forum.X-KOM.PL
https://forum.x-kom.pl/

Odkryj kanał x-kom na YouTube i zobacz, co dla Ciebie mamy
https://forum.x-kom.pl/viewtopic.php?f=33&t=11490
Strona 1 z 1

Autor:  X-KOM.PL [ Czw 16 Mar 2017, 14:41 ]
Temat postu:  Odkryj kanał x-kom na YouTube i zobacz, co dla Ciebie mamy

Z dumą prezentujemy Ci nasz oficjalny kanał na YouTube. Co na nim znajdziesz? Solidną dawkę wiedzy, ciekawostek, dyskusji o trendach w branży, konkursów z atrakcyjnymi nagrodami i wiele więcej. Jesteśmy niesamowicie podekscytowani materiałami video, które dla Ciebie szykujemy. Odwiedź nasz profil i koniecznie daj suba, aby być na bieżąco.

Oglądaj nas na YouTube

x-kom to coś więcej niż sklep komputerowy. To przede wszystkim wyjątkowa społeczność entuzjastów technologii. Jest nas już ponad 200 tysięcy w najważniejszych mediach społecznościowych. Chcemy być tam, gdzie Ty. Czas, abyśmy naszą wspólną pasją podbili YouTube.

x-kom rusza z video

Na profilu x-kom znajdziesz unboxing najnowszego sprzętu, recenzje smartfonów, testy laptopów i desktopów, wywiady z topowymi gamerami, youtuberami czy ciekawostki ze świata technologii i polskiej sceny e-sportu. Przygotuj się także na konkursy z atrakcyjnymi nagrodami i niespodzianki specjalnie dla naszych widzów. Zobacz zapowiedź Łukasza i dowiedz się więcej.

Podziel się swoją opinią

Napisz w komentarzu pod filmikiem, na którą serię video czekasz najbardziej, jaki sprzęt chcesz zobaczyć i które tematy powinniśmy poruszyć w pierwszej kolejności. Już wkrótce sporo nowych materiałów, których nie znajdziesz nigdzie indziej.

Image

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/