laptopy notebooki - komputerowy sklep internetowy
forum.X-KOM.PL
Forum sklepu komputerowego X-KOM
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: Pią 19 Kwi 2024, 18:17



Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
 Pomoc w wyborze 
Autor Wiadomość
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Śro 15 Mar 2023, 10:36
Posty: 1
Post Pomoc w wyborze
Cześć, przede mną zakup komputera, a od wielu lat nie śledzę rynku, z pewnością nie jestem na bieżąco z nowościami i tym "co warto, a co nie". Jestem prostym laikiem, który się nie zna. Stąd moje pytanie do Was.
To czego jestem pewien - chcę komputer all in one, obecnie taki posiadam i jestem z niego bardzo zadowolony, ale niestety jest już stary (8 lat) i coraz częściej miewa różne problemy.
Co będę na nim robił? - Głównie zastosowania biurowo- rozrywkowe. Trochę youtuba, trochę excella, oglądam filmy, co jakiś czas czas trochę dłubię w photoshopie, i to co jest największym wyzwaniem - czasem trochę gram. Nie są to gry o największych wymaganiach, ale jednak i tak muszę często obniżać rozdzielczość i grać na najniższych ustawieniach, choć mój Lenovo ma i tak osobną kartę graficzną, a nie zintegrowaną. Najczęściej sięgam po strategie, buildery typu Cities skylines (za chwilę ma wyjść nowa odsłona, więc fajnie jakby płynnie działała), Europa universalis, Crusader kings III czy Planet zoo. Czasem najdzie mnie ochota na Wiedźmina 3.
Po zakupie komputera nie planuję wymieniać ani rozbudowywać przez kolejnych kilka lat, więc fajnie jakby był perspektywiczny.
Myślałem poważnie o iMacu, ale jednak to nie jest sprzęt do gier.
Budżet - do około 10tys zł, ale fajnie jakby było w okolicach 7tys.
Jeśli nie ma obecnie na rynku sensownego all in one, to wezmę pod uwagę też laptop + monitor - budżet ten sam.
Na czym mi zależy - rozdzielczość 4K, dysk minimum 500Gb, minimum 16Gb RAMu. Na czym zależy mojej piękniejszej połówce? - ma być ładny.

Bardzo liczę na Waszą pomoc.


Śro 15 Mar 2023, 10:52
Profil
Komputerowiec
Komputerowiec
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 05 Paź 2020, 08:41
Posty: 379
Post Re: Pomoc w wyborze
Zobacz model Lenovo Yoga AIO 7-27 Ryzen 7 6800H/32GB/1TB/Win11 RX6600M za 8 999 zł. Z rozdzielczością 4K i dedykowaną grafiką to jedyny model jaki udało mi się znaleźć w tym budżecie.

_________________
Polecam ranking sprzętu komputerowego => Pan Laptop


Śro 15 Mar 2023, 11:40
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 2 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 16 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Internetowy sklep komputerowy X-KOM posiada w ofercie komputery stacjonarne i notebooki renomowanych producentów. Sprzedajemy tanie laptopy, oprogramowanie oraz wysokiej jakości sprzęt elektroniczny. Jeśli chcesz kupić dobry laptop w atrakcyjnej cenie, to jesteś we właściwym miejscu. Potrzebny Ci laptop do gier? Zapoznaj się z naszym asortymentem. Znajdziesz u nas nie tylko laptop dla gracza, ale również laptop dla grafika, czy studenta. Oferujemy fachowe doradztwo w zakresie doboru notebooków odpowiadających oczekiwaniom Klientów. Gwarantujemy szeroki wachlarz produktów, profesjonalną obsługę i terminową realizację zamówień. Istnieje możliwość bezpośredniego odbioru towaru. Posiadamy sieć salonów zlokalizowanych w całej Polsce.