laptopy notebooki - komputerowy sklep internetowy
forum.X-KOM.PL
Forum sklepu komputerowego X-KOM
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: Czw 28 Mar 2024, 12:37



Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 
 Half-Life 2 
Autor Wiadomość
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Czw 27 Sty 2005, 17:07
Posty: 49
Post Half-Life 2
No coz moze to i stara gra ale dopiero mi wpadla w rece i musze ja zarekomendowac a dlaczego - poniewaz jest boska!! ;) Moze nie przeraza grafika jak nowe gry z tego roku ale ta fizyka i sam scenariusz gry jak dla mnie rewelacyjnie rozwiazane, ale przejde do rzeczy kilka razy widzialem... ale myslalem, ze sie przewidzialem - no ale w koncu zobaczylem na spokojnie i faktycznie - zobaczcie co tam min. mozna zobaczyc...
Image
tak to jest TRABANT :lol: :lol: :lol: wcześniej widziałem kilka zaporożcy :)
rajd po kanałach poduszkowcem to była bomba teraz buggy przez pustynie itd...
polecam - jeśli ktoś tak, jak ja do tej pory nie miał przyjemności w to zagrać :wink:


Pią 16 Gru 2005, 01:25
Profil
początkujący użytkownik
początkujący użytkownik
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 06 Lut 2005, 20:00
Posty: 74
Post 
również gorąco polecam tą gre, jest to naprawde perełka w swojej dziedzine, ale najpierw polecam przejsc część pierwszą, aby poczuć klimat. a fizyka w tej grze mnie poprosu zwalila z nóg. Pamietam jeszcze jak w nią kiedyś grałem i układałem sobie butelki i różne inne badziewia, a pozniej jej rozwalale, fajna sprawa to była,albo fajnie wyglądało jak można było kaloryfer wyrwac i przez okno wywalic. Tyle mialem z tego radochy... :D :lol:

_________________
|| Barton 2500 || Epox 8RDA3IPro || 2x256 Twinmos Twister 400MHz CL2 || Caviar 80GB 7200 8MB || Gigabyte GeForce 6600GT || SBLive+Creative T5900 || LG F700P || DVD-RW NEC || DVD Asus || Chieftec 360W HPC-360-302-DF ||
(..)MAY THE FORCE BE WITH YOU(...)


Pią 16 Gru 2005, 15:00
Profil
Zdolny Komputerowiec
Zdolny Komputerowiec
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob 29 Sty 2005, 11:59
Posty: 471
Miejscowość: Łódź/Częstochowa
Post 
A przypomnijcie sobie pierwsza część gry, ileż nowego i dużo dobrego wniosła. Aaaa i ten klimat... :) Half-Life r00x


Sob 21 Sty 2006, 15:10
Profil WWW
początkujący użytkownik
początkujący użytkownik
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 06 Lut 2005, 20:00
Posty: 74
Post 
Zgadzam sie klimat "jedyneczki" byl niesamowicie wciągający a i scenariusz nie byle co, ale jedna gra pod względem scenariusza i nieliniowosci gry bije Half-Lifa, jest nim MAFIA. Tam jest klimat, misje: każda inna, a kolejne misje ciekawsze od poprzednich, ah, a pamietacie ten wyscig. ile ja sie przy nim na wkurw****em, i klawiature popsulem.

_________________
|| Barton 2500 || Epox 8RDA3IPro || 2x256 Twinmos Twister 400MHz CL2 || Caviar 80GB 7200 8MB || Gigabyte GeForce 6600GT || SBLive+Creative T5900 || LG F700P || DVD-RW NEC || DVD Asus || Chieftec 360W HPC-360-302-DF ||
(..)MAY THE FORCE BE WITH YOU(...)


Sob 21 Sty 2006, 17:53
Profil
użytkownik
użytkownik
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 03 Lut 2005, 23:43
Posty: 126
Post 
No właśnie - Mafia. Kiedy wyjdzie druga część najlepszej gry w jaką kiedykolwiek grałem? ;)

_________________
Mów zawsze, co czujesz, i czyń, co myślisz.
Mój blog:


Pią 10 Lut 2006, 19:59
Profil WWW
Boss Komputerowiec
Boss Komputerowiec
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią 12 Sie 2005, 10:08
Posty: 1065
Miejscowość: Blachownia i gdzieś w Lubuskiem
Post 
Ta gra jest stara a cena jej utrzymuje się nadal na poziomie 100zł!!! wiem że hicior ale...
Czekam już tyle na jakieś tanie wydanie gierki i nic!!! Zna ktoś może jakieś wydawnictwo w którym wyszła za rozsądne pieniądze?


Pią 23 Mar 2007, 15:33
Profil
Boss Komputerowiec
Boss Komputerowiec
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 14 Lut 2005, 22:24
Posty: 855
Miejscowość: Wrocław
Post 
Tak i co dziwne w Kolekcji klasyki :crazy: za 24,90zł , gdyby znajomy tam nie pracował to bym nie wiedział ^_^' :D
a tak wracając do sprawy to Cenega :razz:
Pozdrawiam

_________________

| AMD Phenom X2 555@ X4 B55 + Arctic Cooling Freezer 7 Pro REV.2
| Asus M4A78LT-LE | Kingston 6 GB DDR3 1333 |
| Sapphire HD 6870 1GB | Samsung 500GB | WD Caviar 80GB |
| Powered by Be Quiet Pure Power L7-530W + BELKIN Conserve |
| LG E2260V-PN
| @Seven Professiona l+ Office 2010 Professional
+ Belkin Conserve + Belkin Stride360 16" + Belkin Messenger 16"


Ostatnio edytowany przez PeterD Wto 27 Mar 2007, 22:30, edytowano w sumie 3 razy



Wto 27 Mar 2007, 22:27
Profil WWW
Boss Komputerowiec
Boss Komputerowiec
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią 12 Sie 2005, 10:08
Posty: 1065
Miejscowość: Blachownia i gdzieś w Lubuskiem
Post 
Half Lifa 2 miałem na myśli a nie mafie :mrgreen: :razz:
Mafia to jest już od jakiegoś roku albo i więcej


Śro 28 Mar 2007, 12:55
Profil
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Sob 20 Gru 2014, 12:33
Posty: 1
Post Re: Half-Life 2
Mówiłem gdzie go wpisać, zeskanowałeś kod telefonem (barcode scaner) ?

_________________
We offer up to date Dumps - 642-813 exam practice questions with braindumps.com 70-649 paced test engine to help you pass ku exam and complete your www.bentley.edu you should also find University of Hawaii training


Sob 20 Gru 2014, 12:38
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 9 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Internetowy sklep komputerowy X-KOM posiada w ofercie komputery stacjonarne i notebooki renomowanych producentów. Sprzedajemy tanie laptopy, oprogramowanie oraz wysokiej jakości sprzęt elektroniczny. Jeśli chcesz kupić dobry laptop w atrakcyjnej cenie, to jesteś we właściwym miejscu. Potrzebny Ci laptop do gier? Zapoznaj się z naszym asortymentem. Znajdziesz u nas nie tylko laptop dla gracza, ale również laptop dla grafika, czy studenta. Oferujemy fachowe doradztwo w zakresie doboru notebooków odpowiadających oczekiwaniom Klientów. Gwarantujemy szeroki wachlarz produktów, profesjonalną obsługę i terminową realizację zamówień. Istnieje możliwość bezpośredniego odbioru towaru. Posiadamy sieć salonów zlokalizowanych w całej Polsce.