laptopy notebooki - komputerowy sklep internetowy
forum.X-KOM.PL
Forum sklepu komputerowego X-KOM
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: Nie 28 Kwi 2024, 09:59



Odpowiedz  [ 95 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna
 PREMIERA! Nowy ASUS Google Nexus 7 II już w X-KOM.PL! 
Autor Wiadomość
Post 
Rozmiar ekranu bez ramek to właśnie 7 cali (dokładnie 7,02).


Śro 04 Wrz 2013, 10:55
Post 
"Mistrzu" (ironicznie) oczywistych odpowiedzi - wiem, że 7 cali, ale chciałbym wiedzieć o jakich wymiarach jest to prostokąt - ile mm na ile mm


Śro 04 Wrz 2013, 12:24
Post 
tak, każdy biegnie i Ci mierzy - zrób sobie proporcję 16/10 i ustaw przekątną 17,83 cm ;]


Śro 04 Wrz 2013, 13:37
Post 
To było pytanie zadane do sklepu, więc jeśli ktoś nie wie lub zamierza pisać rzeczy oczywiste, to nie powinien odpowiadać bo tylko chaos się robi. Tak - sam sobie policzę - teraz już mam czas na to :p Ten czas też skłonił mnie do refleksji, że 1500 to za dużo jak na gadżet i raczej poszukam z 3G do 1000zł lub poczekam na lepsze ceny


Śro 04 Wrz 2013, 15:14
Post 
Ale to nie było ironiczne. Myślałem, że myślisz, że cały tablet ma przekątną 7 cali :D


Śro 04 Wrz 2013, 16:06
Post 
Cały tablet ma ok 9 cali, więc źle pomyślałeś, bo to by świadczyło, że nie przeczytałem specyfikacji podanej na stronie x-kom, gdzie wyraźnie są napisane całkowite wymiary urządzenia i zadaję głupie, oczywiste pytania :p W każdy razie skoro znów tu zajrzałem to podaję wymiary samego ekranu (by ta dyskusja miała jakiś owoc i przy założeniu proporcji 16/10), ok: 151 x 95 mm.


Śro 04 Wrz 2013, 19:14
Post 
Drogi X-Komie,
W komentarzu napisaliście, że jak tylko będziecie znać daty, to wpiszecie je do newsa. Cóż, na allegro znacie daty. Zdaję sobie sprawę z różnic, wynikających z tego, że to dwa różne kanały dystrybucji, ale skoro dział odpowiedzialny za sprzedaż na allegro zna datę dostawy wersji 32gb lte, to wy chyba też już znać powinniście...


Śro 04 Wrz 2013, 21:49
Post 
@monstrual: przecież pisałem :P


Śro 04 Wrz 2013, 22:11
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 01 Wrz 2002, 11:00
Posty: 7675
Post 
monstrual napisał(a):
Drogi X-Komie,
W komentarzu napisaliście, że jak tylko będziecie znać daty, to wpiszecie je do newsa. Cóż, na allegro znacie daty. Zdaję sobie sprawę z różnic, wynikających z tego, że to dwa różne kanały dystrybucji, ale skoro dział odpowiedzialny za sprzedaż na allegro zna datę dostawy wersji 32gb lte, to wy chyba też już znać powinniście...
Informacja została już zaktualizowana. :) Przepraszamy za opóźnienie.


Czw 05 Wrz 2013, 10:01
Profil WWW
Post 
Szanowne X-KOM czy może się zdarzyć, że dostawa wersji LTE będzie wcześniej niż 13-tego?


Czw 05 Wrz 2013, 10:21
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 01 Wrz 2002, 11:00
Posty: 7675
Post 
Gość napisał(a):
Szanowne X-KOM czy może się zdarzyć, że dostawa wersji LTE będzie wcześniej niż 13-tego?
Niestety nie jesteśmy w stanie tego określić.


Czw 05 Wrz 2013, 10:24
Profil WWW
Post 
Na czym polega promocja zestawów tablet + folia/etui?
Przykładowo tablet z etui 1079pln > 999+79.
Może to ktoś z x-kom wytłumaczyć?


Czw 05 Wrz 2013, 12:33
Post 
Wczoraj dzwoniłem do XKOM, powiedziano mi, że Asus przesunął dostawę na 10tego. Dlaczego nie informujecie o tym?


Czw 05 Wrz 2013, 13:03
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 01 Wrz 2002, 11:00
Posty: 7675
Post 
Gość serwisu X-KOM.PL napisał(a):
Wczoraj dzwoniłem do XKOM, powiedziano mi, że Asus przesunął dostawę na 10tego. Dlaczego nie informujecie o tym?
Klienci, którzy złożyli zamówienie w ramach przedsprzedaży, zawsze informowani są telefonicznie jeśli dostawa ma się opóźnić. Informacja na stronie również została zaktualizowana.


Czw 05 Wrz 2013, 13:40
Profil WWW
Post 
Szkoda...ale pocieszeniem jest to, że wersja LTE może dojdzie wraz z wersją 16BG i będzie wcześniej w naszych łapkach czyli ok. 10.09 :)


Czw 05 Wrz 2013, 14:05
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 95 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 74 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Internetowy sklep komputerowy X-KOM posiada w ofercie komputery stacjonarne i notebooki renomowanych producentów. Sprzedajemy tanie laptopy, oprogramowanie oraz wysokiej jakości sprzęt elektroniczny. Jeśli chcesz kupić dobry laptop w atrakcyjnej cenie, to jesteś we właściwym miejscu. Potrzebny Ci laptop do gier? Zapoznaj się z naszym asortymentem. Znajdziesz u nas nie tylko laptop dla gracza, ale również laptop dla grafika, czy studenta. Oferujemy fachowe doradztwo w zakresie doboru notebooków odpowiadających oczekiwaniom Klientów. Gwarantujemy szeroki wachlarz produktów, profesjonalną obsługę i terminową realizację zamówień. Istnieje możliwość bezpośredniego odbioru towaru. Posiadamy sieć salonów zlokalizowanych w całej Polsce.