laptopy notebooki - komputerowy sklep internetowy
forum.X-KOM.PL
Forum sklepu komputerowego X-KOM
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: Pią 19 Kwi 2024, 01:51



Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ] 
 Złap gamingową mysz Logitech i zgarnij podkładkę GRATIS! 
Autor Wiadomość
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 01 Wrz 2002, 11:00
Posty: 7673
Post Złap gamingową mysz Logitech i zgarnij podkładkę GRATIS!
Przygotuj się na najlepszą rozgrywkę! Gamingowe myszy Logitech zapewnią Ci genialne wrażenia w każdej z Twoich ulubionych gier! Poznaj ich płynną pracę, komfort pracy na kilku profilach oraz wiele innych fantastycznych funkcji. Dodatkowo, do każdej z nich otrzymasz gamingową podkładkę G-Series. Nie zwlekaj – ilość sztuk jest ograniczona! Wybierz jeden z pięciu fantastycznych modeli i bądź niepokonany w każdej grze! Każda z nich doskonale sprawdzi się podczas wielu godzin bitwy z oddziałami wroga, unicestwiania potworów, czy samotnej walki z nieprzyjacielem. Mysz Logitech G300 posiada 9 programowalnych przycisków oraz podświetlenie, które możesz dowolnie ustawić. Świetnie leży w dłoni i jest dostosowana zarówno dla osób lewo jak i praworęcznych. Z kolei model Logitech G400 zapewni ci szybkie przełączanie się pomiędzy poziomami DPI, dając Ci jeszcze lepszą kontrolę, a teflonowe stopki ułatwią korzystanie z myszki na każdej  powierzchni. Logitech G500 oferuje Ci dwa tryby przewijania kółka – skokowy (doskonały np. do wybierania broni) oraz płynny, który idealnie sprawdza się podczas przeglądania dokumentów. Posiada ona także wbudowaną pamięć, która pozwala zapamiętać ustawienia myszy przy poszczególnych grach.



Do wyboru masz także model Logitech G600 w dwóch kolorach – białym i czarnym. Mysz posiada aż 20 programowalnych przycisków oraz 3 profile ich ustawień. Z kolei śliska stopka znacznie ułatwia przesuwanie myszy i zapewni Ci komfortową grę. Polecamy także bezprzewodową mysz Logitech G700 z indywidualnie formowanymi przyciskami dla lepszej nawigacji. Możesz zaprogramować aż 5 różnych profili ustawień przycisków i szybko przełączać się pomiędzy nimi w zależności od potrzeb. Posiada ona także wyświetlacz LED pokazujący stan baterii, ustawienia profili oraz czułość DPI. Tylko teraz, do każdej z nich otrzymasz gamingową podkładkę pod mysz G-Series GRATIS!



Złap jedną z gamingowych myszy Logitech i przygotuj się na najlepszą rozgrywkę!



Aby skorzystać z promocji należy, po wybraniu produktu i dodaniu go do koszyka, w uwagach do zamówienia wpisać hasło „Logitech G-Series”. Promocja trwa tylko do wyczerpania zapasów!


Śro 03 Kwi 2013, 13:28
Profil WWW
Post 
Zakupiłem myszkę g600, ale jeszcze nie odebrałem. Niestety w uwagach do zamówienia nie wpisałem hasła „Logitech G-Series”. Co mam zrobić, by skorzystać z promocji?


Pon 29 Kwi 2013, 18:41
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 01 Wrz 2002, 11:00
Posty: 7673
Post 
wajper napisał(a):
Zakupiłem myszkę g600, ale jeszcze nie odebrałem. Niestety w uwagach do zamówienia nie wpisałem hasła „Logitech G-Series”. Co mam zrobić, by skorzystać z promocji?
Napisz do nas na adres facebook@x-kom.pl, podając numer zamówienia. Zobaczymy co da się zrobić. ;)


Pon 29 Kwi 2013, 18:43
Profil WWW
Post 
wajper siąść i rozpłakać się..


Pon 29 Kwi 2013, 18:53
Post 
można się dowiedzieć do kiedy trwa ta promocja? :)


Pon 29 Kwi 2013, 19:29
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 01 Wrz 2002, 11:00
Posty: 7673
Post 
Lanek napisał(a):
można się dowiedzieć do kiedy trwa ta promocja? :)
Promocja trwa do wyczerpania zapasów. Trudno nam w tej chwili podać jakąś konkretną datę.


Wto 30 Kwi 2013, 09:29
Profil WWW
Post 
Serdecznie dziękuję. Jestem teraz podwójnie zadowolony z zakupu w Waszym sklepie. Na pewno wrócę tu nie raz i znajomym również polecę. Pozdrawiam.


Wto 30 Kwi 2013, 16:09
Post 
ja zawsze polecam innym zaglądnąć na x-kom nie ma co szukać gdzie indziej :)


Pią 19 Lip 2013, 22:54
Post Re: Złap gamingową mysz Logitech i zgarnij podkładkę GRATIS!
Promocja jeszcze obowiązuje czy jednak się spóźniłem ?


Pon 19 Sie 2013, 00:42
Post 
Trwa jeszcze ta promocja ?


Śro 28 Sie 2013, 15:38
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 01 Wrz 2002, 11:00
Posty: 7673
Post 
goliath napisał(a):
Trwa jeszcze ta promocja ?
Bardzo nam przykro, jednak promocja została już zakończona.


Śro 28 Sie 2013, 15:43
Profil WWW
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 11 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 16 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Internetowy sklep komputerowy X-KOM posiada w ofercie komputery stacjonarne i notebooki renomowanych producentów. Sprzedajemy tanie laptopy, oprogramowanie oraz wysokiej jakości sprzęt elektroniczny. Jeśli chcesz kupić dobry laptop w atrakcyjnej cenie, to jesteś we właściwym miejscu. Potrzebny Ci laptop do gier? Zapoznaj się z naszym asortymentem. Znajdziesz u nas nie tylko laptop dla gracza, ale również laptop dla grafika, czy studenta. Oferujemy fachowe doradztwo w zakresie doboru notebooków odpowiadających oczekiwaniom Klientów. Gwarantujemy szeroki wachlarz produktów, profesjonalną obsługę i terminową realizację zamówień. Istnieje możliwość bezpośredniego odbioru towaru. Posiadamy sieć salonów zlokalizowanych w całej Polsce.