laptopy notebooki - komputerowy sklep internetowy
forum.X-KOM.PL
Forum sklepu komputerowego X-KOM
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: Czw 28 Mar 2024, 10:55



Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
 BIOS i jawne wprowadzanie w błąd klientów 
Autor Wiadomość
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Śro 07 Mar 2018, 17:07
Posty: 1
Post BIOS i jawne wprowadzanie w błąd klientów
Sprawa jest bardzo prosta na stronie z procesorem ryzen 3 2200g jest napisane że płyta potrzebuje nowego biosu i jeśli kupimy płytę procesor i napiszemy komentarz zaktualizują bios za darmo rzecz jasna nie zaktulizowali go i napisali mi

Uprzejmie informujemy, iż aktualizację BIOS możemy przeprowadzić dopiero po zgłoszeniu reklamacji przez klienta. Jest to niezgodne z prawem, aby spółka X-KOM w momencie zakupu przez konsumenta/firmę otworzyła fabrycznie zapakowany produkt i dokonała na nim czynności serwisowych. Klient końcowy musi sam rozpakować produkt, następnie zgłosić go poprzez formularz : https://www.x-kom.pl/l/serwis-dodaj-zgloszenie/ W ciągu 2 dni roboczych zostanie wysłana informacja odnośnie wysyłki sprzętu. Jednakże zalecamy sprawdzenie działania płyty, ponieważ część płyt jest już z aktualizacją BIOS (tego nie jesteśmy w stanie również zweryfikować). Mimo szczerych chęci nie mamy możliwości obejścia tego procesu w inny sposób.

W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do dyspozycji.

Jak widać bardzo profesjonalnie ktoś tutaj oszukuje a ja nie mam sprawnego komputera
ps sprawdziłem nie działa


Śro 07 Mar 2018, 17:17
Profil
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Pią 07 Wrz 2018, 20:27
Posty: 1
Post Re: BIOS i jawne wprowadzanie w błąd klientów
Miałem te same problemy z biosem.Po złożeniu kompa nie chciał się uruchomić , dzwoniłem na infolinię i powiedzieli mi że stary bios nie powinien być problemem ale w sklepie od razu powiedzieli mi że musi być nowy bios a informatyk policzył sobie 180 zł za wgranie biosu.Pora zagłosować portfelem na inny sklep.


Pią 07 Wrz 2018, 20:44
Profil
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 01 Wrz 2002, 11:00
Posty: 7665
Post Re: BIOS i jawne wprowadzanie w błąd klientów
smok768, bardzo prosimy o wiadomość prywatną wraz z numerem zamówienia. Postaramy się jak najszybciej i najsprawniej wszystko rozwiązać. Przepraszamy też za błąd, ponieważ w przypadku informacji o aktualizacji Biosu, taka usługa powinna być wykonana. Przepraszamy za powstałe utrudnienia.
4horsemen, Ciebie również prosimy o informację w wiadomości prywatnej, przyjrzymy się opisanej przez Ciebie sprawie

_________________
- Specjalne rabaty dla użytkowników forum
- Promocje, konkursy, kody rabatowe x-kom
- Kanał YouTube x-kom

Oficjalne konto sklepu internetowego, wpisy mogą mieć charakter reklamowy.


Wto 11 Wrz 2018, 13:23
Profil WWW
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 3 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Internetowy sklep komputerowy X-KOM posiada w ofercie komputery stacjonarne i notebooki renomowanych producentów. Sprzedajemy tanie laptopy, oprogramowanie oraz wysokiej jakości sprzęt elektroniczny. Jeśli chcesz kupić dobry laptop w atrakcyjnej cenie, to jesteś we właściwym miejscu. Potrzebny Ci laptop do gier? Zapoznaj się z naszym asortymentem. Znajdziesz u nas nie tylko laptop dla gracza, ale również laptop dla grafika, czy studenta. Oferujemy fachowe doradztwo w zakresie doboru notebooków odpowiadających oczekiwaniom Klientów. Gwarantujemy szeroki wachlarz produktów, profesjonalną obsługę i terminową realizację zamówień. Istnieje możliwość bezpośredniego odbioru towaru. Posiadamy sieć salonów zlokalizowanych w całej Polsce.