laptopy notebooki - komputerowy sklep internetowy
forum.X-KOM.PL
Forum sklepu komputerowego X-KOM
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: Czw 28 Mar 2024, 14:59



Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 41 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna
 Piractwo na Forum. 
Autor Wiadomość
Zdolny Komputerowiec
Zdolny Komputerowiec

Rejestracja: Śro 26 Paź 2005, 19:20
Posty: 745
Miejscowość: Przemyśl
Post Piractwo na Forum.
Pisze tego posta aby zwrócić uwage modów o rozsadniejsze przegladanie tematów, i odpowiednie ich traktowanie.
Mam nadzieję że to nowopowstałe Forum , które zmierza w dobrym kierunku, nie będzie miejscem do wymiany pirackiego oprogramowania czyli nazywając rzeczy po imieniu: ZWYKŁEJ KRADZIEŻY. Jako firma zajmująca się sprzetem komputerowym powinniście wiedzieć jakie sankcje karne grożą za takie coś.
Dlatego , tez myśle że post kol. Przemcia ( moderatora ) powinien jak najszybciej jeśli nie zniknąć to zmienić treść. Jestem zagorzałym przeciwnikiem piractwa bo jestem programistą i wiem ile trudu trzeba włożyć w wymyślenie i stworzenie z niczego programu , który będzie działał.

_________________
Tom's Hardware Guide - Forum


Pią 02 Gru 2005, 22:39
Profil
Boss Komputerowiec
Boss Komputerowiec
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią 12 Sie 2005, 10:08
Posty: 1065
Miejscowość: Blachownia i gdzieś w Lubuskiem
Post 
ok stingarek!!! piractwo jest kradzieżą i to jest fakt!!!! nie tłumacząc go w żaden sposób pytam czy Q4 (który jest ci chyba znany) za 250zł to nie lekka przesada?! pracuje jak wół a jednak chyba mnie nie stać na taki wydatek!!! pomijam fakt że i tak bym go nie kupił!!!!
no ale i tak na forum go nie powinno być!!! :!: myśle że sie to zmieni!!!


Sob 03 Gru 2005, 17:00
Profil
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 27 Sty 2005, 12:37
Posty: 467
Miejscowość: kiedyś X-KOM, teraz Warszawa:)
Post 
hehe, poprawione, wytlumaczone... pozdrawiam

_________________
Image Image


Sob 03 Gru 2005, 20:33
Profil WWW
Zdolny Komputerowiec
Zdolny Komputerowiec

Rejestracja: Śro 26 Paź 2005, 19:20
Posty: 745
Miejscowość: Przemyśl
Post 
Wiem ze wywolalem burze mozgow. Ale to tak dla dobra Forum.
Jak kogos urazilem to przepraszam.

_________________
Tom's Hardware Guide - Forum


Nie 04 Gru 2005, 17:53
Profil
początkujący użytkownik
początkujący użytkownik
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto 23 Sie 2005, 21:12
Posty: 88
Miejscowość: Częstochowa
Post 
Najpierw niech będą tańsze rzeczy a później można mówić,że piractwa nie będzie w co wątpie


Czw 02 Mar 2006, 16:43
Profil WWW
Zdolny Komputerowiec
Zdolny Komputerowiec

Rejestracja: Śro 26 Paź 2005, 19:20
Posty: 745
Miejscowość: Przemyśl
Post 
Piractwo było jest i będzie !
Ale jak ktoś chce zaczać zmieniac swiat neich zacznie od siebie.
Ja jade tylko na LEGALNYM oprogramowaniu.
Gre kupuje 2-3 razy w roku , czesto dluuugo po premierze korzystajac z licznych promocji. Orginalna gierke mozna kupic juz za 30 zł ! ( nie mowie tutaj o premierowych hitach bo te kosztuja ponad 100zł )
ALe mysle ze kazdego stac na 2 - 3 razy w roku zeby wydac te 50-60 zł
Orginalne gry maja swoj urok, dostajesz kolorowa ladna instrukcje pudelko , czesto jakies gadżety.
Np ja mam sporo plakatów , podkladek pod myszke a nawet koszulke z Logo Q3A :)
Jezeli ktos jest programista to wie ile trudu trzeba w lozyc w napisanie chocby najprostrzego odtwarzacza do filmow :)
Pozdrawiam

_________________
Tom's Hardware Guide - Forum


Pią 03 Mar 2006, 14:57
Profil
początkujący użytkownik
początkujący użytkownik
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto 23 Sie 2005, 21:12
Posty: 88
Miejscowość: Częstochowa
Post 
Ciekawe czy windowsa też masz legalnego który kosztuje ponad 1000 złoty.Ja własnie przesiadam sie na linuksa


Pią 03 Mar 2006, 15:05
Profil WWW
początkujący użytkownik
początkujący użytkownik
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro 26 Sty 2005, 19:06
Posty: 90
Post 
Damian288 napisał(a):
Ciekawe czy windowsa też masz legalnego który kosztuje ponad 1000 złoty.Ja własnie przesiadam sie na linuksa


Nieprawda ... Windows XP Home w wersji OEM kosztuje dokładnie 369zł, a w wersji Pro OEM, tylko 200 zł więcej ... co daje nie całe 2 zł dziennie w ciągu roku :)

Czy to drogo?? Na to pytanie każdy musi odpowiedzieć sam ...

Pozdrawiam.

_________________
Telefonia internetowa VOIP
600598329
503197709
------------------
GG: 2078911


Nie 05 Mar 2006, 16:34
Profil WWW
początkujący użytkownik
początkujący użytkownik
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto 23 Sie 2005, 21:12
Posty: 88
Miejscowość: Częstochowa
Post 
Jak dla mnie to drogo niestety.Mam taką prace,że nie da rady.Poprostu linux bo darmowy i tyle


Nie 05 Mar 2006, 16:37
Profil WWW
użytkownik
użytkownik
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 03 Lut 2005, 23:43
Posty: 126
Post 
Damian288 napisał(a):
Jak dla mnie to drogo niestety.Mam taką prace,że nie da rady.Poprostu linux bo darmowy i tyle


Pracuję na linuxie na co dzień i tak czy siak posiadam dodatkowo Windowsa, bo po prostu nie da się wszystkiego na linuxie zrobić. Brakuje choćby dobrej platformy aplikacyjnej dla .NET'u.

Pozdrawiam serdecznie.

_________________
Mów zawsze, co czujesz, i czyń, co myślisz.
Mój blog:


Nie 05 Mar 2006, 17:55
Profil WWW
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 27 Sty 2005, 12:37
Posty: 467
Miejscowość: kiedyś X-KOM, teraz Warszawa:)
Post 
taka juz mentalnosc w kraju, ze wsio za darmoche powinno byc...
rozumiem starsze pokolenie przyzwyczajone do socjalistycznych "usprawnien", ze wszystko od panstwa sie nalezy... ale mlodych nie rozumiem wogole...
sam majac cwiercwiecze zycia za soba przerzucam sie na oryginalne oprogramowanie... a linux jeszcze niestety dlugo poczeka na swoja kolej, chocby dlatego, ze jest mniej wygodny...

_________________
Image Image


Pon 06 Mar 2006, 18:46
Profil WWW
początkujący użytkownik
początkujący użytkownik
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto 23 Sie 2005, 21:12
Posty: 88
Miejscowość: Częstochowa
Post 
Co do linuksa to faktycznie może mniej praktyczny,ale prosze mi nie mówić,że za darmoche.Ja nie mówie,że chce za darmo.Poprostu nie stać mnie narazie na oryginalne oprogramowanie.Zresztą komputer mam już od 5 lat ponad i nie stać mnie na wymiane a za internet płacą rodzice bo to jest rodziców i ja tu korzystam.Jakby firmy miały inne podejście mysle,że z chęcią tańsze oprogramowanie bym kupił.Naprzykład w cenie około 100 złoty góra 150 to napewno bym odłożył.


Pon 06 Mar 2006, 19:14
Profil WWW
Zdolny Komputerowiec
Zdolny Komputerowiec

Rejestracja: Śro 26 Paź 2005, 19:20
Posty: 745
Miejscowość: Przemyśl
Post 
czy jezeli wiesz ze nie bedzie cie stac, na paliwo, oleje, plyny elementy eksploatacyjne, przeglady, ubezpieczenia, ewentualna naprawa lub wymiane czekogolwiek i wiesz ze NIE BEDZIESZ MIAL NA TO KASY BO JEST TO ZA DROGIE
TO CZY KUPUJESZ SOBEI SAMOCHOD ?
Skoro nie stac cie na oryginalne oprogramowanie to po co ci komputer ?
Zeby sie tlumaczyc tym ze wszystko jest za drogie ?
To rownie dobrze ja sobie kupie Ferrari a potem bede narzekal ze duzo pali, ze ubezpieczenia koszstuje fortune, a opony to musialbym dom sprzedac.
To ze cie nei stac to nie jest zadne usprawiedliwienie kradzieży !!
Czy jak cie nie stac na telefon/telewizor/komputer/ cokolwiek innego to idziesz do sklepu i to kradniesz ?
Denerwuje mnei takie gadanie ze , jeżdze na piratach bo mnei nie stac na orginaly.

_________________
Tom's Hardware Guide - Forum


Pon 06 Mar 2006, 19:57
Profil
początkujący użytkownik
początkujący użytkownik
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto 23 Sie 2005, 21:12
Posty: 88
Miejscowość: Częstochowa
Post 
Nie będe Cie obrażał bo nie na tym polega dyskusja.Akurat używam linuxa bo jest darmowy a kompa dostałem w prezencie.Jesłi nie mam wyjścia to wole jechać na piratach niż na orginałach.Jeśli by mnie było stać na komputer to bym zmienił.Używam od ponad 5 lat tego komputera bo prezent i dlatego jest w domu u rodziców i dlatego oni założyli neostrade.Wiesz mam znajomą która ogląda piraty od kogoś chociaż ma wypożyczalnie dvd a ogląda dlatego czy warto kupić bo stwierdziła,że płyty do wypożyczalni są za drogie.Jeśli mnie będzie kiedyś stać na komputer to i kupie oryginał


Pon 06 Mar 2006, 20:41
Profil WWW
Zdolny Komputerowiec
Zdolny Komputerowiec

Rejestracja: Śro 26 Paź 2005, 19:20
Posty: 745
Miejscowość: Przemyśl
Post 
Obrażał ? A dalem ci jakis powód do obrażania mnie ?
No cuz... a jak dostaniesz w prezencie samochód to tez bedziesz kradł do niego paliwo i kase na eksploatacje ?

Ja w zyciu zmienilem juz pare razy komputer, malymi kroczkami po jdnym dwa elementy na raz.... i jakos mnie stac. A na kompa pierwszego harowalem jak wół przez dwa lata w wakacje przy pracach sezonowych.
A i biegalem po kolegach naprawiajac i skladajac kompy.

_________________
Tom's Hardware Guide - Forum


Pon 06 Mar 2006, 23:13
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 41 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Internetowy sklep komputerowy X-KOM posiada w ofercie komputery stacjonarne i notebooki renomowanych producentów. Sprzedajemy tanie laptopy, oprogramowanie oraz wysokiej jakości sprzęt elektroniczny. Jeśli chcesz kupić dobry laptop w atrakcyjnej cenie, to jesteś we właściwym miejscu. Potrzebny Ci laptop do gier? Zapoznaj się z naszym asortymentem. Znajdziesz u nas nie tylko laptop dla gracza, ale również laptop dla grafika, czy studenta. Oferujemy fachowe doradztwo w zakresie doboru notebooków odpowiadających oczekiwaniom Klientów. Gwarantujemy szeroki wachlarz produktów, profesjonalną obsługę i terminową realizację zamówień. Istnieje możliwość bezpośredniego odbioru towaru. Posiadamy sieć salonów zlokalizowanych w całej Polsce.