forum.X-KOM.PL
https://forum.x-kom.pl/

Wybrali i wygrali z Fujitsu!
https://forum.x-kom.pl/viewtopic.php?f=13&t=5018
Strona 1 z 2

Autor:  X-KOM.PL [ Wto 14 Maj 2013, 14:53 ]
Temat postu:  Wybrali i wygrali z Fujitsu!

Z przyjemnością ogłaszamy wyniki naszego kolejnego konkursu pt. ‘Wybieraj! Wygrywaj!’, w którym do zdobycia były notebooki marki Fujitsu! Jest nam niezmiernie miło, że ten konkurs, organizowany poprzez aplikację konkursową na naszym fan page'u na portalu Facebook, cieszył się tak dużym zainteresowaniem z Waszej strony. Nie było nam łatwo wyłonić zwycięzców, ponieważ  nadesłanych zostało naprawdę wiele odpowiedzi, a wygrać mogły tylko dwie osoby.  Dziękujemy wszystkim Uczestnikom za udział w konkursie ‘Wybieraj! Wygrywaj!’ z Fujitsu, który zorganizowaliśmy z wykorzystaniem specjalnej aplikacji na naszym fan page'u na portalu Facebook! Konkurs cieszył się wielkim zainteresowaniem z Waszej strony i otrzymaliśmy mnóstwo odpowiedzi mających na celu przekonać nas, dlaczego każdy z Was powinien otrzymać wybrany model notebooka z czterech prezentowanych komputerów marki Fujitsu. Wybór był tym samym niezmiernie trudny i gdyby istniała taka możliwość, nagrodzilibyśmy większość z Was. 

 

Wstępnym kryterium, jakie zastosowaliśmy przy wyborze zwycięzców była długość udzielonych odpowiedzi. Regulamin konkursu określał limit maksymalnie 500 znaków licząc odstępy. Wzięliśmy jednak pod uwagę również te odpowiedzi, które minimalnie przekraczały tę granicę (do dodatkowych 20 znaków). Czytając je wszystkie zwróciliśmy uwagę na to, że wielu z Was nie chce otrzymać notebooka Fujitsu dla siebie, ale dla bliskiej osoby. Jest to naprawdę miłe z Waszej strony!

 

Po wielu długich i burzliwych dyskusjach wyłoniliśmy dwie zwycięskie odpowiedzi. Pierwsza z nich została napisana wierszem przez Uczestnika będącym właśnie jedną z tych osób, które nagrodę chciały przeznaczyć dla innych. Zwycięzca chce przekazać otrzymanego notebooka swoim dziadkom, którzy idą z duchem czasów i aktywnie korzystają z Internetu.  Druga nagroda wędruje z kolei do Uczestniczki, która w swoją wypowiedź wplotła łacińskie sentencje, jako argumenty dla wskazanych przez nią powodów, dlaczego zasługuje na wybrany model notebooka.

 

Z przyjemnością informujemy więc, że zwycięzcami konkursu z notebookami Fujitsu zostali Pan Michał Chrzanowski, który otrzymuje notebooka Fujitsu AH512, oraz Pani Paulina Mazur, która wybrała model Fujitsu SH531.

 

Poniżej znajdziecie obie zwycięskie odpowiedzi.Pan Michał Chrzanowski:
Fujitsu AH512

 

Piszę do Was wierszem,

pewnie nie jestem wyjątkowy…

Jednak nigdzie się nie spieszę,

więc sobie na to pozwolę!

Zaistniała potrzeba nagła

posiadania nowego sprzętu.

Nie do mnie ona dotarła,

lecz do moich dziadków. O jejku!

Ludzie są to w poważnym wieku,

a jednak skorzy do nauki.

Przyjaciół w USA mają wielu,

więc ważne są dla nich „fejsbuki”.

Sprzęt pozwoli na odkrywanie świata

i kontaktować się z wnukami,

zagrać w sudoku i mahjonga

i z wiadomościami być na fali!

Pani Paulina Mazur:
Postawiłam na Fujitsu SH531. Primo: jego wielkość i mała waga idealnie pasują do mojej torby, z którą chodzę do pracy i na uczelnię, bo jak mówią: hanc personam induisti, agenda est. Secundo: dzięki odpornej na zachlapanie klawiaturze ma szanse pracować dla mnie długo (ars longa, vita brevis ;). Tertio: robię dużo zdjęć, więc czytnik kart i dobra grafika uprzyjemni ich przeglądanie i posiadanie ad futuram rei memoriam. Quatro: ciekawy kolor obudowy uprzyjemni każdy dzień, gdyż variatio delectat! :)

 Serdecznie gratulujemy!Ze zwycięzcami skontaktujemy się drogą elektroniczną. 

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim za udział i za duże zainteresowanie organizowanymi przez nas konkursami. Jak zawsze w X-KOM.PL czeka na Was więcej niespodzianek i konkursów. Aby nie przegapić szansy na kolejne nagrody, śledźcie zakładkę Promocje na naszej stronie.

Autor:  Marcinek [ Wto 14 Maj 2013, 15:24 ]
Temat postu: 

dałem lepszy tekst niż te wypociny zwane wierszem :D

Autor:  x-man [ Wto 14 Maj 2013, 15:43 ]
Temat postu: 

Jak widać rzeczowe i konkretne odpowiedzi nie mają szans...trzeba sklecić rymowankę, która nijak się ma do pytania.

Autor:  0354 [ Wto 14 Maj 2013, 15:52 ]
Temat postu: 

grafika w tych laptopach jest do bani i nie ma nic do zdjec ... OMG ale to tak na marginesie

Autor:  Gość [ Wto 14 Maj 2013, 15:53 ]
Temat postu: 

spodziewałem się, że nie wygram bo ktoś odpowie lepiej ode mnie. ale w zaistniałej sytuacji to jestem zaskoczony i czuje się oszukany...

Autor:  0354 [ Wto 14 Maj 2013, 15:59 ]
Temat postu: 

nie zeby cos ale jedyny lapek jaki byl ciekawy to ten z i5 na pokladzie a tu jakis slaby pentium i tylko i3 ...

Autor:  X-KOM.PL [ Wto 14 Maj 2013, 16:15 ]
Temat postu: 

Gość napisał(a):
spodziewałem się, że nie wygram bo ktoś odpowie lepiej ode mnie. ale w zaistniałej sytuacji to jestem zaskoczony i czuje się oszukany...
Drodzy Uczestnicy konkursu, rozumiemy Was, jednakże podjęliśmy taką właśnie decyzję wybierając zwycięskie odpowiedzi i prosimy o jej uszanowanie. Prosimy też o zwrócenie uwagi na informację, że część z nadesłanych odpowiedzi przekraczała znacznie dopuszczalną ilość znaków, która została określona w regulaminie konkursu. Organizujemy wiele różnych konkursów, dlatego jeszcze nieraz będziecie mieli szansę na zdobycie atrakcyjnych nagród!

Autor:  X-KOM.PL [ Wto 14 Maj 2013, 18:23 ]
Temat postu: 

0354 napisał(a):
nie zeby cos ale jedyny lapek jaki byl ciekawy to ten z i5 na pokladzie a tu jakis slaby pentium i tylko i3 ...
Notebooki były dobierane tak, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Uczestnicy konkursu wskazywali na różne cechy produktów, które były dla nich ważne przy wyborze. Dla niektórych był to np. procesor, w jaki notebook jest wyposażony, dla innych wielkość matrycy i waga, czy też dedykowana karta graficzna. Uczestnicy zwracali również uwagę na to, do wykonywania jakich zadań dany notebook byłby najczęściej przez nich wykorzystywany.

Autor:  Ostatni konkurs [ Wto 14 Maj 2013, 18:45 ]
Temat postu: 

Czemu została oceniona forma twórcza a nie dlaczego chcielibyśmy go dostać ? Przecież to nie o to chodziło bo to nie konkurs poezji. Jedyne zagadnienie sprzęt pozwoli mi odkrywać świat. 3/4 z nas tak napisało -.- Dla mnie to nie opinia.

Autor:  janko [ Wto 14 Maj 2013, 18:46 ]
Temat postu: 

dla mnie to ustawka jak nic !!

Autor:  Uczestniczka [ Wto 14 Maj 2013, 20:07 ]
Temat postu: 

Ciekawe, czy moja praca została w ogóle wzięta pod uwagę. Napisałam wiersz, według mnie lepszy niż ten co jest tutaj, no ale cóż. A tak poza tym to jeśli mają znajomych w stanach to mogliby im wysłać takiego laptopa za darmo, bo raczej tam się więcej zarabia niż w Polsce i ich powinno stać.

Autor:  LOOK [ Wto 14 Maj 2013, 20:45 ]
Temat postu: 

Skoro Jury wybrało wyżej przedstawione prace to musiało się czymś kierować poza długością pracy i przeznaczeniem dla kogoś bliskiego. Dla lepszego zrozumienia NAS (zapalonych X-komowców) proszę o przedstawienie kryteriów oceny albo jeśli już urzekły to czym zwycięskie odpowiedzi!? Pokuszę się o stwierdzenie że niektóre z rozstrzygniętych konkursów były infantylne i jeśli mogę coś zasugerować to radzę konkretniej i odważniej podchodzić do dokonywania wyboru bo "to nie je bajka, to walka"

Autor:  Uczestniczka [ Wto 14 Maj 2013, 21:07 ]
Temat postu: 

Mam nadzieję, że nie odrzucali każdej osoby, która wydawała się im nie realistyczna (fikcyjna). Bo np. jeśli nie mam swojego zdjęcia na profilu i nie chcę mieć znajomych lub po prostu chcę być anonimowa to co wtedy? Jestem wymyślona?

Autor:  adis1122 [ Wto 14 Maj 2013, 21:12 ]
Temat postu:  Re: Wybrali i wygrali z Fujitsu!

Wybaczcie mi ale uważam że wszyscy jesteście po jednych pieniądzach... Widać jak złość was dopada że wygrał lepszy. Rozumiem że kazdy sie napracował ale czy naprawde trzeba to okazywać w taki sposób? W moim mieście takie coś nazywa się egoizmem.
Gratuluję wygranym. Pierwszy wierszyk bardzo spodobał mi się.

Autor:  Paweł [ Wto 14 Maj 2013, 21:30 ]
Temat postu: 

jak bym wiedział ze to konkurs językoznawstwa i poezji to bym napisał po Chińsku super wierszyk że chce kompa dla mojej córeczki :(

Strona 1 z 2 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/