laptopy notebooki - komputerowy sklep internetowy
forum.X-KOM.PL
Forum sklepu komputerowego X-KOM
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: Czw 25 Kwi 2024, 13:23



Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 36 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna
 OBUDOWA 
Autor Wiadomość
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Nie 13 Sie 2006, 16:02
Posty: 25
Post OBUDOWA
interesuje mnie obudowa w której nie trzeba wymieniac zasilacza...do 250 zł ...zeby miala dwa wejscia na stacje dyskietek i czytnik kart wewnętrzny pozdrawiam


Pią 25 Sie 2006, 12:20
Profil
Boss Komputerowiec
Boss Komputerowiec
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 14 Lut 2005, 22:24
Posty: 855
Miejscowość: Wrocław
Post 
Wydaje mi się wiesz, obudowa to jest indywidualną kwestią gustu, musi Ci sie ona podobać, idz do X-komu, na pólkach jest ich pełno, jest z czego wybierać powiesz ze podoba Ci sie ta, sprzedawaca zdejmie zobaczysz dotkniesz jak nie ta, to poprosisz i kolejną Ci da.
Pozdrawiam

_________________

| AMD Phenom X2 555@ X4 B55 + Arctic Cooling Freezer 7 Pro REV.2
| Asus M4A78LT-LE | Kingston 6 GB DDR3 1333 |
| Sapphire HD 6870 1GB | Samsung 500GB | WD Caviar 80GB |
| Powered by Be Quiet Pure Power L7-530W + BELKIN Conserve |
| LG E2260V-PN
| @Seven Professiona l+ Office 2010 Professional
+ Belkin Conserve + Belkin Stride360 16" + Belkin Messenger 16"


Pią 25 Sie 2006, 13:23
Profil WWW
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 27 Sty 2005, 22:55
Posty: 469
Miejscowość: www.x-kom.pl
Post 
Smog napisał(a):
Wydaje mi się wiesz, obudowa to jest indywidualną kwestią gustu, musi Ci sie ona podobać, idz do X-komu, na pólkach jest ich pełno, jest z czego wybierać powiesz ze podoba Ci sie ta, sprzedawaca zdejmie zobaczysz dotkniesz jak nie ta, to poprosisz i kolejną Ci da.
Pozdrawiam


Dokładnie, zwłaszcza, że zdjęcia nie oddają tego co widać na żywo.

_________________
michal@x-kom.pl


Nie 27 Sie 2006, 19:47
Profil
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Nie 13 Sie 2006, 16:02
Posty: 25
Post 
chodzilo mi raczej aby podac dobre obudowy z dobrym zasilaczem


Pon 28 Sie 2006, 10:46
Profil
Zdolny Komputerowiec
Zdolny Komputerowiec

Rejestracja: Śro 26 Paź 2005, 19:20
Posty: 745
Miejscowość: Przemyśl
Post 
To zasilacz kup sobie osobno, bo obudowe bez zasilki to mozna za 70-90zł juz fajna wyrwać.
A zasilacz ?
Powiedz do jakiego to sprzetu, to cos wybierzemy PORZADNEGO a nie jakies Codebomby Logic czy inne tałatajstwo z napisem FEEL.

_________________
Tom's Hardware Guide - Forum


Pon 28 Sie 2006, 11:38
Profil
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 27 Sty 2005, 12:37
Posty: 467
Miejscowość: kiedyś X-KOM, teraz Warszawa:)
Post 
feele maja w chwili obecnej jeden z najmniejszych wspolczynnikow serwisow...

wiec jesli nie zamierzasz krecic mocno zestawu, to feel, albo logic ci wystarczy...

a stingerek dalbys juz sobie spokoj z tymi feelami, bo nuda zaczyna wiac, jak o nich piszesz... kurcjaty to dobre byly za sredniowiecza:)

_________________
Image Image


Wto 29 Sie 2006, 13:34
Profil WWW
Zdolny Komputerowiec
Zdolny Komputerowiec

Rejestracja: Śro 26 Paź 2005, 19:20
Posty: 745
Miejscowość: Przemyśl
Post 
mam dac sobie spokoj ?
WIESZ DLACZEGO MAJA NAJNIZSZY WSPOLCZYNIK SERWISOW ?
bo jak sa w srodku rozwalone w drobny mak to sie szrotu na serwis nie odnosi.

_________________
Tom's Hardware Guide - Forum


Wto 29 Sie 2006, 14:00
Profil
Zdolny Komputerowiec
Zdolny Komputerowiec
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob 29 Sty 2005, 11:59
Posty: 471
Miejscowość: Łódź/Częstochowa
Post 
Oczywiście Stingerek poleci ci obudowe z Allegro i do tego zasilacz Forton... (poszukaj takiego konfigu na tym forum a na pewno znajdziesz). Tyle, że musisz zamawiać to przez neta, czasem kupisz kota w worku, a tak kupując w sklepie (x-kom, czy inny w cz-wie) zawsze masz pewność, bo jak coś to ci bez problemu wymienią. A przecież w tych sklepach także mają zasilacze z wyższej półki. Poza tym Stingerek, jak tak analizuję sobie Twoje posty to nie wszyscy tak jak ty bawią się w OC i potrzebują niewiadomo jakiego sprzętu, żeby pobić kogoś tam wynik w 3D Marku. Jak tak bardzo lubisz testować, to zostań crashtesterem :). Niektórym ludziom wystarczy taki a nie inny zasilacz do pracy biurowej, ewentualnie od czasu do czasu do multimediów.

Jeśli chodzi o droższe zasilacze to ja bym się na przykład skłonił ku takiemu na serwer. Sam ostatnio miałem problemy z serwerem, resetował się byt często. Wymieniłem zasilacz i jest git.

Pozdrawiam :)

_________________

Apple MacBook A1181
Core 2 Duo T9100
3 GB Ram 800 MHz
250 GB HDD Western Digital
13" LED
X3100 Integrated 144 MB


Lenovo ThinkPad
Intel Core i5-8265U
8 GB RAM DDR4
SSD SKHynix 512GB M.2 2280
HDD Seagate 1TB 5400obr. 128MB 2,5" SSHD FireCuda


Intel Core i5-3570K
Asus P8Z77-M Pro
8 GB RAM DDR3
GeForce GTX 1660 SUPER™ AERO ITX OC
SSD Samsung 850 Pro
HDD Seagate 1TB 5400obr. 128MB 2,5" SSHD FireCuda


Wto 29 Sie 2006, 14:17
Profil WWW
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Nie 13 Sie 2006, 16:02
Posty: 25
Post 
interesuje mnie ta obudowa http://x-kom.pl/index.php?show_prod=4967
co o niej sądzicie...i co innego mozecie zaoferowac...czy ona ma dobry zasilacz?


Wto 29 Sie 2006, 14:44
Profil
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 27 Sty 2005, 12:37
Posty: 467
Miejscowość: kiedyś X-KOM, teraz Warszawa:)
Post 
obudowa jest bardzo fajna, wszystko w srodku na szybkozlaczkach, ale uwaga - zasilacz jest tam LOGIC - wg mnie bardzo dobry do domowego uzytku - ale stingerek zaraz zacznie krzyczec, ze do bani...

ja gwarantuje ze bedzie wszystko wpozo, zasilacz jest dobry, z reszta jest na niego gwarancja, wiec nie ma obaw:)

_________________
Image Image


Wto 29 Sie 2006, 15:24
Profil WWW
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Nie 13 Sie 2006, 16:02
Posty: 25
Post 
a ile ma wejsc usb z przodu ta obudowa?? wyzej wymieniona przezemnie


Wto 29 Sie 2006, 17:02
Profil
Zdolny Komputerowiec
Zdolny Komputerowiec
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 30 Sty 2005, 18:30
Posty: 593
Miejscowość: Częstochowa
Post 
Stingerek, mnie zasilka Logica sluzyla niezawodnie przez naprawde dlugi czas a ciagnela jak na siebie dosc mocny zestaw. Czasami po prostu brakowalo jej mocy, ale to w koncu tani zasilacz. Tani, ale jak na swoja cene naprawde dobry. Jezeli ktos wie jak sie obchodzic z kompem to zasilki tak latwo nie zjara. Zawzwyczaj takie rzeczy dzieja sie na maszynach kreconych do granic mozliwosci... Do zwyklego, przecietnego zestawu w zupelnosci taki zasilacz bedzie wystarczajacy.

_________________
w moderacji...


Wto 29 Sie 2006, 17:52
Profil
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 27 Sty 2005, 22:55
Posty: 469
Miejscowość: www.x-kom.pl
Post 
THG_Stingerek napisał(a):
Wiesz ze jak o tym mowisz w czasie przeszlym "ciagnela" to znaczy ze juz go nie ciagnie ? Mozesz powiedziec co zrobiles ? wymieniles zasilacz czy zestaw ?


Stingerek rozmawiamy o zasilaczu Logica! Wiedzą to Ty się nie raz wykazałeś na tym forum i wiele osób widziało w jaki sposób... bez urazy ale to Ty nie masz pojęcia o czym piszesz. Poza tym miałeś wysłać zdjęcia 3 spalonych zasilaczy Logic, które leżą gdzieś tam u Ciebie w pudle. Czyżbyś kłamał? :)

_________________
michal@x-kom.pl


Wto 29 Sie 2006, 18:19
Profil
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Nie 13 Sie 2006, 16:02
Posty: 25
Post 
czyli rozumiem ze ta obudowa ATX/BTX Logic Q11 350W ze swoim zasilaczem do mojego zestawu nadawała by się? podaje :

-Athlon 64 (soc.AM2)X2 3800+ 2x512KB 64bit BOX
-Płyta główna ASUS M2N-E (nForece570 Ultra MPC PCI-E DDR2 SATA 2)(soc.AM2)
-Karta Graficzna PCI-E Galaxy GF 7300GT 256MB 128bit Zalman 1,2ns
-Dysk Twardy SATA II Seagate 250GB 7200 obr. 16MB(ST3250624AS/ST3250620AS)
i zapytanie...ile z przodu jest wejsc USB?


Wto 29 Sie 2006, 18:53
Profil
Zdolny Komputerowiec
Zdolny Komputerowiec
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 30 Sty 2005, 18:30
Posty: 593
Miejscowość: Częstochowa
Post 
Oj Stingerek, napuszyles sie jakbym obrazil Ci matke :/ Sluchaj, zasilacz, ktory wczesniej mialem w obudowie to Logic 350W. Nie ciagnie juz tego zestawu bo zasilacz wymienilem. Czym bylo to spowodowane? otoz jak juz stwierdzilem, zasilaczowi czasem brakowalo mocy. Co przez to rozumiem? otoz to, ze jak podkrecalem caly zestaw, to po kilkugodzinnej grze czasami zdarzal sie restart. Nic wiecej. A zestaw "ciagnal" dokladnie taki jak mam w podpisie.

Obciazalnosci pradowej nie sprawdzalem i teraz tez nie sprawdze, bo zasilacz sprzedalem koledze, ktory jest z niego bardzo zadowolony. Wiec teraz nie polece do niego, zeby wyciagac zasilke i sprawdzac obciazalnosc...

P.S. Ja "panem z X-Kmu" nie jestem... jestem zwyklym szrym obywatelem spolecznosci internetowej i klientem sklepu...

_________________
w moderacji...


Wto 29 Sie 2006, 19:01
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 36 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] oraz 60 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Internetowy sklep komputerowy X-KOM posiada w ofercie komputery stacjonarne i notebooki renomowanych producentów. Sprzedajemy tanie laptopy, oprogramowanie oraz wysokiej jakości sprzęt elektroniczny. Jeśli chcesz kupić dobry laptop w atrakcyjnej cenie, to jesteś we właściwym miejscu. Potrzebny Ci laptop do gier? Zapoznaj się z naszym asortymentem. Znajdziesz u nas nie tylko laptop dla gracza, ale również laptop dla grafika, czy studenta. Oferujemy fachowe doradztwo w zakresie doboru notebooków odpowiadających oczekiwaniom Klientów. Gwarantujemy szeroki wachlarz produktów, profesjonalną obsługę i terminową realizację zamówień. Istnieje możliwość bezpośredniego odbioru towaru. Posiadamy sieć salonów zlokalizowanych w całej Polsce.