laptopy notebooki - komputerowy sklep internetowy
forum.X-KOM.PL
Forum sklepu komputerowego X-KOM
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: Pią 19 Kwi 2024, 23:46



Odpowiedz  [ 28 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
 Nagradzamy najlepsze opinie! 
Autor Wiadomość
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 01 Wrz 2002, 11:00
Posty: 7673
Post Nagradzamy najlepsze opinie!
Zawsze staramy się słuchać głosów od naszych Klientów, aby nasza obsługa była na jak najwyższym poziomie. Teraz, dzieląc się z nami swoją opinią o zakupach w X-KOM.PL możesz nie tylko pomóc nam poprawić jakość naszych usług, ale także stanąć do walki o jedną z trzech cennych nagród! Dołącz do naszej zabawy i pokaż na co Cię stać! Portal Opineo.pl to miejsce gdzie każdy z Was może sprawdzić opinie o zakupach w naszym sklepie, pochodzące bezpośrednio od Klientów. X-KOM.PL cieszy się wyjątkowo dobrymi ocenami – aż 99% Klientów poleca nasz sklep! Posiadamy także certyfikaty „Jakość Usług Opineo” oraz „Słucham swoich Klientów”. To właśnie Wasze opinie pozwalają nam budować lepszą jakość naszych usług i wychodzić naprzeciw Waszym oczekiwaniom. Właśnie dlatego serdecznie dziękujemy za każdą dodaną przez Was opinię.



Specjalnie dla Was przygotowaliśmy wyjątkowy konkurs! Każdy osoba, która doda swoją opinię o zakupach w X-KOM.PL za pośrednictwem portalu Opineo.pl, może wziąć udział w rywalizacji o jedną z trzech niezwykłych nagród. Jak grać?


  • Dodaj swoją opinię o zakupach w X-KOM.PL na portalu Opineo.pl.


  • Wypełnij formularz zgłoszeniowy i podaj link do swojej opinii.


  • Trzy najciekawsze opinie nagrodzimy rewelacyjnym sprzętem!


Na zgłoszenia czekamy do 9 lutego 2014 r.

Szczegóły konkursu znajdziecie w regulaminie.








Nagrodą za pierwsze miejsce są wyjątkowe słuchawki Sony MDR-XB600 z wygodną, składaną konstrukcją i technologią Advanced Vibe Structure, która zapewni Ci doskonały dźwięk. Ich stylowy wygląd zachwyci nawet najbardziej wymagających Użytkowników. Nagroda za drugie miejsce to niezwykle funkcjonalna bezprzewodowa klawiatura Logitech K350, wyposażona w nadajnik Logitech Unifying i programowalne klawisze funkcyjne, które ułatwią Ci dostęp do Twoich ulubionych zasobów. Za zajęcie trzeciego miejsca są przewidziane aż dwie nagrody - kamera internetowa Logitech C270 z wbudowanym mikrofonem i funkcją automatycznej korekcji natężenia światła, oraz wygodny pendrive Toshiba o pojemności 16 GB, na którym przechowasz ważne dla Ciebie dane.



Podziel się z nami swoją opinią i sięgnij po cenne nagrody!





Pon 20 Sty 2014, 13:12
Profil WWW
Post 
Za najlepsze negatywne też nagradzacie ?? :D Joke oczywiście :)


Pon 20 Sty 2014, 15:50
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 01 Wrz 2002, 11:00
Posty: 7673
Post Nagradzamy najlepsze opinie!
Zawsze staramy się słuchać głosów od naszych Klientów, aby nasza obsługa była na jak najwyższym poziomie. Teraz, dzieląc się z nami swoją opinią o zakupach w X-KOM.PL możesz nie tylko pomóc nam poprawić jakość naszych usług, ale także stanąć do walki o jedną z trzech cennych nagród! Dołącz do naszej zabawy i pokaż na co Cię stać! Portal Opineo.pl to miejsce gdzie każdy z Was może sprawdzić opinie o zakupach w naszym sklepie, pochodzące bezpośrednio od Klientów. X-KOM.PL cieszy się wyjątkowo dobrymi ocenami – aż 99% Klientów poleca nasz sklep! Posiadamy także certyfikaty „Jakość Usług Opineo” oraz „Słucham swoich Klientów”. To właśnie Wasze opinie pozwalają nam budować lepszą jakość naszych usług i wychodzić naprzeciw Waszym oczekiwaniom. Właśnie dlatego serdecznie dziękujemy za każdą dodaną przez Was opinię.



Specjalnie dla Was przygotowaliśmy wyjątkowy konkurs! Każdy osoba, która doda swoją opinię o zakupach w X-KOM.PL za pośrednictwem portalu Opineo.pl, może wziąć udział w rywalizacji o jedną z trzech niezwykłych nagród. Jak grać?


  • Dodaj swoją opinię o zakupach w X-KOM.PL na portalu Opineo.pl.


  • Wypełnij formularz zgłoszeniowy i podaj link do swojej opinii.


  • Trzy najciekawsze opinie nagrodzimy rewelacyjnym sprzętem!


Na zgłoszenia czekamy do 9 lutego 2014 r.

Szczegóły konkursu znajdziecie w regulaminie.








Nagrodą za pierwsze miejsce są wyjątkowe słuchawki Sony MDR-XB600 z wygodną, składaną konstrukcją i technologią Advanced Vibe Structure, która zapewni Ci doskonały dźwięk. Ich stylowy wygląd zachwyci nawet najbardziej wymagających Użytkowników. Nagroda za drugie miejsce to niezwykle funkcjonalna bezprzewodowa klawiatura Logitech K350, wyposażona w nadajnik Logitech Unifying i programowalne klawisze funkcyjne, które ułatwią Ci dostęp do Twoich ulubionych zasobów. Za zajęcie trzeciego miejsca są przewidziane aż dwie nagrody - kamera internetowa Logitech C270 z wbudowanym mikrofonem i funkcją automatycznej korekcji natężenia światła, oraz wygodny pendrive Toshiba o pojemności 16 GB, na którym przechowasz ważne dla Ciebie dane.



Podziel się z nami swoją opinią i sięgnij po cenne nagrody!





Pon 20 Sty 2014, 15:59
Profil WWW
Post 
A to super, myślałem że to będzie takie małe przekupstwo :D Jak na razie z każdego zakupu u was byłem zadowolony :)


Czw 23 Sty 2014, 13:27
Post 
nagroda za PR...


Czw 23 Sty 2014, 14:07
Post 
Ja również nie miałem nigdy jakichkolwiek problemów :))


Czw 23 Sty 2014, 15:07
Post 
A myślisz, że producenci sprzętu to robią? Weryfikacji poddaje się kilka sztuk danego modelu. Produkty idą w tysiącach i nie sposób to sprawdzić.


Sob 25 Sty 2014, 23:22
Post 
jeden z najlepszych kontrahentów z jakim mam przyjemność współpracować


Sob 25 Sty 2014, 23:58
Post 
origami
A ja nie polecam. Nie sprawdzają sprzętu który sprzedają.

Jak by sprawdzili to znowu było by narzekanie, że sprzęt otwierany i używany.


Nie 26 Sty 2014, 15:46
Post 
Dodałem na na razie opinię na serwisie i czekam na akceptację od administracji jeżeli wszystko zrozumiałem dobrze.... Kupiłem w x-kom już mnóstwo sprzętu i zawsze na "+"


Pią 31 Sty 2014, 18:08
Post 
@ X-KOM.PL dostałem mejl z linkiem w celu potwierdzenia udziału w konkursie, ale link nie działa... Co mogę zrobić?


Pią 31 Sty 2014, 19:25
Post 
A co jeśli kupiłem sprzęt w sklepie a nie przez internet ? Nie mam numeru zamówienia.


Pią 31 Sty 2014, 20:38
Post 
Też składałem zamówienie telefonicznie i odbierałem w sklepie. Jedyne co mam to paragon na sumę ponad 2500, jeżeli jest wymóg nr. zamówienia to nie pozostaje nic tylko zrezygnować z zabawy ;)


Sob 01 Lut 2014, 17:14
Post 
Raz lepiej, raz gorzej - ideałów nie ma, wpadki się zdarzają. Mimo wszystko zdarza się, że dobrze nie zamknę zakładki z zamówieniem, a już dzwoni konsultant - zawsze jestem wtedy mile zaskoczony. Czas dostawy zdecydowanie na plus, podobnie jak kompetentna obsługa - która w dzisiejszych czasach jest czymś rzadkim. No i na koniec rzecz jasna gorące strzały - nic tylko brać, nie gadać :)


Śro 05 Lut 2014, 16:14
Post 
Czyli część opinii będzie niewiarygodnych , to żle świadczy o firmie że kupuje opinie


Śro 05 Lut 2014, 18:25
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 28 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 39 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Internetowy sklep komputerowy X-KOM posiada w ofercie komputery stacjonarne i notebooki renomowanych producentów. Sprzedajemy tanie laptopy, oprogramowanie oraz wysokiej jakości sprzęt elektroniczny. Jeśli chcesz kupić dobry laptop w atrakcyjnej cenie, to jesteś we właściwym miejscu. Potrzebny Ci laptop do gier? Zapoznaj się z naszym asortymentem. Znajdziesz u nas nie tylko laptop dla gracza, ale również laptop dla grafika, czy studenta. Oferujemy fachowe doradztwo w zakresie doboru notebooków odpowiadających oczekiwaniom Klientów. Gwarantujemy szeroki wachlarz produktów, profesjonalną obsługę i terminową realizację zamówień. Istnieje możliwość bezpośredniego odbioru towaru. Posiadamy sieć salonów zlokalizowanych w całej Polsce.