laptopy notebooki - komputerowy sklep internetowy
forum.X-KOM.PL
Forum sklepu komputerowego X-KOM
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: Czw 28 Mar 2024, 12:30



Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 7 posty(ów) ] 
 UWAGA NA RETAIL SERVICE 
Autor Wiadomość
nowicjusz
nowicjusz
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 28 Mar 2013, 11:44
Posty: 3
Post UWAGA NA RETAIL SERVICE
Witam,, chciałem podzielić się z Wami moimi spostrzeżeniami na temat tego pseudo serwisu.
Wysłem do nich po raz trzeci mojego Shoguna 3G z problemem migoczącego , przygasającego podświetlenia ekranu na najwyższym jego ustawieniu.
Serwis przyjął zgłoszenie po czym otrzymałem maila Informacja od technika:

Brak usterek. Matryca nie przejawia migotania. Koszt wysyłki i diagnozy to 50zł brutto. Proszę o potwierdzenie danych do FV za wysyłkę kurierską płatne za pobraniem.

Zadzwoniłem do nich na infolinię , gdzie Pan poinformował mnie , że takowe migotanie będzie występować , aż do momentu ukazania się nowego firmwaru.
Sprzęt nie jest naprawiony a ja zostałem obciążony kosztami według mojej oceny bezpodstawnie. Technik dobrze wiedząc o takiej przypadłości sprzęu mógł popostu odrzucić zgłoszenie , nie narażając mnie tym samym na koszty.
Także ku przestrodze ostrożnie z Retail Service


Pią 21 Cze 2013, 12:53
Profil
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Sob 15 Cze 2013, 06:49
Posty: 9
Post Re: UWAGA NA RETAIL SERVICE
Spychologia serwisu, a do tego obciążanie kosztami za ..... brak swojej fachowości. Ja uważam, ze serwis powinien przeprosić, klienta i na swój koszt poprosić o ponowne dosłanie tabletu gdy będą mieli odpowiednie oprogramowanie. Z drugiej strony jak by byli fachowcami to sami by napisali odpowiednie oprogramowanie


Pią 21 Cze 2013, 13:34
Profil
nowicjusz
nowicjusz
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 28 Mar 2013, 11:44
Posty: 3
Post Re: UWAGA NA RETAIL SERVICE
Powinni mi go odesłać za DARMO a nie kazać sobie płacić za nic :?


Pią 21 Cze 2013, 14:44
Profil
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Pią 25 Sty 2013, 14:23
Posty: 28
Post Re: UWAGA NA RETAIL SERVICE
Panowie z X-Kom!!! Czy nie czas zmienić firmę serwisującą Wasz sprzęt.
Przecież prawie we wszystkich wątkach dotyczących serwisowania i postępowania gwarancyjnego, są negatywne opinie na temat Retail Service.
Przecież masa osób po przeczytaniu tych komentarzy nie kupi u Was sprzętu bo przecież Serwis jest do d...


Pią 21 Cze 2013, 14:47
Profil
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Sob 20 Kwi 2013, 17:24
Posty: 10
Post Re: UWAGA NA RETAIL SERVICE
mario44 napisał(a):
Panowie z X-Kom!!! Czy nie czas zmienić firmę serwisującą Wasz sprzęt.
Przecież prawie we wszystkich wątkach dotyczących serwisowania i postępowania gwarancyjnego, są negatywne opinie na temat Retail Service.
Przecież masa osób po przeczytaniu tych komentarzy nie kupi u Was sprzętu bo przecież Serwis jest do d...

To nie jest sprzęt X-Komu, tylko Retail Service.
Cytuj:
Retail Service Sp. z o.o. opiera się na ludziach posiadających ponad 14 letnie doświadczenie w handlu elektroniką IT. Naszym celem jest obsługa i zaopatrzenie sieci handlowych jak i firm sprzedających przez Internet.

Koncentrujemy się na dostarczaniu najnowszych technologii w przystępnej cenie. Realizujemy ten cel poprzez marki własne jak SHIRU i ACEN oraz produkty w dystrybucji jak AINOL.

Retail Service serwisuje swoje produkty, co w tym dziwnego?


Pią 21 Cze 2013, 22:49
Profil
początkujący użytkownik
początkujący użytkownik
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto 16 Kwi 2013, 16:38
Posty: 74
Post Re: UWAGA NA RETAIL SERVICE
angelo1101 napisał(a):
Powinni mi go odesłać za DARMO a nie kazać sobie płacić za nic :?


Zaistniałe okoliczności zostały wyjaśnione przez PW.

_________________
Image


Pon 24 Cze 2013, 09:37
Profil
nowicjusz
nowicjusz
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 28 Mar 2013, 11:44
Posty: 3
Post Re: UWAGA NA RETAIL SERVICE
Fakt faktem , że zaistniała sytuacja zmusiła mnie do założenia wątku na forum , lecz odezwał się do mnie Pan z Retail-Service i zaproponował rozwiązanie w pełni mnie satysfakcjonujące, także temat można uznać za zamknięty. :wink:


Pon 24 Cze 2013, 11:39
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 7 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 14 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Internetowy sklep komputerowy X-KOM posiada w ofercie komputery stacjonarne i notebooki renomowanych producentów. Sprzedajemy tanie laptopy, oprogramowanie oraz wysokiej jakości sprzęt elektroniczny. Jeśli chcesz kupić dobry laptop w atrakcyjnej cenie, to jesteś we właściwym miejscu. Potrzebny Ci laptop do gier? Zapoznaj się z naszym asortymentem. Znajdziesz u nas nie tylko laptop dla gracza, ale również laptop dla grafika, czy studenta. Oferujemy fachowe doradztwo w zakresie doboru notebooków odpowiadających oczekiwaniom Klientów. Gwarantujemy szeroki wachlarz produktów, profesjonalną obsługę i terminową realizację zamówień. Istnieje możliwość bezpośredniego odbioru towaru. Posiadamy sieć salonów zlokalizowanych w całej Polsce.