laptopy notebooki - komputerowy sklep internetowy
forum.X-KOM.PL
Forum sklepu komputerowego X-KOM
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: Pią 19 Kwi 2024, 01:15



Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
 Poznajcie testerów Samsung Galaxy Note 8.0! 
Autor Wiadomość
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 01 Wrz 2002, 11:00
Posty: 7673
Post Poznajcie testerów Samsung Galaxy Note 8.0!
Zapewne ucieszy Was informacja, że znamy nazwiska piątki naszych testerów, którzy już za parę dni będą mieli szansę wypróbować możliwości niezwykłego Samsung Galaxy Note 8.0! Choć dostanie się do grona testerów nie należało do łatwych, to dopiero teraz zacznie się prawdziwa zabawa! Zobaczcie kim są nasi testerzy i jakie zadania na nich czekają. Na początku serdecznie dziękujemy wszystkim Uczestnikom za nadesłanie swoich odpowiedzi. Otrzymaliśmy kilkaset zgłoszeń i po wielu godzinach ich czytania jesteśmy gotowi przedstawić Wam wyniki. Ocenialiśmy przede wszystkim rzetelność, kreatywność i poczucie humoru. Wybór nie był łatwy, jednak udało nam się wybrać piątkę osób, które trafią do grona testerów Samsung Galaxy Note 8.0!







Z przyjemnością informujemy, że testerami Samsung Galaxy Note 8.0 zostali Arleta Ciupińska, Dawid Boldys, Jakub Ramut, Wojciech Kaczmarek oraz Gabriel Frankowski. Serdecznie gratulujemy wygranej! Poniżej możecie przeczytać odpowiedzi naszych zawodników, na pytanie dlaczego to właśnie oni powinni zostać testerami Samsung Galaxy Note 8.0.

































Arleta Ciupińska

 

 

Jako typowy humanista jestem dyletantem w używaniu sprzętu mobilnego. Nie posiadam i nigdy nie korzystałam z żadnego tabletu, choć w ostatnim czasie rozważam takowy zakup. Uważam, że w tym konkursie testerem powinna zostać choć jedna taka osoba, ponieważ sprawdzi ona możliwości i przyjazność urządzania dla początkujących użytkowników. Poprzez pokazanie jak sobie poradzę z obsługą i wyznaczonymi zadaniami mam nadzieję zachęcić inne, podobne do mnie, osoby do nowego Samsunga Galaxy Note.

 

Dawid Boldys

 

 

Witam. Jestem młodym grafikiem/artystą. Przynajmniej staram się taki być. Wszelaką grafiką zajmuję się od ponad 7 lat, ostatnimi czasy ukierunkowuję swoje prace w mniej więcej jeden temat. Staram się pomagać młodym zespołom metalowym. Co za tym idzie moje prace są dosyć specyficzne. Sporo czytam co motywuje i inspiruje mnie do tworzenia. Ostatnio zakupiłem u was laptopa co pomogło mi się rozwijać. Teraz czas na coś z 'dotykiem'. Chciałbym przetestować czy 'Galaxy Note' pomoże mi w mojej pracy.

 

Jakub Ramut

 

 

Witam! 1. Programista - jak wiadomo ta grupa ma "świra" na punkcie elektroniki i wszelkich nowinek z nią związanych - jestem na bieżąco, znam Androida od środka i dosyć dobrze wiem jak napisać prawidłowy przypadek testowy. 2. FAN Samsunga, jak trzeba to przykleję sobie ich logo na czoło i zrobię sesję "z rąsi". 3. Facet - jak wiadomo to głównie ta płeć interesuje się elektroniką i wydaje na nią pieniądze, mam nadzieję że jury też :) Gdyby jednak nie, to wrzucam trzy misie: ʕ•͡ᴥ•ʔ ʕ•͡ᴥ•ʔ ʕ•͡ᴥ•ʔ

 

Wojciech Kaczmarek

 

 

Ponieważ jestem facetem z grupy wiekowej 55+, która jest zwykle pomijana w takich akcjach, a szkoda ponieważ niczym nie krępowana kreatywność na fundamencie wieloletniego doświadczenia zwykle owocują fascynującymi pomysłami. Komputerami zajmuję się zawodowo od 20 lat, Internet i social media są moim zawodowym środowiskiem, a Android w mobilnych urządzeniach jest systemem, którego nie zamieniłbym na żaden inny. Do diabła, właściwie dlaczego nie ja? pozdrawiam :-)

 

Gabriel Frankowski

 

 

Pośród milionów istnieją jednostki. Przestano w nas wierzyć, lecz my wciąż tu jesteśmy-ostatnich pięciu. Trwamy w ukryciu, by powrócić i uwolnić ludzkość od łączności przewodowej. My jesteśmy w stanie przekonać ich uwięzione umysły do zmiany! Pora poddać próbie urządzenie mogące im pomóc i uwolnić drzemiącą w nim moc. My tę MOC przechwycimy i przekonamy społeczeństwo! Z naszej piątki przetrwa jeden - to nasze ostatnie poświęcenie! Z wielką mocą (obliczeniową) przychodzi wielka odpowiedzialność!

 




Nasi testerzy staną przed pięcioma wyzwaniami, a ich zadaniem będzie jak najlepsze pokazanie funkcjonalności Samsung Galaxy Note 8.0. Już pierwszy etap nie był łatwy do przejścia, ale to dopiero teraz zaczynają się prawdziwe emocje! Każdy z Was będzie miał szansę bliżej poznać naszych zawodników oraz na bieżąco śledzić ich zmagania, do czego gorąco zachęcamy. Już wkrótce zdradzimy treść pierwszego zadania, dlatego bądźcie z nami i dopingujcie swoich faworytów!




Raz jeszcze gratulujemy wszystkich laureatom i życzymy powodzenia!





Pon 08 Lip 2013, 16:56
Profil WWW
Post 
Spinać się, aby został wylosowany jeden Samsung Note z tej piątki ;] no nic. Życzę miłego testowania.


Śro 10 Lip 2013, 08:05
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 2 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 20 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Internetowy sklep komputerowy X-KOM posiada w ofercie komputery stacjonarne i notebooki renomowanych producentów. Sprzedajemy tanie laptopy, oprogramowanie oraz wysokiej jakości sprzęt elektroniczny. Jeśli chcesz kupić dobry laptop w atrakcyjnej cenie, to jesteś we właściwym miejscu. Potrzebny Ci laptop do gier? Zapoznaj się z naszym asortymentem. Znajdziesz u nas nie tylko laptop dla gracza, ale również laptop dla grafika, czy studenta. Oferujemy fachowe doradztwo w zakresie doboru notebooków odpowiadających oczekiwaniom Klientów. Gwarantujemy szeroki wachlarz produktów, profesjonalną obsługę i terminową realizację zamówień. Istnieje możliwość bezpośredniego odbioru towaru. Posiadamy sieć salonów zlokalizowanych w całej Polsce.