laptopy notebooki - komputerowy sklep internetowy
forum.X-KOM.PL
Forum sklepu komputerowego X-KOM
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: Czw 28 Mar 2024, 20:09



Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 11 posty(ów) ] 
 Obsluga sklepu ;[ 
Autor Wiadomość
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Śro 09 Mar 2005, 17:13
Posty: 8
Miejscowość: czestochowa
Post Obsluga sklepu ;[
Eh gdzie ten dawny x-kom ;[ dlaczego juz nikt nie doradza tak jak dawniej tylko wciska pierwszy lepszy sprzet ;[ kupilem w moim ukochanym sklepie nie jednen komputer i zawsze doradzano jaki sprzet kupic.... moglem tez zostawic swoj stary sprzet a teraz hnagle taka zmiana.... ;[ coz to sie stalo ... mam nadzieje ze ta sytuacja sie zmieni bo nigdy nie bylo lepszego sklepu ;[ Pozdrawaim stara obsluge sklepu ;]

_________________
;- ]


Czw 07 Kwi 2005, 20:45
Profil
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 27 Sty 2005, 22:55
Posty: 469
Miejscowość: www.x-kom.pl
Post 
Witam serdecznie :-) Nie ma mowy o wciskaniu towaru, zawsze staraliśmy się szczerze doradzać i tak pozostanie :-). Niestety całkowicie rezygnujemy z przyjmowania w rozliczeniu sprzętu używanego nie zakupionego u nas. Jesteśmy w trakcie drobnych zmian i mam nadzieję, że już wkrótce znów wszyscy będą zadowoleni. Dziękujemy za opinie na forum, dzięki nim będziemy się starać usuwąć wszystkie niedogodności, które Państwu przeszkadzają, jednak jak już wyżej wspomniałem z używanym sprzętem będzie problem. Pozdrawiam i w imieniu firmy dziękuję za uwagi - nawet te mniej miłe :-).

Jak zawsze w bardziej poufnych sprawach zachęcam do pisania na maila: x-kom@x-kom.pl .

_________________
michal@x-kom.pl


Nie 10 Kwi 2005, 21:00
Profil
początkujący użytkownik
początkujący użytkownik
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 06 Lut 2005, 20:00
Posty: 74
Post Re: Obsluga sklepu ;[
MavRiCk napisał(a):
Eh gdzie ten dawny x-kom (...) taka zmiana.... ;[ coz to sie stalo ... mam nadzieje ze ta sytuacja sie zmieni bo nigdy nie bylo lepszego sklepu ;[ Pozdrawaim stara obsluge sklepu ;]


Jakbym gdzies to juz slyszal. :P.

Tez pozdrawiam X-kom, (nowy sklad juz powoli wchdzi na obroty starego "oldschool`owego" X-komu). Bedzie dobrze, trzeba troche czasu.

_________________
|| Barton 2500 || Epox 8RDA3IPro || 2x256 Twinmos Twister 400MHz CL2 || Caviar 80GB 7200 8MB || Gigabyte GeForce 6600GT || SBLive+Creative T5900 || LG F700P || DVD-RW NEC || DVD Asus || Chieftec 360W HPC-360-302-DF ||
(..)MAY THE FORCE BE WITH YOU(...)


Śro 27 Kwi 2005, 21:21
Profil
nowicjusz
nowicjusz
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 03 Mar 2005, 17:39
Posty: 40
Miejscowość: Blachownia / Gliwice
Post 
Do nowego sqadu nie mam zastrzeżeń.... ale i tak dużo bardziej wolałem stary dobry X-Kom...

_________________
Lenovo T61p > T9300 > 4GB > 250GB > nVidia Quadro FX 570M, 256MB VRAM > Win XP Pro


Wto 23 Sie 2005, 00:09
Profil
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Wto 18 Kwi 2006, 13:20
Posty: 11
Post 
Eh.. Ględzicie.. Fajnie jest teraz.. Co prawda miałem nie mało ubawu jak latałem przez 2 dni do x-kom'u po rozszerzenie gwarancji do drukarki HP bo nikt nie wiedział jak się do tego zabrać.. Ale jak przypuszaczam w innym sklepie niewiedzieli by nawet że coś takiego istnieje :)
A wracając do składu.. Wzieli byście znowu ludzi z serwisu coby czasami pomogli w sklepie.. :D Ale wierze że tam mają większy ruch niżeli w godzinach szczytu.. A swoją drogą pamiętam kiedyś kolejke poza drzwi sklepu :) No ale i tak było spoko..
3majcie się ciepło..


Wto 18 Kwi 2006, 13:27
Profil
początkujący użytkownik
początkujący użytkownik
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 31 Lip 2005, 23:56
Posty: 87
Miejscowość: Ostrowy
Post 
Ja myśle żę przydało by sie jedno stanowisko do sprzedarzy płyt CD/DVD bo niekiedy jak 3 osoby kupuja kompa to można nawet i 45 minuty stać w kolejce za jakąś głupią płytką.

_________________
Athlon64 @2700Mhz 1,55V cooled by Pentagram 100Cu+, Gigabyte nForce 4 s.939 Pro-SLI F9, Gigabyte 6600GT @ 587/1300, GeIL 512Mb @2,5-3-3-5-1T 450Mhz, Samsung 160GB, Logitech X-530; 3DMark05: 4208, 3DMark06: 1889


Wto 18 Kwi 2006, 14:43
Profil
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Wto 18 Kwi 2006, 13:20
Posty: 11
Post 
No cóż.. Niepowiem że fajnie się stoi.. ale czasami brakuje chwili odpoczynku.. :D


Wto 18 Kwi 2006, 22:14
Profil
nowicjusz
nowicjusz
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 03 Mar 2005, 17:39
Posty: 40
Miejscowość: Blachownia / Gliwice
Post 
nom stoi się fajnie.... jak ma się czas.... gożej jak włąśnie bus ci zwiewa... a równie dobrze możnaby się w tym busie wyspać....

_________________
Lenovo T61p > T9300 > 4GB > 250GB > nVidia Quadro FX 570M, 256MB VRAM > Win XP Pro


Śro 19 Kwi 2006, 01:01
Profil
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 27 Sty 2005, 22:55
Posty: 469
Miejscowość: www.x-kom.pl
Post 
schabol napisał(a):
Co prawda miałem nie mało ubawu jak latałem przez 2 dni do x-kom'u po rozszerzenie gwarancji do drukarki HP bo nikt nie wiedział jak się do tego zabrać..
Jak dla mnie taka sytuacja nie powinna mieć miejsca, jeżeli faktycznie coś takiego nastąpiło mógłbym prosić o opisanie sytuacji? Chcemy eliminować wszelkie problemy zatem jeśli ktoś z Państwa miał lub ma jakiś problem prosiłbym o opisanie go, najlepiej na maila x-kom@x-kom.pl - postaramy się doprowadzić do takiej sytuacji aby w przyszłości nie miały miejsca.

_________________
michal@x-kom.pl


Pon 01 Maj 2006, 14:07
Profil
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 27 Sty 2005, 22:55
Posty: 469
Miejscowość: www.x-kom.pl
Post 
MultiL napisał(a):
Ja myśle żę przydało by sie jedno stanowisko do sprzedarzy płyt CD/DVD bo niekiedy jak 3 osoby kupuja kompa to można nawet i 45 minuty stać w kolejce za jakąś głupią płytką.


Zgodnie z Waszymi sugestiami prawdopodobnie już we wrześniu w sklepie stacjonarnym w Częstochowie utworzymy 4 stanowisko handlowe dzięki czemu czas oczekiwania powinien się skrócić - pojawi się ogłoszenie o pracy. Jeśli macie jeszcze jakieś propozycje jesteśmy na nie otwarci, oczekujemy również na krytyczne uwagi :-)

_________________
michal@x-kom.pl


Nie 20 Sie 2006, 22:24
Profil
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Wto 18 Kwi 2006, 13:20
Posty: 11
Post 
Sorrka za brak wcześniejszej odpowiedzi.. Sytuacja nastąpiła z powodu tego że byłem pierwszym waszym kientem który zamawiał cosik takiego :)
Ale na wielki plus mogę podać to że byliście praktycznie jedynym sklepem który wiedział że coś takiego istnieje i jest w waszej ofercie (nie odesłali mnie proszę przyjść jutro to będziemy coś więcej wiedzieć jak w pewnym sklepie którego nazwy nie podam :) ) A to że musiałem przyjść parę razy to problem że hurtownia która to miała (tak mie się wydaję - albo inne miejsce gdzie dzwonili sprzedający) też się nie do końca orientowała w tym wszystkim :D A jako że mi się śpieszyło - załatwić sprawę i mieć to z głowy to przychodziłem się przypominać o sobie :P


Czw 07 Wrz 2006, 07:57
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 11 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 20 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Internetowy sklep komputerowy X-KOM posiada w ofercie komputery stacjonarne i notebooki renomowanych producentów. Sprzedajemy tanie laptopy, oprogramowanie oraz wysokiej jakości sprzęt elektroniczny. Jeśli chcesz kupić dobry laptop w atrakcyjnej cenie, to jesteś we właściwym miejscu. Potrzebny Ci laptop do gier? Zapoznaj się z naszym asortymentem. Znajdziesz u nas nie tylko laptop dla gracza, ale również laptop dla grafika, czy studenta. Oferujemy fachowe doradztwo w zakresie doboru notebooków odpowiadających oczekiwaniom Klientów. Gwarantujemy szeroki wachlarz produktów, profesjonalną obsługę i terminową realizację zamówień. Istnieje możliwość bezpośredniego odbioru towaru. Posiadamy sieć salonów zlokalizowanych w całej Polsce.