forum.X-KOM.PL
https://forum.x-kom.pl/

Sprzęt do gier - laptop czy PC?
https://forum.x-kom.pl/viewtopic.php?f=33&t=6389
Strona 1 z 1

Autor:  Mateurik [ Pon 10 Mar 2014, 22:14 ]
Temat postu:  Sprzęt do gier - laptop czy PC?

Witam , poszukuje Laptopa do gier którego koszta wyniosą mnie 2000 - 2500 złotych. Zastanawiam się pomiędzy laptopem (byłby dla mnie lepszy bo mobilny) a komputerem stacjonarnym w tym przedziale cenowym. Posiadam Windowsa więc interesuje mnie sam komputer albo laptop. Komputer będę kupował dopiero w czerwcu ale mam zamiar dowiedzieć się wcześniej co by było dobre . Potrzebuje go do najnowszych gier jakie są obecnie na rynku oraz tytułów co dopiero wyjdą (typu wiedźmin 3 którego wymagania nawet nie są zapowiedziane) . W przyszłości mam zamiar zaopatrzyć się też w oculus riff co z pewnością też może wpływać na wydajność. Zależy mi rzecz jasna na wysokiej wydajności na maksymalnych detalach ;)

Autor:  kaijitsu [ Pon 10 Mar 2014, 22:24 ]
Temat postu:  Re: Laptop do gier

Wróć z tym pytaniem w czerwcu. Rynek sprzętu cały czas się zmienia i nie ma sensu się silić jak za 3 miesiące sprzęt oraz ceny ulegną zmianom.

Autor:  kingpl [ Wto 11 Mar 2014, 11:30 ]
Temat postu:  Re: Sprzęt do gier - laptop czy PC?

Laptop w tej cenie to niska/średnia półka jeśli chodzi o wydajność w grach i o wysokich detalach w wymagających grach nie ma mowy. Polecam poczytać ten temat ---> link by mieć jakiś pogląd.
I faktycznie lepiej wrócić w przededniu zakupu bo w przypadku elektroniki w takim okresie czasu może zajść sporo zmian.

Autor:  slawekja [ Śro 12 Mar 2014, 16:00 ]
Temat postu:  Re: Sprzęt do gier - laptop czy PC?

Jedno pozostaje niezmienne... za 2,5k kupisz imitację komputera do gier, a nie wydajną maszynę. Bierz stacjonarkę. Jeśli musisz jednak przenosić komputer, to masz problem. Możesz kupić tanio i dwa razy, albo raz a dobrze. :-)

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/