laptopy notebooki - komputerowy sklep internetowy
forum.X-KOM.PL
Forum sklepu komputerowego X-KOM
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: Czw 28 Mar 2024, 18:56



Odpowiedz  [ 104 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna
 AKTUALIZACJA SHIRU Shogun 7 do Androida 4.1.1 Jelly Bean 
Autor Wiadomość
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Czw 13 Gru 2012, 23:01
Posty: 8
Post Re: AKTUALIZACJA SHIRU Shogun 7 do Androida 4.1.1 Jelly Bean
Odpowiadam jestem już po instalacji
1. język polski po wybraniu default jest english
2. to wersja 1.5

Uwagi
Nie wiem jak u innych u mnie był problem z klawiaturą systemowa po wrzuceniu klawiatury programisty.apk przez kabel USB wszystko ok
Jest coś zmienione z identyfikatorem urządzenia żeby więcej apek działało z marketu lecz powoduje to błąd jak masz cos kupione pomaga wyczyszczenie danych Google Services Framework restart tabletu i zainstalowanie update marketu ( ja pobrałem apkę z update z X-D-A sory za kreski ale emotka wyskakuje) lecz w zamian działa np: download w Dead Space który nie działał pod 4.1.1 w sofcie z X-Kom za chwilę dociągnę Asphalt 7 który miał problem z andkiem 4.1.1 i zedytuję posta

EDIT

Niestety Asphalt 7 dalej nie działa wieczne sprawdzanie licencji pirat pewnie by działał ale nie po to kupowałem apkę żeby pirata wgrywać


Pon 17 Gru 2012, 21:52
Profil
początkujący użytkownik
początkujący użytkownik

Rejestracja: Wto 30 Paź 2012, 12:35
Posty: 90
Post Re: AKTUALIZACJA SHIRU Shogun 7 do Androida 4.1.1 Jelly Bean
A ktoś wie jak zrootować wersję androida 4.1 na shogunie?? Bo podoba mi się wersja 1.4


Pon 17 Gru 2012, 22:26
Profil
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Wto 04 Gru 2012, 13:55
Posty: 3
Post Re: AKTUALIZACJA SHIRU Shogun 7 do Androida 4.1.1 Jelly Bean
tu masz oficjalną i custom 1.05
zrootowaną oczywiście

http://www.arctablet.com/blog/forum/cub ... date-1-05/


Pon 17 Gru 2012, 22:42
Profil
początkujący użytkownik
początkujący użytkownik

Rejestracja: Wto 30 Paź 2012, 12:35
Posty: 90
Post Re: AKTUALIZACJA SHIRU Shogun 7 do Androida 4.1.1 Jelly Bean
a czy one obydwie mają roota??
Tylko, żę mam już wgrane trochę gier i aplikacji i szkoda mi je usuwać... a jak samemu się roortuje shoguna 4.1


Pon 17 Gru 2012, 22:48
Profil
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Czw 13 Gru 2012, 23:01
Posty: 8
Post Re: AKTUALIZACJA SHIRU Shogun 7 do Androida 4.1.1 Jelly Bean
Kamikadze tyle że wersja 1.4 co jakiś czas sie rypie nie można wybudzić tabletu ze stanu uśpienia dopiero po kilkunastu minutach tablet sie restartował na 1.3 i 1.5 tego nie ma
Niestety nie wiem jak zrotować 4.1.1 tym narzędziem co jest na forum nie dalo rady


Pon 17 Gru 2012, 23:26
Profil
początkujący użytkownik
początkujący użytkownik

Rejestracja: Wto 30 Paź 2012, 12:35
Posty: 90
Post Re: AKTUALIZACJA SHIRU Shogun 7 do Androida 4.1.1 Jelly Bean
ja nie mam z nią problemów... wgrałem teraz wersję 1.5 i też mam problem z klawiaturą... ta programisty jest beznadziejna... jakby była rozciągnięta za dużo... widać piksele


Pon 17 Gru 2012, 23:45
Profil
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Czw 13 Gru 2012, 23:01
Posty: 8
Post Re: AKTUALIZACJA SHIRU Shogun 7 do Androida 4.1.1 Jelly Bean
programisty dalem dla przykładu pierwsza z brzegu jest tego sporo na sklepie ja korzystam z pełnej wersji SwiftKey 3 w promocji kiedyś kupiłem za 80 gr :)


Wto 18 Gru 2012, 19:04
Profil
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Czw 20 Gru 2012, 00:39
Posty: 7
Post Re: AKTUALIZACJA SHIRU Shogun 7 do Androida 4.1.1 Jelly Bean
Witam,
mam pytanie, jeżeli wgram najnowszego JB custom 1.05 to traci się gwarancję, czy wersja romu i jej pochodzenienie nie ma znaczenia podczas reklamacji gwarancyjnej?


Czw 20 Gru 2012, 00:47
Profil
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Czw 20 Gru 2012, 00:39
Posty: 7
Post Re: AKTUALIZACJA SHIRU Shogun 7 do Androida 4.1.1 Jelly Bean
Bardzo proszę o pilną pomoc. Chciałem zrobić aktualizację do JB i coś poszło nie tak, bo teraz przy włączeniu pojawia się tylko android z otworzoną klapką i czerwonym trójkątem na której jest wykrzyknik. po wciśnięciu kombinacji power+ volume + tablet wchodzi w recovery. Jak przywrócić, żeby chociaż uruchamiał się na ics?


Czw 20 Gru 2012, 19:55
Profil
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Sob 03 Lis 2012, 18:57
Posty: 4
Post Re: AKTUALIZACJA SHIRU Shogun 7 do Androida 4.1.1 Jelly Bean
Jest jakiś sposób na naprawę tabletu który padł po błędzie w czasie aktualizacji nie licząc rozbierania i zwierania pinów na płycie głównej? Proszę o pilną odpowiedź.


Sob 22 Gru 2012, 22:35
Profil
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Wto 18 Gru 2012, 19:48
Posty: 8
Post Re: AKTUALIZACJA SHIRU Shogun 7 do Androida 4.1.1 Jelly Bean
Też miałem błąd podczas aktualizacji jednak za którymś razem udało mi sie wgrać i wszystko działało teraz znowu padł po podłączeniu do ładowania i próbuję od nowa wgrywać 4.1


Sob 22 Gru 2012, 22:45
Profil
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Wto 18 Gru 2012, 19:48
Posty: 8
Post Re: AKTUALIZACJA SHIRU Shogun 7 do Androida 4.1.1 Jelly Bean
Podczas aktualizacji pojawił się komunikat o błędzie co mam zrobić w tej sytuacji?


Załączniki:
Przechwytywanie3.PNG
Przechwytywanie3.PNG [ 70.19 KiB | Obejrzany 9914 razy ]
Przechwytywanie2.PNG
Przechwytywanie2.PNG [ 74.49 KiB | Obejrzany 9914 razy ]
Przechwytywanie.PNG
Przechwytywanie.PNG [ 59.58 KiB | Obejrzany 9914 razy ]
Sob 22 Gru 2012, 22:51
Profil
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Sob 03 Lis 2012, 18:57
Posty: 4
Post Re: AKTUALIZACJA SHIRU Shogun 7 do Androida 4.1.1 Jelly Bean
A mógłbyś opisać jak udało Ci się postawić tablet po tym jak przestał się uruchamiać?


Sob 22 Gru 2012, 23:28
Profil
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Wto 18 Gru 2012, 19:48
Posty: 8
Post Re: AKTUALIZACJA SHIRU Shogun 7 do Androida 4.1.1 Jelly Bean
Przez okolo 30sekund trzymałem włącznik tak żeby tablet się zresetował później podłączyłem do komputera i cały czas próbowałem zainstalować androida przez ten program nawet gdy wychodził błąd próbowałem od nowa. Za którymś razem się udało. Próbuj w kółko.


Nie 23 Gru 2012, 14:37
Profil
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Nie 23 Gru 2012, 14:47
Posty: 1
Post Re: AKTUALIZACJA SHIRU Shogun 7 do Androida 4.1.1 Jelly Bean
Sprobuj na innym komputerze (z XP - tu chyba najstabilniej dziala), w innym porcie USB, innym kabelkiem .... Ogolnie ten tablet jest kaprysny jezeli chodzi o flashowanie.

Co do samego sprzetu:

Zostalem (nie)szczesliwym posiadaczem tego wynalazku po tym jak nie udalo i sie odebrac Ainola Crystal :( Na infolinii nasluchalem sie bajek z cyklu "aluminiowa obudowa", "gorilla glass" itp :oops: Wszystko zeby wypchnac sprzet i nie dostac nega za brak Crystala (zakupiony na allegro). Przy odbiorze w Lodzi - jeden - nieczytelny wyswietlacz, drugi nie chcial sie wlaczyc, trzeci jakos dzialal. Przy czy, jeden mial root'a, drugi nie :?: To propo tego czy tablety sa fabrycznie zrootowane. X-komowe update do 4.1.1 1.04 oczywiscie ma root'a.

I tu prosba do X-KOM - chodzi o to dzialanie "JAKOS". Ten tablet jest nie do uzytku z wersja softu 1.04 :roll: Cos jest namieszane z rozdzielczoscia ekranu i czcionka jest zdecydowanie za mala.

Po wgraniu "900 Supersport 1.1 rooted ROM for Cube U30GT Mini 1.05 16 Dec 2012 " jest zdecydowanie normalniej.

Jednak - nie dziala porawnie pogoda od Asusa (nie da sie zapisac ustawien) i jest za cicho (pomimo wgrania DSP) :/

Wniosek - dajcie soft w wersji 1.05 :idea: Bo to co bylo od Was - poza wtopą z czcionka - bylo jakies takie bardziej dopracowane.

I pytanko - co zrobic zeby bylo glosniej ? Szczegolnie przy ogladaniu filmow ..

Pozdrawiam,
M.


Nie 23 Gru 2012, 15:03
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 104 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Internetowy sklep komputerowy X-KOM posiada w ofercie komputery stacjonarne i notebooki renomowanych producentów. Sprzedajemy tanie laptopy, oprogramowanie oraz wysokiej jakości sprzęt elektroniczny. Jeśli chcesz kupić dobry laptop w atrakcyjnej cenie, to jesteś we właściwym miejscu. Potrzebny Ci laptop do gier? Zapoznaj się z naszym asortymentem. Znajdziesz u nas nie tylko laptop dla gracza, ale również laptop dla grafika, czy studenta. Oferujemy fachowe doradztwo w zakresie doboru notebooków odpowiadających oczekiwaniom Klientów. Gwarantujemy szeroki wachlarz produktów, profesjonalną obsługę i terminową realizację zamówień. Istnieje możliwość bezpośredniego odbioru towaru. Posiadamy sieć salonów zlokalizowanych w całej Polsce.