laptopy notebooki - komputerowy sklep internetowy
forum.X-KOM.PL
Forum sklepu komputerowego X-KOM
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: Sob 27 Kwi 2024, 19:59



Odpowiedz  [ 95 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna
 PREMIERA! Nowy ASUS Google Nexus 7 II już w X-KOM.PL! 
Autor Wiadomość
Post 
no tak, x-kom komentarze kasuje, a na rzeczowe pytania zadane wcześniej nie odpowiada. Kasować to każdy potrafi


Czw 05 Wrz 2013, 18:36
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 01 Wrz 2002, 11:00
Posty: 7675
Post 
Gość serwisu X-KOM.PL napisał(a):
no tak, x-kom komentarze kasuje, a na rzeczowe pytania zadane wcześniej nie odpowiada. Kasować to każdy potrafi
Komentarze zostały usunięte ze względu na dyskusję, która zawierała obraźliwe uwagi skierowane do innych Użytkowników.


Pią 06 Wrz 2013, 09:41
Profil WWW
Post 
Więc Nexus 7 będzie dostępny we wtorek 10 września u was we wrocławiu ?


Pią 06 Wrz 2013, 11:56
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 01 Wrz 2002, 11:00
Posty: 7675
Post 
Gość serwisu X-KOM.PL napisał(a):
Więc Nexus 7 będzie dostępny we wtorek 10 września u was we wrocławiu ?
10 września powinien on trafić do magazynu w naszej centrali, a następnie zostanie rozesłany do naszych Klientów i poszczególnych oddziałów.


Pią 06 Wrz 2013, 12:22
Profil WWW
Post 
Czyli nie ma co odbierać osobiście żeby było szybciej bo i tak będzie dostępny w tym samym czasie, czy przywiezie kurier z magazynu czy zostanie rozwieziony po salonach, tak?


Pią 06 Wrz 2013, 13:25
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 01 Wrz 2002, 11:00
Posty: 7675
Post 
Czy nowy Nexus 7 podoła sporej ilości wymagających gier?


Sob 07 Wrz 2013, 08:27
Profil WWW
Post 
Powtórzę pytanie: na czym polega promocja zestawów tablet + folia/etui? Przykładowo tablet z etui 1079pln > 999+79. Może to ktoś z x-kom wytłumaczyć?


Sob 07 Wrz 2013, 09:38
Post 
Zauważ, że jest kilka rodzajów etui. Niektóre za 79, a jedne za 99 te za 99 jest do nowego Nexusa te za 79 są do starego Nexusa. W zestawie dostajesz nowe etui w cenie starego etui.


Sob 07 Wrz 2013, 10:00
Post 
Jestem przekonany, że jeszcze wczoraj właśnie nowe etui było w cenie 79pln. A podałem tylko przykład bo z folią dalej sytuacja wygląda tak jak napisałem.


Sob 07 Wrz 2013, 12:30
Post 
Niestety, nie mogę się już doczekać przesyłki, uśpijcie mnie na tydzień, proszę...


Sob 07 Wrz 2013, 12:32
Post 
Mam pytanie: jaki rozmiar karty sim będzie wchodził do wersji z LTE?


Sob 07 Wrz 2013, 15:59
Post 
Zapewne microSIM, jak poprzednio. Nie ma powodu do zwiększania rozmiaru, a nano jest za mało popularny.


Sob 07 Wrz 2013, 16:46
Post 
Witam czy jest możliwość zamówienia nexusa 7 do waszego sklepu we Wrocławiu, przy odbiorze osobistym? Którego dnia tablet będzie dostępny w waszym sklepie we wrocławiu?


Pon 09 Wrz 2013, 13:38
Post 
Witam, jak z dostępnością? Są już fizycznie na półkach sklepowych?


Wto 10 Wrz 2013, 10:27
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 01 Wrz 2002, 11:00
Posty: 7675
Post 
Gość serwisu X-KOM.PL napisał(a):
Witam, jak z dostępnością? Są już fizycznie na półkach sklepowych?
Dzisiaj tablety dotarły do naszej centrali i właśnie rozsyłamy je do salonów oraz Klientów, którzy złożyli zamówienia - jutro większość z nich powinna już być na miejscu. :)


Wto 10 Wrz 2013, 10:45
Profil WWW
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 95 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 63 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Internetowy sklep komputerowy X-KOM posiada w ofercie komputery stacjonarne i notebooki renomowanych producentów. Sprzedajemy tanie laptopy, oprogramowanie oraz wysokiej jakości sprzęt elektroniczny. Jeśli chcesz kupić dobry laptop w atrakcyjnej cenie, to jesteś we właściwym miejscu. Potrzebny Ci laptop do gier? Zapoznaj się z naszym asortymentem. Znajdziesz u nas nie tylko laptop dla gracza, ale również laptop dla grafika, czy studenta. Oferujemy fachowe doradztwo w zakresie doboru notebooków odpowiadających oczekiwaniom Klientów. Gwarantujemy szeroki wachlarz produktów, profesjonalną obsługę i terminową realizację zamówień. Istnieje możliwość bezpośredniego odbioru towaru. Posiadamy sieć salonów zlokalizowanych w całej Polsce.