laptopy notebooki - komputerowy sklep internetowy
forum.X-KOM.PL
Forum sklepu komputerowego X-KOM
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: Czw 28 Mar 2024, 21:28



Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 1 post ] 
 Wygraj TP-Link Neffos X1 – ogłoszenie wyników 
Autor Wiadomość
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 01 Wrz 2002, 11:00
Posty: 7665
Odpowiedz z cytatem
Post Wygraj TP-Link Neffos X1 – ogłoszenie wyników
Pora rozstrzygnąć konkurs ze smartfonem TP-Link Neffos X1 w roli głównej. Zobaczcie, które prace urzekły nasze jury i kogo nagrodzimy tytułowym urządzeniem. Gotowi? Oto zwycięzcy konkursu.

Na początek chcemy Wam podziękować za wszystkie nadesłane zgłoszenia. Wykazaliście się ogromną pomysłowością, inwencją twórczą, jak również znajomością funkcjonalności smartfona. Tak trzymać :)

Spośród ponad 300 maili wybraliśmy pięć z najlepszymi zgłoszeniami. I tak, smartfonami TP-Link Neffos X1 postanowiliśmy nagrodzić następujące osoby:

Monika Pełka

  1. Neffos X1 byłby idealnym telefonem na tegoroczne wakacje. Jego wysokiej jakości kamera uchwyciłaby najpiękniejsze chwile podczas zwiedzania stolicy Wielkiej Brytanii - Londynu. Bogate kolory zdjęć idealnie wpasowałyby się w podróżniczy styl mojego konta na Instagram, gdzie mogłabym dzielić się swoimi artystycznymi obrazkami.
  2. Neffos X1 posiada również rewelacyjny głośnik. Słuchanie muzyki w tak dobrej jakości umiliłoby podróż samolotem.
  3. Uważam również, że 5-calowy ekran świetnie sprawowałby się podczas oglądania filmów DIY na YouTube. Takie filmiki wymagają dostrzeżenia najmniejszych szczegółów, by móc samemu wykonać daną rzecz. Taki ekran bardzo by w tym pomógł.
  4. Czytając specyfikację telefonu Neffos X1, dowiedziałam się, że czas działania baterii po jej naładowaniu jest wystarczający, by porobić zdjęcia, podzielić się nimi ze znajomymi i zwiedzić najpiękniejsze zabytki w Londynie, nie martwiąc się o awarię w postaci rozładowanego telefonu.
  5. Wybierając telefon zawsze staram się zwracać uwagę na pamięć. Wiem, że mając 16 GB pamięci wbudowanej mogę być spokojna o materiały, które będą urozmaicać moją galerię w Neffos X1.

Artur Maj

  1. Chciałbym pokazać swojej dziewczynie, że potrafię coś wygrać w konkursie,
  2. Chciałbym uspokoić moje nerwy po obecnie posiadanym smartfonie, w którym co chwila pojawiały się nowe usterki,
  3. Chciałbym otrzymać ten smartfon również ze względu na moją siostrę (obiecałem jej, że jeśli wygram to kupię jej wiadro żelków :) ),
  4. Chciałbym przetestować coś nowego- lubię próbować nowych rzeczy, a smartfon ten zachęca mnie nie tylko ze względu na dobre parametry, ale również solidność wykonania i piękną prezentację zewnętrzną,
  5. Chciałbym utrzeć nosa koledze, którzy powiedział na mój udział w konkursie "Głupi jesteś? I tak nie wygrasz." Niech sam się głupio poczuje :)

Piotr Czarkowski

  1. Aparat
    Do zdjęć to sprzęt idealny, perfekcyjnie niepowtarzalny!
    Czy to ciemność jest czy świt. Pięknie fotografie "cyk" mam w mig.
  2. Procesor
    Neffos szybki jest jak strzała, nie ma, że coś w nim nie działa.
    Szybkość, Celność i precyzja, to Neffosa jest dywizja.
    Mknie tak szybko niczym Bolt, proszę cóż za szybki czort.
    Zasuwa, mknie jak to pantera, Kto ma Neffos ten szybkość wybiera.
  3. Bezpieczeństwo.
    Wystarczy jeden magiczny palca "klik", dane zabezpieczone mam już w mig.
    Nawet gdy coś w nim zmajstruje, żadna ważna rzecz się nie zmarnuje.
  4. Design
    Smartfon świetnie leży w dłoni, co nas przed upadkiem Neffosa broni.
    Piękna szara obudowa, każda inna się przy niech chowa.
    Jak ulał leży w kieszeni, Jego doskonałości nic nie podmieni.
  5. Pamięć
    Tutaj miejsca jest cała masa, pojemność iście pierwsza klasa.
    Czy to zdjęcia mam z wesela czy z wakacji, on pomieści więcej zdjęciowych rewelacji.
    Facebook, Twitter, czy też Tidal, on i tak niczym piorun będzie śmigał.
    Nawet jakbyś schował tak katalog wierszy, w szybkości i precyzji będzie zawsze pierwszy.

Piotr Doliński

Dlaczego chciałbym otrzymać premierowy telefon Neffos X1? Nie dla siebie, ale dla mojego Taty – największego znanego mi fana technologii i gadżetów, oficjalnie pogodzonego z końcem ery stali i dominacją półprzewodników. Rocznik 1935.

  1. Jako brzdąc poznaje smak wojny, ale też wszystkie rodzaje broni palnej, rozkładając je na czynniki pierwsze na strychu.
  2. Od 14. roku życia poświęca czas mechanice – od warsztatu po biuro konstrukcyjne, z wieloma patentami technicznymi, które zmieniły rzeczywistość. Od maszyn po zamykarki do słoików i kontenery PCK do zbiórki odzieży z mechanizmem mimośrodowym (po latach uznał, że konstrukcja kontenera wymaga poprawek, gdy zobaczył rodzinkę, która potrafi wyciągać ubrania z kontenera przez szufladę, trzymając za nogi kilkuletnie dziecko, które robiło "download"). Miłośnik samolotów – w wojsku mechanik odrzutowców m.in. w Szkole Orląt. Z uwagą śledzi nowe generacje samolotów wojskowych i cywilnych.
  3. Rok przed emeryturą zmusza dyrekcję zakładu do wydania fortuny na komputer PC, który stawia na swoim stanowisku pracy obok deski kreślarskiej. Pierwsza lista części zrobiona w Excelu gromadzi ciekawskich inżynierów i dyrektorów, którzy boją się podejść na odległość poniżej 1 metra od drukarki. Pierwszy pakiet CAD i pierwsze łącze internetowe zmuszają inżynierów do ściągania Taty z emerytury do nowych projektów.
  4. Samouk komputerowy i "pochłaniacz" poradników komputerowych. Wykluczenie cyfrowe? Zapomnijcie! Tato korzysta ze Skype od pierwszej wersji z 2003 roku. Windows 10 – bez problemów tuż po premierze. Dzwoni do mnie, żeby pochwalić się nowymi nabytkami. "Podkręciłem Internet u operatora na 50 megabitów. Chyba Youtube już nie będzie haczyć..." albo "Wiesz, chcę mieć w domu Wi-Fi. Nie mam jeszcze urządzeń, żeby tego używać, ale widziałem w telewizji telefony i tablety, które to obsługują. Kupiłem fajny router TP-Linka – podłączysz mi przy okazji?". Poczta Gmail, zakupy Allegro, Chessmaster, personalizowane newsy i mapy Google Earth – żaden problem.
  5. Telefony – w zeszłym tygodniu przesiadł się z ulubionej Nokii 6020 na pierwszy telefon z Androidem 4.1 – starą Xperię E. I znów zobaczyłem ten znany błysk w oku, kiedy połączył się z domowym Wi-Fi z własnoręcznie wybranego routera. Mimo, że podjął wyzwanie, uważa (i słusznie), że "obsługa jest do bani", a ekran i litery za małe. Wygląda na to, że czas na kolejny krok i świat androidowych aplikacji.

Karol Wilczyński

  1. W ciągu najbliższych 365 dni zabrać go na każdy kontynent.
  2. W ciągu najbliższych 365 dni wnieść go na wszystkie 7 szczytów Korony Ziemi.
  3. Wykonać nim 365 fotografii, jedną każdego dnia, dokumentujących moją podróż, z lądu, ziemi, powietrza, z nizin i najwyższych szczytów świata.
  4. Udostępnić nim 365 zdjęć, jedno każdego dnia, dla moich prawie 1000 znajomych na Facebooku, Instagramie, Google+ i Snapie.
  5. Uczynić go towarzyszem mojej podróży, często jedynym oknem na cywilizację, powiernikiem wspomnień, ratunkiem w opresji, przyjacielem. Wchodzicie w to?
Zwycięzcom gratulujemy! Skontaktujemy się z Wami drogą mailową.


Jeszcze raz dziękujemy za udział i zapraszamy do kolejnych konkursów w x-kom

_________________
- Specjalne rabaty dla użytkowników forum
- Promocje, konkursy, kody rabatowe x-kom
- Kanał YouTube x-kom

Oficjalne konto sklepu internetowego, wpisy mogą mieć charakter reklamowy.


Pią 28 Kwi 2017, 11:16
Profil WWW
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 1 post ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Internetowy sklep komputerowy X-KOM posiada w ofercie komputery stacjonarne i notebooki renomowanych producentów. Sprzedajemy tanie laptopy, oprogramowanie oraz wysokiej jakości sprzęt elektroniczny. Jeśli chcesz kupić dobry laptop w atrakcyjnej cenie, to jesteś we właściwym miejscu. Potrzebny Ci laptop do gier? Zapoznaj się z naszym asortymentem. Znajdziesz u nas nie tylko laptop dla gracza, ale również laptop dla grafika, czy studenta. Oferujemy fachowe doradztwo w zakresie doboru notebooków odpowiadających oczekiwaniom Klientów. Gwarantujemy szeroki wachlarz produktów, profesjonalną obsługę i terminową realizację zamówień. Istnieje możliwość bezpośredniego odbioru towaru. Posiadamy sieć salonów zlokalizowanych w całej Polsce.