laptopy notebooki - komputerowy sklep internetowy
forum.X-KOM.PL
Forum sklepu komputerowego X-KOM
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: Czw 28 Mar 2024, 15:05



Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
 Nie wierzę, że nikt tu nie pyta o dostępność kart/procesorów 
Autor Wiadomość
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Pią 05 Lut 2021, 09:40
Posty: 1
Post Nie wierzę, że nikt tu nie pyta o dostępność kart/procesorów
Hej.

Zawitałem tutaj, ponieważ trochę mnie zmartwił sklep X-kom, a nie mam za bardzo jak zapytać o kilka rzeczy.
1. Dlaczego zostały usunięte opinie ze strony procesora AMD 5 5600X. Tzn domyślam się, że dlatego, że wszyscy zamiast recenzować produkt, pytali się, kiedy dojdzie ich egzemplarz, co prowadzi bezpośrednio do punktu numer
2. Dlaczego zespół sklepu zdecydował się na wycofanie widoczności kolejki zakupu dla użytkowników? Czy to nie jest trochę strzał w stopę dla zespołu odbierającego Wasze telefony? Jeśli mi się dobrze wydaje, albo pamięć nie kuleje, mieliście taką kolejkę na produkty, które były szczególnie oblegane i miały problem z dostępnością. Tak po prawdzie, to zamówiłem ten procesor u Was TYLKO I WYŁĄCZNIE dlatego, że taką kolejkę mieliście oraz dlatego, że ktoś w opiniach napisał, że pierwsze sztuki zostały rozesłane bardzo szybko. Z kolejką wszystko było super przejrzyste, widoczne, każdy wiedział, że procek dojdzie wtedy, kiedy producent łaskawie raczy wysłać kilka sztuk do Polski ;)essay writer
Natomiast teraz, niedojż, że nie ma opinii (gdzie chociaż usłyszałem pocieszenie, że ktoś też czeka z utęsknieniem tak jak ja, to nie ma za bardzo jak sprawdzić nawet ile osób jest przede mną. Bardzo proszę, rozważcie powrót do pokazania takiej kolejki po zakupie dla osób zainteresowanych. Na pewno to ludziom pomoże, chociażby w punkcie numer
3. Jutro premierę ma Radeon 6800XT. Chciałbym go też kupić u Was, ale znowu. Miło by było wiedzieć, który będę w kolejce. Miło by było też wiedzieć, o której godzinie wprowadzicie sprzedaż, żebym zdążył wszystkie boty prześcignąć


Ostatnio edytowany przez Baptiste1, Pią 19 Lut 2021, 10:46, edytowano w sumie 1 raz



Pią 05 Lut 2021, 09:55
Profil
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 01 Wrz 2002, 11:00
Posty: 7665
Post Re: Nie wierzę, że nikt tu nie pyta o dostępność kart/proces
Cześć,

poniżej odpowiedzi na opisane punkty:
1. W przypadku opinii produktowych zależy nam, aby dotyczyły one funkcjonalności i doświadczeń związanych z produktem. Treści, które nie są opinią, zostają wycofane podczas moderowania.
2. Mamy możliwość weryfikacji miejsca w kolejce. Prosimy o numer Twojego zamówienia w wiadomości prywatnej, a potwierdzimy, ile zamówień oczekuje na wysyłkę przed Tobą.
3. Karty Radeon RX 6800 XT są już dostępne w sprzedaży: https://www.x-kom.pl/szukaj?q=Radeon%206800XT ale ich dostępność jest mocno ograniczona, gdy tylko pojawia się dostawa, karty widnieją jako dostępne z możliwością zamówienia przez stronę.

Mamy nadzieję, że chociaż trochę pomogliśmy, a w razie dodatkowych pytań

_________________
- Specjalne rabaty dla użytkowników forum
- Promocje, konkursy, kody rabatowe x-kom
- Kanał YouTube x-kom

Oficjalne konto sklepu internetowego, wpisy mogą mieć charakter reklamowy.


Pią 05 Lut 2021, 16:00
Profil WWW
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 2 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 15 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Internetowy sklep komputerowy X-KOM posiada w ofercie komputery stacjonarne i notebooki renomowanych producentów. Sprzedajemy tanie laptopy, oprogramowanie oraz wysokiej jakości sprzęt elektroniczny. Jeśli chcesz kupić dobry laptop w atrakcyjnej cenie, to jesteś we właściwym miejscu. Potrzebny Ci laptop do gier? Zapoznaj się z naszym asortymentem. Znajdziesz u nas nie tylko laptop dla gracza, ale również laptop dla grafika, czy studenta. Oferujemy fachowe doradztwo w zakresie doboru notebooków odpowiadających oczekiwaniom Klientów. Gwarantujemy szeroki wachlarz produktów, profesjonalną obsługę i terminową realizację zamówień. Istnieje możliwość bezpośredniego odbioru towaru. Posiadamy sieć salonów zlokalizowanych w całej Polsce.