laptopy notebooki - komputerowy sklep internetowy
forum.X-KOM.PL
Forum sklepu komputerowego X-KOM
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: Czw 28 Mar 2024, 13:50



Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 10 posty(ów) ] 
 Przesyłka - laptopy 
Autor Wiadomość
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Czw 18 Wrz 2014, 11:50
Posty: 4
Post Przesyłka - laptopy
Witam !

16-09-2014 roku zamówiłem dwa laptopy z tej aukcji:

http://allegro.pl/show_item.php?item=4597390708

(numer 4597390708) mój nick na allegro: MarcinKPL

Dostałem maila, że przesyłka już jest gotowa do wysyłki jednak nie dostałem maila z numerem przesyłki ( ogólnie potwierdzającego, że paczka została nadana )

Sposób dostawy wybrałem płatne z góry, przesyłka kurierska ( 1 dzień realizacji ) Pieniądze wpłaciłem od razu po złożeniu zamówienia.

chciałem się więc spytać czy przesyłka została już wysłana do mnie i czy dziś mam spodziewać się kuriera ?

Pozdrawiam !


Czw 18 Wrz 2014, 11:55
Profil
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Nie 24 Lip 2011, 03:43
Posty: 6
Post Re: Przesyłka - laptopy
Jutro Ci odpiszą, że "Mieliśmy krótką przerwę w realizacji zamówień z powodu przenoszenia magazynu. Na szczęście wszystko już wróciło do normy.". Ja też myślałem, że dostanę paczkę na drugi dzień i lipa. Ale to pewnie nie ich wina tylko innych sklepów, że nas do tego przyzwyczaiły.


Czw 18 Wrz 2014, 13:51
Profil
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Czw 18 Wrz 2014, 11:50
Posty: 4
Post Re: Przesyłka - laptopy
No, ale napisane jest na stronie aukcji, że realizacja 1 dzień.

Odpowiedzi na maila nie dostaję, dodzwonić się nie mogę...

Chciałbym dostać paczkę w tym tygodniu jeszcze.


Czw 18 Wrz 2014, 14:37
Profil
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Nie 24 Lip 2011, 03:43
Posty: 6
Post Re: Przesyłka - laptopy
Poczytaj inne wątki o podobnym temacie na forum. Ewidentnie widać, że lecą w bambuko z wysyłkami. Każdy się skarży i każdemu odpisują w ten sam sposób. Dodatkowo 0 kontaktu. Na forum odpisują zazwyczaj na drugi dzień, na maile odpisują bardzo rzadko, a dodzwonić się do nich po prostu nie da, chyba że posiadasz darmowe rozmowy na numer stacjonarny. Godzina czekania, a głos w słuchawce - "Jesteś 18 w kolejce". Bez przesady, ile osób może dzwonić do biura w tym samym czasie. Za ich dział kontaktu z klientami odpowiada chyba tylko jedna osoba i do niej należy obowiązek odpisywania na maile, na forum i odbieranie telefonów. Wtedy to by miało sens.


Czw 18 Wrz 2014, 17:04
Profil
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Czw 18 Wrz 2014, 11:50
Posty: 4
Post Re: Przesyłka - laptopy
No a jak z gwarancją ewentualną jest ? Też tak 0 kontaktu będzie ?

Zamówiłem tutaj tego lapka bo co chwilę coś widziałem od x-kom na allegro to pomyślałem, że to solidna firma.

Oby wszystko się dobrze skończyło bo mają moje prawie 5 tysięcy złotych, a ja lapków nie dostałem mimo, że na stronie jest 1 dzień realizacji.


Ostatnio edytowany przez MarcinKPL, Czw 18 Wrz 2014, 21:37, edytowano w sumie 1 raz



Czw 18 Wrz 2014, 18:19
Profil
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Pią 29 Sie 2014, 05:20
Posty: 38
Post Re: Przesyłka - laptopy
Nie wiem Panowie o czym mówicie, w przeciągu tygodnia dwa razy dzwoniłęm do x-komu, fakt, że byłem 4 w kolejce, ale po może kilku minutach udało mi się załatwić wszystko co chciałem, a jeszcze przy okazji Pan konsultant złożył dla mnie zamówienie sprawdzając czy jest towar w oddziale gdzie będę odbierał osobiście. Zamówienie złożyłem przez internet, zleciłem montaż ssd do laptopa i pomimo, że odbiór planowo był na dzisiaj, bo nie było dostępnych 2 z 3 przedmiotów to maila i sms'a dostałem wczoraj koło 11, że sprzęt do odebrania już w salonie także mega pozytywne zaskoczenie. W samym salonie też wszystko zgrabnie poszło, sprzęt przejrzałem w miarę możliwości też by nie blokować kolejki, ale czas na dokładne oglądanie będzie w domu, a tam wszystko na pierwszy rzut oka było okej, sprzedawca sam za mnie jeszcze przejrzał całą klawiaturę czy jest okej, także nie wiem skąd Wasze narzekania.


Czw 18 Wrz 2014, 18:52
Profil
Extremalny Komputerowiec
Extremalny Komputerowiec
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob 23 Sie 2014, 17:35
Posty: 7785
Post Re: Przesyłka - laptopy
zwykle to trwa 3-4 dni ;P

_________________
Zestawienie polecanych laptopów i ultrabooków ✅
Nie wiesz która seria jest najlepsza, który model jest najnowszy? Napisz na mój e-mail :thumright:
GG:47751279


Czw 18 Wrz 2014, 19:32
Profil WWW
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Czw 18 Wrz 2014, 11:50
Posty: 4
Post Re: Przesyłka - laptopy
Czy dostanę w końcu jakąś informację na temat moich laptopów za które zapłaciłem już we wtorek ?

Nie dostałem żadnego linku od UPS, numeru przesyłki tak jakby ktoś zapomniał o wysłaniu laptopów.

Ja nie mam czasu by czekać jeszcze 10 dni na przesyłkę.


Pią 19 Wrz 2014, 08:41
Profil
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Nie 14 Wrz 2014, 16:54
Posty: 12
Post Re: Przesyłka - laptopy
Czasem tak bywa, to tylko ludzie. Najrozsądniejsza opcja to płatne przy odbiorze lub w salonie.


Pią 19 Wrz 2014, 08:56
Profil
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 01 Wrz 2002, 11:00
Posty: 7665
Post Re: Przesyłka - laptopy
MarcinKPL, bardzo przepraszamy za opóźnienie. W ramach przeprosin dołączyliśmy do Twojego zamówienia drobiny upominek, który - mamy nadzieję - rekompensuje wydłużony czas realizacji. Zapraszamy ponownie. :-)

_________________
- Specjalne rabaty dla użytkowników forum
- Promocje, konkursy, kody rabatowe x-kom
- Kanał YouTube x-kom

Oficjalne konto sklepu internetowego, wpisy mogą mieć charakter reklamowy.


Pią 26 Wrz 2014, 10:32
Profil WWW
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 10 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 15 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Internetowy sklep komputerowy X-KOM posiada w ofercie komputery stacjonarne i notebooki renomowanych producentów. Sprzedajemy tanie laptopy, oprogramowanie oraz wysokiej jakości sprzęt elektroniczny. Jeśli chcesz kupić dobry laptop w atrakcyjnej cenie, to jesteś we właściwym miejscu. Potrzebny Ci laptop do gier? Zapoznaj się z naszym asortymentem. Znajdziesz u nas nie tylko laptop dla gracza, ale również laptop dla grafika, czy studenta. Oferujemy fachowe doradztwo w zakresie doboru notebooków odpowiadających oczekiwaniom Klientów. Gwarantujemy szeroki wachlarz produktów, profesjonalną obsługę i terminową realizację zamówień. Istnieje możliwość bezpośredniego odbioru towaru. Posiadamy sieć salonów zlokalizowanych w całej Polsce.