laptopy notebooki - komputerowy sklep internetowy
forum.X-KOM.PL
Forum sklepu komputerowego X-KOM
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: Czw 28 Mar 2024, 21:36



Odpowiedz  [ 26 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
 Kolejne zmiany na stronie X-KOM.PL 
Autor Wiadomość
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 01 Wrz 2002, 11:00
Posty: 7665
Post Kolejne zmiany na stronie X-KOM.PL
Starając się wychodzić naprzeciw Waszym oczekiwaniom, nieustannie pracujemy nad wyglądem i funkcjonalnością naszej strony internetowej, tak aby poruszanie się po niej i przeglądanie naszej oferty było dla Was jak najbardziej komfortowe. Właśnie wprowadziliśmy dwa nowe widoki listy produktowej, które mamy nadzieję, przypadną Wam do gustu. Choć wprowadziliśmy już wiele zmian na naszej stronie internetowej, to nie zaprzestajemy dalszych prac, gdyż zależy nam na tym, aby korzystanie z naszego sklepu było dla Was wygodne i przyjemne. Do tej pory mieliście do dyspozycji dwa rodzaje widoku wyświetlania listy produktów. Dzisiaj mamy przyjemność zaprezentować Wam dwa nowe.













Oba to widoki listy z opisaną specyfikacją produktu. W pierwszym przypadku ma ona standardowy wygląd listy z miniaturkami zdjęć, co sprzyja szybkiemu porównaniu parametrów danego sprzętu. Drugi jest znacznie bardziej zaawansowany, przez co oferuje więcej szczegółowych i bardziej przejrzystych informacji odnośnie właściwości urządzenia, opinii innych Klientów czy możliwości zakupu na raty.











Już teraz pracujemy nad kolejnymi zmianami, takimi jak bardziej szczegółowe informacje na temat dostępności danego produktu i planowanego terminu dostawy, które pozwolą Wam lepiej zaplanować zakupy w naszym sklepie. Zachęcamy do skorzystania z nowych możliwości i wypełnienia naszej ankiety, poprzez zaznaczenie, który z proponowanych widoków listy produktów podoba Wam się najbardziej i powinien być domyślnie wyświetlany. Jak zwykle czekamy także na Wasze opinie i sugestie w komentarzach poniżej.




 





Wto 03 Wrz 2013, 09:28
Profil WWW
Post 
A dało by radę, żebyście jeszcze zajęli się filtrami? Brakuje filtru pojemności (dyski, pamięci flash, pamięci RAM). W RAM przydał by się również wybór częstotliwości, w USB interfejs (2.0/3.0). W monitorach np tym patrycy (TFT/IPS), piwot. Podobnie jeszcze w wielu miejscach poza laptopami, gdzie jest masa filtrów.


Wto 03 Wrz 2013, 11:05
Post 
Osobiście byłbym jeszcze szczęśliwy, gdyby można było pokazywać dany sprzęt grupowo markami lub te same typy pokazywać razem - zamiast 8 pozycji np laptopy różniące się jedynie ilością RAM czy kolorem.


Wto 03 Wrz 2013, 11:06
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 01 Wrz 2002, 11:00
Posty: 7665
Post 
Gość serwisu X-KOM.PL napisał(a):
A dało by radę, żebyście jeszcze zajęli się filtrami? Brakuje filtru pojemności (dyski, pamięci flash, pamięci RAM). W RAM przydał by się również wybór częstotliwości, w USB interfejs (2.0/3.0). W monitorach np tym patrycy (TFT/IPS), piwot. Podobnie jeszcze w wielu miejscach poza laptopami, gdzie jest masa filtrów.
Oczywiście jednym z elementów, który staramy się doskonalić jest nasza wyszukiwarka, jednak większość z funkcji o których piszesz, w przypadku notebooków jest już dostępna - po rozwinięciu właściwej listy (interfejs USB), bądź wpisaniu odpowiedniej wartości (pojemność dysku/RAM). W przypadku pozostałych dziękujemy za sugestie, na pewno weźmiemy je pod uwagę. :) Z kolei odnośnie monitorów i innych kategorii, to w dalszym ciągu pracujemy nad bardziej szczegółową wyszukiwarką i mamy nadzieję, że już wkrótce będzie można ją przetestować. :)


Wto 03 Wrz 2013, 11:19
Profil WWW
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 01 Wrz 2002, 11:00
Posty: 7665
Post 
Gość serwisu X-KOM.PL napisał(a):
Osobiście byłbym jeszcze szczęśliwy, gdyby można było pokazywać dany sprzęt grupowo markami lub te same typy pokazywać razem - zamiast 8 pozycji np laptopy różniące się jedynie ilością RAM czy kolorem.
Odnośnie grupowania według marki, to opcja ta dostępna jest już teraz (wystarczy zaznaczyć opcję sortowania po producencie). Dziękujemy za to za pozostałe sugestie, zwłaszcza sortowania według danego modelu - zobaczymy co da się zrobić w tej kwestii. :)


Wto 03 Wrz 2013, 11:29
Profil WWW
Post 
Właśnie co do filtrów nie chodziło mi o notebooki. Chodzi mi o zwykłe pamięci Flash (Fotografia i akcesoria -> Pamięci Flash), czy dyski twarde (Podzespoły komputerowe -> dyski twarde), pisząc o RAM miałem na myśli kości pamięci RAM a nie te w notebookach.
Rozbudowaliście baaardzo filtry w notebookach i chwała Wam za to, jednak jakby całą resztę pozostawiliście trochę z boku.


Wto 03 Wrz 2013, 11:40
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 01 Wrz 2002, 11:00
Posty: 7665
Post 
Gość serwisu X-KOM.PL napisał(a):
Właśnie co do filtrów nie chodziło mi o notebooki. Chodzi mi o zwykłe pamięci Flash (Fotografia i akcesoria -> Pamięci Flash), czy dyski twarde (Podzespoły komputerowe -> dyski twarde), pisząc o RAM miałem na myśli kości pamięci RAM a nie te w notebookach.
Rozbudowaliście baaardzo filtry w notebookach i chwała Wam za to, jednak jakby całą resztę pozostawiliście trochę z boku.
Ok, lekko się nie dogadaliśmy. :) Faktycznie na początku skupiliśmy się na zaawansowanej wyszukiwarce do notebooków i tabletów, jednak tak jak już napisaliśmy reszta jest w trakcie tworzenia i postaramy się, aby opcje te były dostępne jak najszybciej. :)


Wto 03 Wrz 2013, 11:47
Profil WWW
Post 
"Widok listy - podstawowy" to dokładnie to o czym od początku po zmianach jakie zaszły na stronie prosili użytkownicy sklepu on-line. Można powiedzieć tylko jedno: nareszcie!


Wto 03 Wrz 2013, 15:00
Post 
"Widok listy - podstawowy" jest świetny. Przydała by się jeszcze opcja wybierania wagi laptopów i tabletów przedziałami, obecnie trzeba się strasznie dużo naklikać żeby wybrać np. laptopy lżejsze niż 2 kg.


Wto 03 Wrz 2013, 15:18
Post 
Mi brakuje jednego ficzera który kiedyś u was już był. Mianowicie w widoku listy był słupek "dostępności sprzętu"


Wto 03 Wrz 2013, 19:22
Post Re: Kolejne zmiany na stronie X-KOM.PL
Super zmiany X-KOM! jesteście NAJ!


Śro 04 Wrz 2013, 08:53
Post 
Zmiany w świetnym kierunku. Jak dla mnie brakuje jeszcze konfiguratora sprzętu. Bardzo pomaga przy składaniu sobie zestawu.


Czw 05 Wrz 2013, 23:35
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 01 Wrz 2002, 11:00
Posty: 7665
Post 
Lukassuss napisał(a):
Zmiany w świetnym kierunku. Jak dla mnie brakuje jeszcze konfiguratora sprzętu. Bardzo pomaga przy składaniu sobie zestawu.
Dziękujemy za miłe słowa. :) Co do konfiguratora, to jest w to w naszych planach, dlatego prosimy o jeszcze trochę cierpliwości. :)


Pią 06 Wrz 2013, 09:50
Profil WWW
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 01 Wrz 2002, 11:00
Posty: 7665
Post 
Lukassuss napisał(a):
Zmiany w świetnym kierunku. Jak dla mnie brakuje jeszcze konfiguratora sprzętu. Bardzo pomaga przy składaniu sobie zestawu.
Dziękujemy za miłe słowa. :) Co do konfiguratora, to jest w to w naszych planach, dlatego prosimy o jeszcze trochę cierpliwości. :)


Pią 06 Wrz 2013, 09:50
Profil WWW
Post 
a mnie się nie podoba....


Wto 10 Wrz 2013, 23:57
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 26 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 19 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Internetowy sklep komputerowy X-KOM posiada w ofercie komputery stacjonarne i notebooki renomowanych producentów. Sprzedajemy tanie laptopy, oprogramowanie oraz wysokiej jakości sprzęt elektroniczny. Jeśli chcesz kupić dobry laptop w atrakcyjnej cenie, to jesteś we właściwym miejscu. Potrzebny Ci laptop do gier? Zapoznaj się z naszym asortymentem. Znajdziesz u nas nie tylko laptop dla gracza, ale również laptop dla grafika, czy studenta. Oferujemy fachowe doradztwo w zakresie doboru notebooków odpowiadających oczekiwaniom Klientów. Gwarantujemy szeroki wachlarz produktów, profesjonalną obsługę i terminową realizację zamówień. Istnieje możliwość bezpośredniego odbioru towaru. Posiadamy sieć salonów zlokalizowanych w całej Polsce.