laptopy notebooki - komputerowy sklep internetowy
forum.X-KOM.PL
Forum sklepu komputerowego X-KOM
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: Sob 20 Kwi 2024, 06:04



Odpowiedz  [ 69 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
 Już przybywają, by zawładnąć umysłami graczy! 
Autor Wiadomość
Post 
Nie, w Dell'u wychodzi DROŻEJ - da się utworzyć IDENTYCZNE konfigurację, wybierając odpowiednie podzespoły oraz gwarancję, tak, by WSZYSTKO było takie samo w dell jak i w xkom, a wtedy xkom ma TANIEJ. Czy tak ciężko to po prostu zrozumieć?
Ja kończę, z ludzi bez rozumu nie rozmawiam.


Śro 31 Lip 2013, 12:55
użytkownik
użytkownik

Rejestracja: Sob 16 Lut 2013, 14:28
Posty: 147
Post 
Policz sobie konfigurację dla M17x "prawie" identyczną jak w X-KOM (bo identycznej się niestety nie da) i odejmij od ceny della minus 15 % jeżeli potrafisz. I co wychodzi - że na dzisiaj M17x w dellu z rabatem 15 % jest oferowany taniej jako cena końcowa. I kropka.


Śro 31 Lip 2013, 12:58
Profil
Extremalny Komputerowiec
Extremalny Komputerowiec
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro 28 Mar 2012, 13:39
Posty: 4878
Post Re: Już przybywają, by zawładnąć umysłami graczy!
Ja tam widzę m17x w podobnej konfiguracji za około 10tys. Kontaktowałem się z Dell-em i żadnych rabatów nie przewidują. Z oficjalnego źródła Della zawsze było drożej. Ostatnio zamawiając u pośrednika serwer wyszło niecałe 25tys (bez rabatów dla stałych klientów). W dellu wychodziło 38 tys.


Śro 31 Lip 2013, 13:00
Profil
Post 
Mądry człowieku, Marcinie - dokładnie identyczną konfigurację stworzyłem w dell'u i wyszła mi cena 10 325zł (z tą samą kartą, gwarancją, procem, w skrócie IDENTYCZNĄ). 10325zł - 15% = 8776,25zł, także jest DROŻEJ o 547,25zł w przypadku TAŃSZEGO modelu.
Proszę Cię, jak nie wiesz co piszesz - nie pisz!


Śro 31 Lip 2013, 13:10
użytkownik
użytkownik

Rejestracja: Sob 16 Lut 2013, 14:28
Posty: 147
Post 
A policz sobie np M17x w Dellu z 765M za 5516 zł uwzględniając 15 % rabat - z tym że trzeba by jeszcze mieć cenę z X-KOM dokładnie dla takiej konfiguracji aby porównać, Jaka byłaby cena w X-KOm kto wie?


Śro 31 Lip 2013, 13:52
Profil
Post 
Dzizas, marcinl0 czy Ty korzystasz z innego internetu niż my? Wejdź na stronę della i policz jeszcze raz, jeszcze raz i jeszcze raz ile kosztuje identyczna konfiguracja na ich stronie i porównaj z ofertą xkomu. Na xkom wychodzi TANIEJ!!!, a dodatkowo dają rabat w przedsprzedaży. Więc kto tu nie umie liczyć. I nie zgadzamy się, że M17x w dell wychodzi z rabatem della - 15% taniej niż w X-KOM, OK? Bo nie wychodzi i zrozum to wreszcie.


Śro 31 Lip 2013, 13:52
użytkownik
użytkownik

Rejestracja: Sob 16 Lut 2013, 14:28
Posty: 147
Post 
OK punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Jak kurczowo trzymać się tylko dwóch konfiguracji z X-KOM to wyjdzie że akurat konkretnie dla M18x w X-KOM na pewno jest taniej przy zaoferowanej w X-KOM konfiguracji. OK?


Śro 31 Lip 2013, 13:57
Profil
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 01 Wrz 2002, 11:00
Posty: 7673
Post 
jabzik napisał(a):
Pewnie, że w dellu wychodzi drożej, ale jak się nie umie liczyć to tak już bywa.
marcinl0 ogarnij się...
x-kom tak przy okazji, komentarz dodany na forum nie pojawia się pod newsem ;)
Dziękujemy za informację, przekazaliśmy ją do odpowiedniego działu. Funkcjonalność ta zostanie wdrożona najszybciej jak to możliwe.


Śro 31 Lip 2013, 14:00
Profil WWW
użytkownik
użytkownik

Rejestracja: Sob 16 Lut 2013, 14:28
Posty: 147
Post 
Jeszcze raz przeliczyłem i konfiguracja z X-KOM dla M17x w dellu kosztuje 8895 - 15 % rabatu czyli cena końcowa 7560 zł czyli jednak taniej niż w X-KOM 8490 zł - zgadza się ?


Śro 31 Lip 2013, 14:02
Profil
Post 
stary! Idz do lekarza błagam Cię! 5 razy sprawdzałem (i widzę, że nie tylko ja) IDENTYCZNĄ konfigurację w dell'u i kosztuje 10235zł ! .. więc co Ty liczysz? Sprawdz cyferki i nazwy, chyba, że nie potrafisz czytać ze zrozumieniem i cyfry 765 dla Ciebie to to samo co 770 oraz 1rok gw to 2 lata.. szacun!


Śro 31 Lip 2013, 14:07
Post 
NIE!!! A wiesz dlaczego? Bo xkom ma tylko dwie konfiguracje alienware w swojej ofercie i obie mają taniej niż w dellu. Więc nie akurat te dwie mają taniej bo innych nie mają i dlatego innych nie możesz porównywać. Czy to jest takie trudne do zrozumienia. Może się powtarzam, ale marcinl0 ogarnij się wreszcie...


Śro 31 Lip 2013, 14:08
użytkownik
użytkownik

Rejestracja: Sob 16 Lut 2013, 14:28
Posty: 147
Post 
To samo napisałem tylko innymi słowami "xkom ma tylko dwie konfiguracje alienware w swojej ofercie" i "innych nie mają i dlatego innych nie możesz porównywać". OK, ustalamy: kto chce niech kupuje alienware w X-KOM a kto chce niech kupuje w Dellu, zgoda nareszcie ?


Śro 31 Lip 2013, 14:32
Profil
Post 
@up, weź idź sprawdź czy Cię w przedszkolu nie ma.


Śro 31 Lip 2013, 14:44
Post 
A może się pomodlimy ?


Śro 31 Lip 2013, 14:47
Post 
Przecież to jest logiczne, że każdy kupi alienware w xkom bo jest taniej, więc nie wiem na co tu się zgadzać :D


Śro 31 Lip 2013, 14:53
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 69 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 30 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Internetowy sklep komputerowy X-KOM posiada w ofercie komputery stacjonarne i notebooki renomowanych producentów. Sprzedajemy tanie laptopy, oprogramowanie oraz wysokiej jakości sprzęt elektroniczny. Jeśli chcesz kupić dobry laptop w atrakcyjnej cenie, to jesteś we właściwym miejscu. Potrzebny Ci laptop do gier? Zapoznaj się z naszym asortymentem. Znajdziesz u nas nie tylko laptop dla gracza, ale również laptop dla grafika, czy studenta. Oferujemy fachowe doradztwo w zakresie doboru notebooków odpowiadających oczekiwaniom Klientów. Gwarantujemy szeroki wachlarz produktów, profesjonalną obsługę i terminową realizację zamówień. Istnieje możliwość bezpośredniego odbioru towaru. Posiadamy sieć salonów zlokalizowanych w całej Polsce.