forum.X-KOM.PL
https://forum.x-kom.pl/

Komputer nie włącza się gdy CPU jest podłączone do zasilania
https://forum.x-kom.pl/viewtopic.php?f=33&t=16370
Strona 1 z 1

Autor:  liqosawo [ Nie 07 Mar 2021, 11:59 ]
Temat postu:  Komputer nie włącza się gdy CPU jest podłączone do zasilania

Witam mam problem z moją nowo zakupioną płytą główną (MSI H310 PRO-M2 PLUS).

Wszystko działa dobrze ale problemem jest to że gdy podłącze procesor do zasilania komputer włącza się na nie całą sekundę i się wyłącza.

Sprawdzałem czy piny nie są wygięte ale są w takie jak powinny być.


Słowa Ricky'ego odbijały się echem w mojej głowie. Pomyślałem o tym, jakie to uczucie być pieprzonym przez wszystkich chłopców, jednego po drugim. Znowu kolejny komplet mokrych majtek! Naprawdę potrzebowałem jakiegoś sposobu, aby złagodzić presję, która narastała w mojej cipce. Przypomniałem sobie, że mama miała rzecz schowaną na dnie szafy w pudełku. Mama nadal była na dole z Barbarą. John wciąż był w forcie. Próbowałam wymyślić sposób, jak wkraść się do pokoju mamy, kiedy zadzwoniła po schodach i powiedziała, że ​​ona i Barbara idą do sklepu i chcą wiedzieć, czy chcę tam iść. Powiedziałem, że nie, po prostu obejrzę coś w telewizji. Kiedy odjechała, szybko podszedłem do jej szafy i znalazłem pudełko. Pobiegłem do łazienki i spojrzałem na to, co było w pudełku. To była sztywna rzecz (później dowiedziałem się, że nazywa się to dildo) w kształcie ****** i miała około 8 cali długości i była grubsza niż ****** Ricky'ego. Przeczytałem instrukcje i powiedzieli, że jeśli obrócisz podstawę, końcówka zacznie wibrować - super! Obróciłem bazę i nic się nie stało. Ponownie przeczytałem instrukcje i powiedzieli, żeby sprawdzić baterie. Wymagało to dwóch baterii typu C i obu brakowało. Wpadłem do pokoju Johna i na szczęście znalazłem dwie baterie w rozmiarze C. Włożyłem baterie i obróciłem podstawę. Głowa zaczęła wibrować. Instrukcje mówiły, że można go przyłożyć do łechtaczki lub włożyć do pochwy - super! Powiedział też, że można go włożyć do odbytu - Nie fajnie! Ponieważ nikogo nie było w domu, postanowiłem sprawdzić, jakie to uczucie. Zdjąłem majtki i położyłem na pokrywie komody. Rozstawiłem nogi, położyłem wibrującą końcówkę na łechtaczce i prawie spadłem z komody. Przyjemność, którą poczułem przeszła przez całe moje ciało. Z mojej cipki wypływał płyn. Przesuwam końcówkę do cipki i znowu przyjemność była intensywna. Ostrożnie zacząłem wkładać go do mojej cipki i wsuwać i wyciągać, za każdym razem wchodząc głębiej. Zderzyłem się z moją wiśnią. Nagle drzwi się otworzyły i stanął tam John z telefonem komórkowym. Byłem tak zaskoczony, że wepchnąłem to głęboko w moją cipkę. Poczułem, jak pęka mi wiśnia, a ból był niesamowity. Krzyknęłam z bólu, a John przestał filmować. Płakałem, a kiedy spojrzałem w dół, moje soki z cipki były zmieszane z niewielką ilością krwi. John stał tam w szoku. Powiedziałem mu, żeby się stamtąd wynosił, a on wybiegł z łazienki https://www.lustvollerjonas.com/ .

Poszedłem do łazienki mamy i wziąłem jeden z jej tamponów. Potem poszedłem na poszukiwanie Johna, a kiedy go znalazłem, zamierzałem kopnąć jego jaja w szyję. Wiedziałem, że zabrał telefon komórkowy, aby pokazać swoim kumplom, jak używam dildo i rżną moją wiśnię. Cierpiałem i byłem szalony jak diabli! Maszeruję prosto do drzwi fortu i otworzyłem je kopnięciem. Gdybym tak bardzo nie cierpiał, śmiałbym się głośno. Tam trzymali jedną rękę na swoich ******, a drugą podając telefon komórkowy. Powiedziałem: „daj mi ten cholerny telefon”. John zaczął, a Matt wyrwał mu go z ręki. Spojrzałem na Matta i powiedziałem: „daj mi cholerny telefon albo zamierzałem kopnąć go w jaja”. Szybko dał mi telefon. Znalazłem film, który John zrobił ze mnie dildem i usunąłem go. Rzuciłem telefonem w Johna i wybiegłem.

Później, kiedy leżałem na łóżku, płacząc, John zapukał do drzwi i zapytał, czy może wejść? Chciał powiedzieć, że jest mu przykro, że zrobił mi zdjęcia i pokazał je innym chłopcom. Naprawdę było mu przykro, że zmusił mnie do zerwania mojej wiśni. Był tak smutny, że powiedziałem, że mu wybaczyłem. Powiedziałem też, że następnym razem, gdy będzie mi robił zdjęcia, zrobimy to razem. Wyraz szoku na jego twarzy był bezcenny. Powiedziałem, że jestem bardzo obolały, ale za kilka dni to minie i prawdopodobnie ponownie użyję dildo. Był jak jeleń w świetle reflektorów. Nie sądzę, żeby jego oczy stały się jeszcze szersze. Powiedziałem mu również, że obserwowałem ich i słyszałem, o czym rozmawiali w forcie. Wtedy rzuciłem swoją bombę. Powiedziałem mu, żeby powiedział chłopcom, że zamierzam pozwolić im pieprzyć się jeden po drugim w forcie, ale nie zdecydowałem. John spojrzał na mnie i powiedział, czy to też znaczyło dla niego? Powiedziałem tak! Wybiegł z mojego pokoju i wyszedł przez frontowe drzwi jak rakieta.

Po kilku dniach i wielu mokrych majtkach. Byłem gotowy, aby ponownie spróbować dildo. Mama i Barbara właśnie wyszły do ​​sklepu. Otwieram drzwi Johna i powiedziałem mu, żeby przyniósł telefon komórkowy. W mgnieniu oka wystrzelił z łóżka. Weszliśmy do łazienki. Zdałem sobie sprawę, że John zrobił mi zdjęcia, ale nigdy nie zbliżył się do moich piersi ani cipki. Pokazałem mu, gdzie ma stanąć i kiedy zacząć nagrywać. Wciągnąłem przez głowę koszulkę (nie miałam na sobie stanika) i sutki sterczały prosto i twardo jak cegła. Zbliżył je. Następnie oddalił się. Powoli zdjąłem spodenki i zacząłem masować łechtaczkę przez majtki. Wkrótce można było zobaczyć, jak się zamoczą https://thefreeadultcam.com/ . Sięgnąłem w górę i ściągnąłem majtki. Położyłem się na pokrywie komody i powoli włożyłem dildo do cipki. Już nie bolało. W rzeczywistości wydawało się r

Autor:  Maćko [ Śro 10 Mar 2021, 17:06 ]
Temat postu:  Re: Komputer nie włącza się gdy CPU jest podłączone do zasil

Może za słaby/noname zasilacz...? Jaki zestaw?

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/