produktów msi. Firma miała się skontaktować z Państwem, jednak od Active ciężko się czegoś dowiedzieć, dlatego piszę tu, czy coś wiadomo już w mojej sprawie?

P.S. Dlaczego nie mogę zmienić nr kontaktowego mimo podania go w dobrej formie 0612345678 pisze, że format tel jest niepoprawny.

Pozdrawiam
Dawid S.


Pią 11 Mar 2011, 18:10
Profil
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 27 Lip 2009, 12:22
Posty: 582
Miejscowość: Częstochowa
Post Re: Zwrot gotówki za zakupiony produkt.
Prosimy w takim przypadku o kontakt e-mail z naszym działem technicznym - serwis@x-kom.pl i przedstawienie sytuacji oraz podanie numeru pierwotnego zamówienia.

Z reguły decyzje o korekcie od dystrybutora do sprzedawców docierają w przeciągu kilku-kilkunastu dni roboczych. Jednak wszystko powinno się wyjaśnić po kontakcie z naszym działem technicznym.

Jeśli chodzi o drugie Pana pytanie, proszę spróbować podać numer telefonu w formie bez poprzedzającego cały numer zera.

_________________
Image

x-kom@x-kom.pl

Asus U30JC || 13,3" LED || Intel Core i3-350M || 8GB DDR3 1333MHz Kingston || 128GB HDD SSD V100 Kingston || NVIDIA GeForce 310M 512MB DDR3 with OPTIMUS || Windows 7 Home Premium PL 64bit || Office 2010 Pro Plus || Logitech G9x Gaming Mouse


Pią 11 Mar 2011, 18:39
Profil
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Pią 11 Mar 2011, 18:04
Posty: 2
Post Re: Zwrot gotówki za zakupiony produkt.
Do Państwa serwisu już pisałem dwa razy, raz otrzymałem odpowiedz z prośba o przesłanie korespondencji z msi, ale rozmowa odbywała się telefonicznie, więc takowej korespondencji nie posiadam. Nie chcę też spamować Państwa skrzynki z powodu innych firm (czyt. action, od którego nic nie można się dowiedzieć...). Nr pierwotnego zamówienia tzn.? Czy chodzi o nr zamówienia, gdy kupowałem notebooka? Bo jeżeli tak, to będzie problem z jego odzyskaniem, mam tylko nr faktury i nr paragonu :)

Pozdrawiam
SkoreK


Pią 11 Mar 2011, 18:55
Profil
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 27 Lip 2009, 12:22
Posty: 582
Miejscowość: Częstochowa
Post Re: Zwrot gotówki za zakupiony produkt.
Proszę zatem o przesłanie numeru paragonu na e-mail: serwis@x-kom.pl.

Nasz dział techniczny zostanie powiadomiony o temacie i spróbuje wyjaśnić zaistniałą sytuację z dystrybutorem.

_________________
Image

x-kom@x-kom.pl

Asus U30JC || 13,3" LED || Intel Core i3-350M || 8GB DDR3 1333MHz Kingston || 128GB HDD SSD V100 Kingston || NVIDIA GeForce 310M 512MB DDR3 with OPTIMUS || Windows 7 Home Premium PL 64bit || Office 2010 Pro Plus || Logitech G9x Gaming Mouse


Pią 11 Mar 2011, 22:54
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 4 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Internetowy sklep komputerowy X-KOM posiada w ofercie komputery stacjonarne i notebooki renomowanych producentów. Sprzedajemy tanie laptopy, oprogramowanie oraz wysokiej jakości sprzęt elektroniczny. Jeśli chcesz kupić dobry laptop w atrakcyjnej cenie, to jesteś we właściwym miejscu. Potrzebny Ci laptop do gier? Zapoznaj się z naszym asortymentem. Znajdziesz u nas nie tylko laptop dla gracza, ale również laptop dla grafika, czy studenta. Oferujemy fachowe doradztwo w zakresie doboru notebooków odpowiadających oczekiwaniom Klientów. Gwarantujemy szeroki wachlarz produktów, profesjonalną obsługę i terminową realizację zamówień. Istnieje możliwość bezpośredniego odbioru towaru. Posiadamy sieć salonów zlokalizowanych w całej Polsce.