laptopy notebooki - komputerowy sklep internetowy
forum.X-KOM.PL
Forum sklepu komputerowego X-KOM
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: Wto 19 Mar 2024, 05:55



Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ] 
 Praca oddziałów X-KOM 19 maja 
Autor Wiadomość
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 01 Wrz 2002, 11:00
Posty: 7661
Post Praca oddziałów X-KOM 19 maja
Informujemy, że dnia 19 maja 2013 r. (niedziela) z okazji obchodów Zielonych Świątek, wszystkie oddziały X-KOM (w tym sklep internetowy) będą nieczynne. Wypoczęci i pełni energii do pracy, wracamy do Was już w poniedziałek i znów będziemy do Waszej dyspozycji. Szczegółowe informacje o godzinach pracy naszych salonów oraz dokładne adresy poszczególnych oddziałów znajdziecie z zakładce Kontakt.


Pią 17 Maj 2013, 16:22
Profil WWW
Post 
to w niedziele pracujecie ogólnie ? masakra :D


Pią 17 Maj 2013, 19:13
Post 
no i co ja teraz począć mam nieborak...


Pią 17 Maj 2013, 22:43
Post 
dziecko Pan pocznij, będzie pożytek :)


Sob 18 Maj 2013, 07:28
Post 
@fajny
co w tym dziwnego? Segment handlowy od zawsze pracował w weekendy, poczynając od małych sklepów, na duzych kończąc.


Sob 18 Maj 2013, 10:21
Post 
@Gość Poważnie, "od zawsze"?? Raczej nie bardzo. Patrząc po tłumach jakie przewalają się co weekend przez sklepy łatwo można zapomnieć, że kiedyś handel w niedziele nie istniał, a i w sobotę był mocno ograniczony. To jest jedna z tych niewielu rzeczy, która była w poprzednim ustroju była ok. Oczywiście mając wolne weekendy można sobie na to pozwolić i jechać odreagować sobie na "segmencie handlowym" w jakimś markecie.


Sob 18 Maj 2013, 17:59
Post 
HAHA to ładnie pojechałeś odwołując się do PRLU i gospodarki centralnie sterowanej. xd
Może jeszcze cofniemy się do czasów bitwy pod grunwaldem? Masakra....


Nie 19 Maj 2013, 17:10
Post 
Dobrze, że przywołał poprzedni ustrój. Młodzi powinni znać historię Polski. Powinni wiedzieć, że wtedy było o niebo lepiej niż jest teraz (PRL miał też sporo wad, choćby wspomnieć zbrodnie bezpieki). 20-30 latkowie, jak nie wierzycie zapytajcie rodziców i dziadków. Wtedy pierwszy lepszy robotnik mógł bez problemu wyżywić żonę oraz dwójkę bądź trójkę dzieci (tak, tak droga młodzieży, wtedy model rodziny to było 2+2 a nie jak dzisiaj 2+0 lub 2+1). Dzisiaj młody zostaję pytanie do Tuska: jak żyć?


Nie 19 Maj 2013, 21:06
Post 
Święto się nazywa "Zesłanie Ducha Świętego"...


Nie 19 Maj 2013, 21:46
Post 
A ja dzisiaj dostałem smsa, że moje zamówienie jest do odebrania. :D


Nie 19 Maj 2013, 23:21
Post 
Gościu, przecież "Zielone Świątki" i "Zesłanie Ducha Świętego" to 2 nazwy dla JEDNEGO święta kościelnego. Czepiasz się bzdur.


Pon 20 Maj 2013, 08:33
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 11 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Internetowy sklep komputerowy X-KOM posiada w ofercie komputery stacjonarne i notebooki renomowanych producentów. Sprzedajemy tanie laptopy, oprogramowanie oraz wysokiej jakości sprzęt elektroniczny. Jeśli chcesz kupić dobry laptop w atrakcyjnej cenie, to jesteś we właściwym miejscu. Potrzebny Ci laptop do gier? Zapoznaj się z naszym asortymentem. Znajdziesz u nas nie tylko laptop dla gracza, ale również laptop dla grafika, czy studenta. Oferujemy fachowe doradztwo w zakresie doboru notebooków odpowiadających oczekiwaniom Klientów. Gwarantujemy szeroki wachlarz produktów, profesjonalną obsługę i terminową realizację zamówień. Istnieje możliwość bezpośredniego odbioru towaru. Posiadamy sieć salonów zlokalizowanych w całej Polsce.