laptopy notebooki - komputerowy sklep internetowy
forum.X-KOM.PL
Forum sklepu komputerowego X-KOM
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: Sob 20 Kwi 2024, 01:11



Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 38 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna
 Jaki panel LCD 
Autor Wiadomość
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Czw 27 Sty 2005, 17:07
Posty: 49
Post Jaki panel LCD
Yo, chyba tutaj bedzie dobre miejsce na zapytanie... mam w planach zakup monitorka 17" LCD, tylko nie moge sie jeszcze zdecydowac jaki model zakupic.. poczytalem troszke na benchmark.pl pisza nawet obiektywnie tylko ze w wiekszosci sa to opinie ludzi, ktorzy przesiadaja sie z wysluzonych CRT-kow wiec... co oni moga wiedziec, cena mniej wiecej do 1300 zl czy kupie co za to ciekawego.. czytalem troszke o 17" Samsung SyncMaster 710V w tej barierze cenowej wypada dosc niezle co o nim sadzicie a moze macie jakis inny typ... :) Co sądzicie ?? :?: :?:
pozdro :wink:


Ostatnio edytowany przez kobe, Sob 29 Sty 2005, 19:21, edytowano w sumie 1 raz



Pią 28 Sty 2005, 00:09
Profil
Post 
Przeniosłem.

Co do monitorka, to ostatnio dużą popularnością cieszą się panele 17" LG. Ostatnio zmieniły się warunki gwarancji i przy jednym badpixelu jest wymieniany taki panel na nowy. Takim panelem jest np. 1730, dostępny w X-Kom http://www.x-kom.pl/xkom/index.php?show_prod=4381. Ma ciekawe parametry - sam chcę sobie coś takiego kupić - 12 ms w sumieto jest całkiem nieźle jak na domowy użytek :wink: .


Ostatnio edytowany przez bartmag, Sob 29 Sty 2005, 21:20, edytowano w sumie 1 raz



Pią 28 Sty 2005, 01:14
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Czw 27 Sty 2005, 17:07
Posty: 49
Post 
NO jest spoxik ale nie ma DVI chcialbym miec to zlacze, mile widziany bylby pivocik tez no i w miare dobre katy lookania 8)
nie wiem czy to nie bedzie 17" Belinea 101751B
ma to czego mi potrzeba - no moze tylko zbedne glosniki bo nie widze sensu uzywania ich w ogole ale poza tym spelnia normy :P :shock:


Pią 28 Sty 2005, 13:44
Profil
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 27 Sty 2005, 12:37
Posty: 467
Miejscowość: kiedyś X-KOM, teraz Warszawa:)
Post 
kobe napisał(a):
NO jest spoxik ale nie ma DVI chcialbym miec to zlacze, mile widziany bylby pivocik tez no i w miare dobre katy lookania 8)
nie wiem czy to nie bedzie 17" Belinea 101751B
ma to czego mi potrzeba - no moze tylko zbedne glosniki bo nie widze sensu uzywania ich w ogole ale poza tym spelnia normy :P :shock:


a interesowal sie pan monitorami samsunga?
prosze przejrzec oferte tych monitorow...

_________________
Image Image


Pią 28 Sty 2005, 14:03
Profil WWW
użytkownik
użytkownik
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 27 Sty 2005, 16:12
Posty: 117
Miejscowość: Częstochowa
Post 
Co do firmy LG - to nie jestem zbytnio do niej przekonany, dawniej produkowali jakosciowo lepsze monitorki a teraz co z 4rtym cos sie dzieje (oczywiscie nie ma na to regóły bo każdy monitor znanej i dobrej firmy moze sie zepsuć) - osobiscie nie radze zakupu LG pomimo tego ze naprawde z SERVISem nie ma problemów.

POZDRAWIAM


Sob 29 Sty 2005, 00:04
Profil
początkujący użytkownik
początkujący użytkownik
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro 26 Sty 2005, 19:06
Posty: 90
Post 
A ja ostatnio poleciłem LG 17 " i gość nie ma z nimi żadnego problemu. Jak dla mnie firma naprawdę godna polecenia. Oferuje dobrą wydajność, za przystępną cenę, i nie ma z nimi kłopotów zarówno technicznych, jak i z ewentualną naprawą.

Pozdr. :)


Sob 29 Sty 2005, 08:36
Profil WWW
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 27 Sty 2005, 12:37
Posty: 467
Miejscowość: kiedyś X-KOM, teraz Warszawa:)
Post 
bartmag napisał(a):
Przeniosłem.

Co do monitorka, to ostatnio dużą popularnością cieszą się panele 17" LG. Ostatnio zmieniły się warunki gwarancji i przy jednym badpixelu jest wymieniany taki panel na nowy. Takim panelem jest np. 1730, dostępny w X-Kom http://www.x-kom.pl/xkom/index.php?show_prod=4381. Ma ciekawe parametry - sam chcę sobie coś takiego kupić - 25 ms w sumieto jest całkiem nieźle jak na domowy użytek :wink: .


chyba raczej 12ms:))) gamoniu

_________________
Image Image


Sob 29 Sty 2005, 12:28
Profil WWW
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Czw 27 Sty 2005, 17:07
Posty: 49
Post 
No i mam mentlik nie wiem juz co wybrac :roll: , zastanawiam sie i przyznaje ze jesli mam wydac juz 1400 zl to mozna i 2000 zeby tylko byl sprzecik dobry :!: bo to przeciez zakup na pare lat, podoba mnie sie regulacja monitora w tym modelu :P
http://www.benchmark.pl/artykuly/recenz ... _173P.html
fajna ma ta 'noge' (podstawke) mozna sobie go ladnie ustawiac, ale ma czas reakcji 25ms a nie chcialbym ogladac smuzenia, kontrast nawet nawet a nawet lepiej 700:1 i zlacze dvi i nie ma glosnikow - ktorych i tak bym nie uzywal, fajny kat widzenia, no i to chyba tyle daje mu 9/10. I chyba wybor padnie na niego tak mnie sie zdaje :? :? :? Co sądzicie... :idea:


Sob 29 Sty 2005, 19:11
Profil
Post 
przemcio napisał(a):
bartmag napisał(a):
Przeniosłem.

Co do monitorka, to ostatnio dużą popularnością cieszą się panele 17" LG. Ostatnio zmieniły się warunki gwarancji i przy jednym badpixelu jest wymieniany taki panel na nowy. Takim panelem jest np. 1730, dostępny w X-Kom http://www.x-kom.pl/xkom/index.php?show_prod=4381. Ma ciekawe parametry - sam chcę sobie coś takiego kupić - 25 ms w sumieto jest całkiem nieźle jak na domowy użytek :wink: .


chyba raczej 12ms:))) gamoniu


hehehe, dobra, dobra , 12ms :D :D :D


Sob 29 Sty 2005, 20:45
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 27 Sty 2005, 12:37
Posty: 467
Miejscowość: kiedyś X-KOM, teraz Warszawa:)
Post 
bartmag napisał(a):
przemcio napisał(a):
bartmag napisał(a):
Przeniosłem.

Co do monitorka, to ostatnio dużą popularnością cieszą się panele 17" LG. Ostatnio zmieniły się warunki gwarancji i przy jednym badpixelu jest wymieniany taki panel na nowy. Takim panelem jest np. 1730, dostępny w X-Kom http://www.x-kom.pl/xkom/index.php?show_prod=4381. Ma ciekawe parametry - sam chcę sobie coś takiego kupić - 25 ms w sumieto jest całkiem nieźle jak na domowy użytek :wink: .


chyba raczej 12ms:))) gamoniu


hehehe, dobra, dobra , 12ms :D :D :D


to jeszcze wyedytuj ui popraw swoj wpis... :) po co ktos ma przeczytac zle informacje...

_________________
Image Image


Sob 29 Sty 2005, 21:04
Profil WWW
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 27 Sty 2005, 22:55
Posty: 469
Miejscowość: www.x-kom.pl
Post 
Temat dotyczy monitorów LCD a w tym przypadku monitory LG z serii 1730 sprawują się nieźle. Awaryjność monitorów CRT firmy LG jest duża ale wynika to z tego, że należy do nich znaczna część rynku. Niestety pozostałe firmy wcale nie produkują monitorów lepszej klasy. W przypadku LCD firma LG wymienia monitor na nowy jeśli w przeciągu pierwszego miesiąca od daty zakupu pojawi się wypalony piksel. Dla autoreklamy dodam, że naszym Klientom wymieniamy taki monitor od ręki :-). Ryzyko wystąpienia tego rodzaju wady jest najwięsze w początkowym okresie działania monitora zatem myślę, że to świetna sprawa. Stanowczo odradzam zakup monitorów Belinea, nie ze względu na jakość lecz na sprawność działania serwisu tej firmy. Osobiście używam Iiyama PL E380S - 2 lata bezproblemowego działania.


Sob 29 Sty 2005, 21:20
Profil
Post 
przemcio napisał(a):
to jeszcze wyedytuj ui popraw swoj wpis... :) po co ktos ma przeczytac zle informacje...


Mea culpa - fakt :) Jest zgodne z prawdą 12 ms.


Sob 29 Sty 2005, 21:22
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Śro 16 Lut 2005, 13:44
Posty: 48
Post 
Panowie a czy to nie jest trochę tak, że macie na monitorach LG najlepszą przebitkę:-)
(kurde chyba zaraz ktoś usunie ten post)

A tak poważnie to też chce kupić siedemnastkę....a matryce czy są trwałe... jeśli LG to który model. polecacie :) :lol:


Śro 16 Lut 2005, 13:55
Profil
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Śro 16 Lut 2005, 13:44
Posty: 48
Post 
bodziu napisał(a):
Panowie a czy to nie jest trochę tak, że macie na monitorach LG najlepszą przebitkę:-)
(kurde chyba zaraz ktoś usunie ten post)

A tak poważnie to też chce kupić siedemnastkę....a matryce czy są trwałe... jeśli LG to który model. polecacie :) :lol:


A może ktos wie, czym (na co dzień, a nie na papierze) różnią się:
LG 1730S - ok. 1300zł
LG 1730B - ok. 1400zł
LG 1730P - ok. 1600zł

Wszystkie mają zdaje się, że tą samą matrycę. Więc jaka jest przewaga "P" nad "S" warta ponad 300zł?? Może ktoś miał bezpośrednie porównanie ?? (w reklamy nie wierzę, bo "papier wszystko przyjmie").
P.S. sorry zamiast edytuj klick cytuj


Śro 16 Lut 2005, 14:48
Profil
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 27 Sty 2005, 12:37
Posty: 467
Miejscowość: kiedyś X-KOM, teraz Warszawa:)
Post 
bodziu napisał(a):
bodziu napisał(a):
Panowie a czy to nie jest trochę tak, że macie na monitorach LG najlepszą przebitkę:-)
(kurde chyba zaraz ktoś usunie ten post)

A tak poważnie to też chce kupić siedemnastkę....a matryce czy są trwałe... jeśli LG to który model. polecacie :) :lol:


A może ktos wie, czym (na co dzień, a nie na papierze) różnią się:
LG 1730S - ok. 1300zł
LG 1730B - ok. 1400zł
LG 1730P - ok. 1600zł

Wszystkie mają zdaje się, że tą samą matrycę. Więc jaka jest przewaga "P" nad "S" warta ponad 300zł?? Może ktoś miał bezpośrednie porównanie ?? (w reklamy nie wierzę, bo "papier wszystko przyjmie").
P.S. sorry zamiast edytuj klick cytuj


jesli chodzi o marze, to raczej nie sa porazajace, szczegolnie wlasnie na LG, ale chyba wszyscy dobrze wiedza, ze staramy sie jak nalepiej doradzac... a zaden "tani" producent oprocz LG nie zapewnia wymiany monitorka na nowy w przypadku bad albo sub pixela:)

_________________
Image Image


Śro 16 Lut 2005, 16:01
Profil WWW
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 38 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 41 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Internetowy sklep komputerowy X-KOM posiada w ofercie komputery stacjonarne i notebooki renomowanych producentów. Sprzedajemy tanie laptopy, oprogramowanie oraz wysokiej jakości sprzęt elektroniczny. Jeśli chcesz kupić dobry laptop w atrakcyjnej cenie, to jesteś we właściwym miejscu. Potrzebny Ci laptop do gier? Zapoznaj się z naszym asortymentem. Znajdziesz u nas nie tylko laptop dla gracza, ale również laptop dla grafika, czy studenta. Oferujemy fachowe doradztwo w zakresie doboru notebooków odpowiadających oczekiwaniom Klientów. Gwarantujemy szeroki wachlarz produktów, profesjonalną obsługę i terminową realizację zamówień. Istnieje możliwość bezpośredniego odbioru towaru. Posiadamy sieć salonów zlokalizowanych w całej Polsce.