laptopy notebooki - komputerowy sklep internetowy
forum.X-KOM.PL
Forum sklepu komputerowego X-KOM
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: Śro 24 Kwi 2024, 17:53



Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ] 
 Kto zgarnie słuchawki ASUS Orion ANC? 
Autor Wiadomość
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 01 Wrz 2002, 11:00
Posty: 7675
Post Kto zgarnie słuchawki ASUS Orion ANC?
Zajęło nam to trochę więcej czasu niż przewidywaliśmy, jednak po przeczytaniu wszystkich Waszych zgłoszeń i wielu dyskusjach, podjęliśmy decyzję do kogo trafią rewelacyjne słuchawki ASUS Orion ANC! Tak jak zapowiadaliśmy, wyróżniliśmy także dwie prace, których autorzy otrzymają od nas eXtra rabat! Zobaczcie kim są nasi laureaci! Na początku chcielibyśmy bardzo podziękować za wszystkie Wasze zgłoszenia. Otrzymaliśmy ich wyjątkowo dużo, a ich poziom był naprawdę wysoki, jednak zdecydowanie było o co powalczyć! Nagrodą główną są bowiem słuchawki ASUS Orion ANC, które docenią zarówno fani gier, jak i wytrawni melomanii. Z przyjemnością informujemy, że decyzją jury pierwsze miejsce w konkursie zajął Pan Aleksander Olkuski. Serdecznie gratulujemy wygranej!



Pod spodem możecie przeczytać zwycięską pracę.



„Powinienem dostać te słuchawki z dokładnie trzech powodów: po pierwsze, żeby team manager nie wiedział kiedy w pracy gram w CSa. Po drugie, żeby ojciec w domu nie wiedział jak rozbijam się autami w NFSie, przez co nie będę miał kłopotów, żeby dostać auto od niego. I wreszcie po trzecie - żeby narzeczona nie narzekała, że zamiast odkładać na wspólny wyjazd, kupuję słuchawki, z których tylko ja będę korzystał.”





Dodatkowo, przyznaliśmy także dwa wyróżnienia, w których nagrodą jest 25% rabatu na zakup słuchawek ASUS Orion ANC. Autorzy wyróżnionych prac to Pan Damian Partyka i Pan Bogusz Krupczak! Serdecznie gratulujemy! Ze wszystkimi zwycięzcami skontaktujemy się drogą elektroniczną.



Pod spodem prezentujemy wyróżnione prace.



Pan Damian Partyka

Myślę, że słuchawki powinny trafić do mnie, a powód jest tylko jeden - MÓJ SZCZENIAK! Jest uroczym hovawartem, jednak posiada zasadnicze 2 wady : SZCZEKA - przez co moje nocne partyjki w gry typu "Amnesia" itp. tracą na swoim uroku, gdyż co chwila słyszę jego poszczekiwanie na mnie :"CZAS SPAAAAĆ!!". I ostatnia wada - zrobił sobie z mojego kabla od słuchawek przeszkodę, tak więc siedząc przy komputerze w większej odległości przeskakuje kabel słuchawkowy w mniej lub bardziej nieporadny sposób oraz gryzie go, przez co kabel wręcz prosi o akt łaski i zakończenie jego męk...



Pan Bogusz Krupczak

Chciałbym zdobyć słuchawki ASUS Orion ANC, ponieważ mam już serdecznie dosyć tępych dźwięków słuchawek z rzemieślniczej półki. Chciałbym w końcu usłyszeć soczysty bas przeszywający skórę na wskroś, a nie stukanie młotkiem o beton. Wierzę, że słuchawki Firmy ASUS pozwolą mi uchwycić łoskot upadających ciał podczas wybuchów i huku karabinów w grach FPP.

 

Wkrótce na naszej stronie pojawią się kolejne fascynujące konkursy. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału!


Czw 14 Mar 2013, 23:40
Profil WWW
Post 
Miało być w 3 zdaniach a tu referaty na A4 ;d haaaa


Czw 14 Mar 2013, 23:51
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 01 Wrz 2002, 11:00
Posty: 7675
Post 
kiler napisał(a):
Miało być w 3 zdaniach a tu referaty na A4 ;d haaaa
Każda z prac składa się z trzech zdań, po prostu są długie. :)


Czw 14 Mar 2013, 23:53
Profil WWW
Post 
to może konkurs na jakieś dokanałowe słuchaweczki ? :> a zresztą i tak muszę kupić coś lepszego bo na moich można to nazwać "skandaliczne niszczenie muzyki" ;p Pozdrawiam X_KOM :D


Czw 14 Mar 2013, 23:59
Post 
Moja narzeczona też mi ostatnio powiedziała, że zamiast odkładać na dom i samochód, to sobie cole i chipsy kupiłem... ;| Kobiety.


Pią 15 Mar 2013, 00:04
Post 
X-Kom miał świetną promocję na bardzo dobre słuchawki dokanałowe - Logitech Ultimate Ears były po 69zł ;) Wcale nie niszczą muzyki, a do filmów są wręcz genialne!


Pią 15 Mar 2013, 00:05
Post Re: Kto zgarnie słuchawki ASUS Orion ANC?
Może pomyślę ;/ na chwilę obecną mnie nie stać ;p Jestem tylko ubogim studentem ;d nioch nioch nioch


Pią 15 Mar 2013, 00:09
Post 
o Bożeeeeee, czemu ja nie wiedziałam o tym konkursie ;((


Pią 15 Mar 2013, 01:34
Post 
gdy gramy w LOLa z tsem, to mój team mnie nie słyszy (ponieważ jedyny mikrofon jaki posiadam, to ten wbudowany w laptopa) i muszę im pisać Capsem na chacie, że robią głupoty ;) ale te słuchawki zdają się być cudowne i chyba właśnie na nie odłożyłam pieniądze.


Pią 15 Mar 2013, 01:40
Post 
Ktoś może określić i "narysować" brzmienie tych słuchawek podczas odtwarzania muzyki w dwóch trzech zdaniach. Czy może lepiej i bardziej uniwersalnie (zwłaszcza do gierek) łyknąć normalne muzyczne słuchawki i najtańszy mikrofon. Oczywiście gratulacje dla wygrywaczy!


Pią 15 Mar 2013, 13:35
Post 
...no to już wszystko wiem :(


Pią 15 Mar 2013, 20:38
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 11 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 26 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Internetowy sklep komputerowy X-KOM posiada w ofercie komputery stacjonarne i notebooki renomowanych producentów. Sprzedajemy tanie laptopy, oprogramowanie oraz wysokiej jakości sprzęt elektroniczny. Jeśli chcesz kupić dobry laptop w atrakcyjnej cenie, to jesteś we właściwym miejscu. Potrzebny Ci laptop do gier? Zapoznaj się z naszym asortymentem. Znajdziesz u nas nie tylko laptop dla gracza, ale również laptop dla grafika, czy studenta. Oferujemy fachowe doradztwo w zakresie doboru notebooków odpowiadających oczekiwaniom Klientów. Gwarantujemy szeroki wachlarz produktów, profesjonalną obsługę i terminową realizację zamówień. Istnieje możliwość bezpośredniego odbioru towaru. Posiadamy sieć salonów zlokalizowanych w całej Polsce.