laptopy notebooki - komputerowy sklep internetowy
forum.X-KOM.PL
Forum sklepu komputerowego X-KOM
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: Pią 29 Mar 2024, 03:55



Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
 problem w grach 
Autor Wiadomość
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Sob 21 Lis 2020, 06:14
Posty: 1
Post problem w grach
Witam posiadam komputer serii G4M3R 500 i7-9700K/16GB/240+1TB/W10X/RTX2070 miałem już problem z karta i została wymieniona lub naprawiona .Problem pojawia się w grach nie chodzą płynnie i nie da się grac w nic na max wymaganiach wyciska do 15 fps i mniej i po chwili sam się resetuje przed naprawieniem karty wszystkie gry co posiadam śmigały na full i bez żadnej przyciny zrobiłem reinstalacje windowsa sterowniki mam wszystkie najnowsze i pytanie do was co to możne być za przyczyna z góry dziękuje za odpowiedz.



Posłuchała, ale jej uwaga była wszędzie. Spojrzała w górę na hak do zawieszania nad łóżkiem, spojrzała na huśtawkę seksualną, szeroko otwierając oczy. „To jest miejsce, w którym śpisz?” Wyszło piskliwie i musiałem się śmiać.

„Tak, kotik. Jestem pewien, że jeśli dobrze o tym pomyślisz, zdasz sobie sprawę, że to nie jest aż tak szokujące. A teraz usiądź spokojnie. Nie mów dłużej, dopóki z tobą nie porozmawiam. Zrozumiany https://livesex.bar"

"Tak mistrzu." Popatrzyła na mnie wtedy, a ja uśmiechnąłem się, wstając, by chwycić kawałki miękkiej liny, które miałem, rozwijając je i rozkoszując się dotykiem na moich dłoniach. Patrzyła cicho, posłusznie, jak szedłem do pracy, rytualnie wiążąc ją w uprząż.

Po jej ukaraniu plonem odkryłem, że metodyczne nawarstwianie liny uspokajało mojego Zwierzaka. Potrzeba było tego strasznego chaosu, którego doświadczyła i nadała mu sens, uspokoiła wszystkie jego sploty, aż stało się czymś łatwiejszym do opanowania. A dla niektórych uległych lina nie działała. Okucie kogoś było czasochłonne. Shibari bardziej pociągał typy artystów. Nie mogłem twierdzić, że wchodzę w jego artystyczną formę, ale wystarczająco dobrze znałam sedno sprawy.

Lina zaczęła tworzyć rodzaj kołnierza, a następnie tworzyła wiązaną ramkę wokół jej piersi. Zrobiłem diamentowe wzory wokół jej tułowia, spokojnie nie spiesząc się. Cisza była introspekcyjna i wciągnęła mnie w tę cudowną więź z nią. Podniosłem ją do góry, abym mógł zrobić drażniącą uprząż między jej nogami, otaczając jej cipkę na ubraniu. Związałem luźno jej nadgarstki za nią.

Kiedy skończyłem, była zmysłowym, małym stworzeniem, związanym i uprzężonym, i tak ładnie uległy. W końcu w ogóle z nią nie rozmawiałem, ponieważ ta więź śpiewała między nami i mówiła wszystko, co należało przekazać. Uspokajała każdą liną. Z każdym zawiązanym węzłem zwijała się bliżej mojego dotyku i musiałem się uśmiechnąć. „A co z tym, że tak naprawdę nie grasz, kotik?”

Przysunęła twarz bliżej mnie, a ja złożyłem jej pocałunek, gładząc jej wygodnie uprzężone piersi delikatnie iz miłością. „To dobrze, Nauczycielu”.

Uśmiechnęłam się, kiedy jej usta znów się zacisnęły, trzymając ją. „W porządku, Pet. Wiem, czego czasami potrzebujesz. Wiem, że ten umysł po prostu chce służyć, czuć przyjemność poddawania się od czasu do czasu. Mogę zaopiekować się tobą i tymi potrzebami, kiedy tylko będziesz tego potrzebować. "

W tej chwili jej strach mocno spał, jakbym zagrał Kołysankę Brahma lub Sonatę Księżyca. Jej wzrok był całkowicie zrelaksowany i słodko uwielbiający, z całą mocą tych cudownych emocji. "Tak mistrzu. Dziękuję Mistrzu."

„Otóż, dlaczego po prostu nie odpoczniesz i nie zostaniesz tutaj przez chwilę. Czy jest ci wygodnie?"

"Tak mistrzu." Boże, to spojrzenie.

Dało mi to do zrozumienia, że ​​mógłbym ją trochę popchnąć, że mógłbym wprowadzić do jej umysłu jeszcze kilka sugestii, skusić ją i zacisnąć na niej smycz, tylko trochę. "Dobra dziewczynka. Zostań tu na jakiś czas. Wrócę po ciebie, Pet, ale chciałbym, żebyś założył też kilka innych rzeczy. ”

Przyniosłem lekki kołnierzyk do zabawy i opaskę na oczy, a ona wydawała się całkowicie zrzucić opaskę. Jednak przełknęła kołnierz. "S-nadal nie będzie nic więcej, prawda https://sexchat.bar?

„Odpada, gdy skończymy i żegnamy się na noc. Myślę, że ochrona skóry wokół szyi pomoże ci zachować spokój umysłu przez jakiś czas. ” Delikatna perswazja przeplatała się z doskonałymi dozami spokoju w moim głosie.

Mimo to zawahała się, ale skinęła głową, a jej oczy wciąż były zbyt łagodne, by odczuwać dużą ostrożność po mojej manipulacji. Uśmiechnęłam się więc i najpierw nałożyłam maskę na oczy, a potem ładnie dopasowałam kołnierz do jej szyi. Obydwa miały uroczy, różowy kolor, który idealnie pasował do jej lodowatych włosów i pasował tak dobrze, że dostałem niesamowitą radość, gdy to zobaczyłem. Zostawiłem ją tam, klęczącą, wygodną i swobodną, ​​by móc się poruszać i przesuwać tak, jak sobie życzyła, podczas gdy ja zająłem się moim barem.

Umocniło to moje pragnienie posiadania jej. Przeszedłem przez place zabaw, zatrzymałem się i zagrałem w kilka scen, które widziałem, żartobliwie wzmacniając energię, gdy wydawało się, że jest potrzebna. Czułem się, jakbym tworzył muzykę, chodził po tym miejscu i poczułem się wyniesiony na inny poziom egzystencji na myśl o jej związaniu i kołnierzu w moim pokoju. To było coś niesamowitego, jakbym pił https://sexcam.bar.

Kiedy było wystarczająco dużo czasu, wróciłem, by ją uwolnić, tylko po to, by natychmiast zalać moje zmysły zapachem jej podniecenia. Zdjąłem jej maskę, przeciąłem linę na jej nadgarstkach, a ona spojrzała na mnie z najpiękniejszą desperacją. W tym stanie mogłem ją trochę popchnąć, z niewielką ilością sugestii i manipulacji. Mój ****** w klatce nieustannie przypominał mi o moim zamiarze uklęknięcia. "Cierpienie?" Pociągnąłem ją do przodu za o-ring jej kołnierza, tak że jęknęła i upadła na dłonie i kolana na moim łóżku.

"Tak mistrzu." Była zarumieniona, zdyszana, ale jej uwaga była skupiona na mnie, po tym, jak tak ją oswoiłem, tylko linami i


Ostatnio edytowany przez wiyihofi, Nie 27 Gru 2020, 08:06, edytowano w sumie 1 raz



Sob 21 Lis 2020, 06:19
Profil
Extremalny Komputerowiec
Extremalny Komputerowiec
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro 14 Maj 2014, 16:08
Posty: 8673
Miejscowość: Opole
Post Re: problem w grach
Ciężko powiedzieć, podałeś bardzo mało szczegółów. Masz możliwość gwarancji to warto z niej skorzystać.

_________________
Masz problem z wyborem laptopa czy komputera (PC)? Napisz do mnie
Jestem również na Facebook <klik>
Zestawienie polecanych laptopów i Ultrabook na 2024 r. >KLIK<
Lenovo Y510p i7-4700MQ//8GB DDR3//Lite-on 128GB SSD//NVIDIA GeForce GT 755M//Windows 8.1


Nie 22 Lis 2020, 20:45
Profil WWW
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 2 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 17 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Internetowy sklep komputerowy X-KOM posiada w ofercie komputery stacjonarne i notebooki renomowanych producentów. Sprzedajemy tanie laptopy, oprogramowanie oraz wysokiej jakości sprzęt elektroniczny. Jeśli chcesz kupić dobry laptop w atrakcyjnej cenie, to jesteś we właściwym miejscu. Potrzebny Ci laptop do gier? Zapoznaj się z naszym asortymentem. Znajdziesz u nas nie tylko laptop dla gracza, ale również laptop dla grafika, czy studenta. Oferujemy fachowe doradztwo w zakresie doboru notebooków odpowiadających oczekiwaniom Klientów. Gwarantujemy szeroki wachlarz produktów, profesjonalną obsługę i terminową realizację zamówień. Istnieje możliwość bezpośredniego odbioru towaru. Posiadamy sieć salonów zlokalizowanych w całej Polsce.