laptopy notebooki - komputerowy sklep internetowy
forum.X-KOM.PL
Forum sklepu komputerowego X-KOM
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: Pią 26 Kwi 2024, 21:40



Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 47 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następna
 Nowy komputer 
Autor Wiadomość
nowicjusz
nowicjusz
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro 07 Mar 2007, 15:15
Posty: 17
Miejscowość: Tschenstochau
Post Nowy komputer
Od razu chcialbym wszystkich urazonych przeprosic(taki grzeczny jestem i umiem przeprosic), ze nowy temat zakladam, ale wlasciwie na tym forum brak takiego tematu...jedynie "Tani komputer" ale moj nie ma byc znowu taki tani...no ale do rzeczy...
Pisze do was poniewaz w najblizszym czasie mam zamiar w X-Komie kupic nowego kompa.
Chcialbym zebyscie jako, jak to o sobie mowicie, specjalisci :wink: ocenili moj pomysl i ewentualnie poprawili, doradzili itp.
Na poczatku powiem o kilku waznych sprawach wiec: komputer ma mi sluzyz przede wszystkim do grania, po drugie mam 2500zlociszy i ani grosza wiecej, i po trzecie nie zamierzam go podkrecac.
Moja konfiguracja to:
Plyta glowna- Asus M2N-E nForce 570Ultra
Procesor- AMD Athlon64 X2 3800+ BOX
Ram- 1024Ram DDR2 667MHz (i tu mam pytanie: lepiej w jednej kosci czy 2x512?)
karta graf- RadeonX1950Pro Gigabyte 256MB
zasilacz- 350W

A i jeszcze monitor. Niestety nie starczy mi na wymiane, przynajmniej teraz wiec moj obecny to MultiSync FE750+ tu jest link gdzie jest bardziej szczegolowo opisany... http://www.warnet2.pl/czytaj.php?typ=monitor&opis=10
niestety na nic lepszego w tej chwili mnie nie stac... :/

Co o tym sadzicie? :cool:


Śro 07 Mar 2007, 15:52
Profil WWW
Zdolny Komputerowiec
Zdolny Komputerowiec
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 30 Sty 2005, 18:30
Posty: 593
Miejscowość: Częstochowa
Post 
Witaj, zastanawia mnie dlaczego nie chcesz podkrecac... no ale to Twoja sprawa. Jezeli jestes fanem AMD to procek owszem moze byc, chociaz ja na Twoim miejscu bralbym najtanszego C2D. Plyta... hmm... AM2 za dlugo pewnie nie pozyje, ale poza tym moze byc. Dwukanalowa obsluga RAMow na AMD nie jest tak efektowna jak na Intelu, jednak lepiej kupic dwie kosci po 512, zawsze to jakis wzrost wydajnosci. Nie wspominajac o tym, ze teraz 1gb pamieci to troszke malo. Karte na Twoim miejscu zmienilbym na http://x-kom.pl/index.php?show_prod=17368&_ssk=345&_spl=&_ih= ale to indywidualna kwestia upodoban znowu.

Jezeli chodzi o zasilke, to nie ma co sie rozpisywac. Przynajmniej 400W MARKOWEJ Mocy. Czyli nie zadne no-name'y z budy.

Pozdro

_________________
w moderacji...


Śro 07 Mar 2007, 17:09
Profil
nowicjusz
nowicjusz
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro 07 Mar 2007, 15:15
Posty: 17
Miejscowość: Tschenstochau
Post 
No wiec tak, jesli chodzi o karte to, tak jak zreszta mowiles, wybor to kwestia upodoban bo sa praktycznie identyczne, jesli chodzi o C2D to trzeba jednak zwrocic uwage ze nawet najtanszy jest dosc sporo drozszy od tego Athlona a ja mam ograniczona kase, a jesliu chodzi o Ram to z czasem sobie dokupie oczywiscie i wlasnie z tego wzgledu chyba jednak wezme w jedej kosci, a i jesli chodzi o zasilacz to w sumie racja 400W...
No i co miales na mysli z ta plyta glowna?jak to nie pozyje...? T_T

No a nie podkrecam bo nie za bardzo umiem, choc ciagle sie zastanawiam bo ktos mial mi w tym pomoc....a wtedy wezme chyba jednak Bartona bo jego mozna podkrecic, z tego co wiem, o 700MHz bez zmiany napiecia...


Ostatnio edytowany przez Bodziq, Śro 07 Mar 2007, 17:45, edytowano w sumie 1 raz



Śro 07 Mar 2007, 17:43
Profil WWW
Boss Komputerowiec
Boss Komputerowiec
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 07 Lip 2005, 10:11
Posty: 828
Miejscowość: CZ-WA
Post 
Jak juz to poczekac z karta do wakacji powinny sie pojawic 8xxx nowe a wiec i ceny beda atrakcyjne, a 1950 nie obsluzy dx10. Tez mysle ze jak juz brac teraz to intela nie ma sie co pchac w am2.

_________________
>>> i5 3570K * ASRock Z77 EX6 * G.Skill 2x4GB 2133MHz <<<
>>> MSI GTX560Ti HAWK * SB X-Fi Fatal1ty Gamer Pro <<<
>>> WD1001 * WD640 * Corsair HX520W <<<
>>> LG L227WT >>>


Śro 07 Mar 2007, 19:07
Profil
nowicjusz
nowicjusz
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro 07 Mar 2007, 15:15
Posty: 17
Miejscowość: Tschenstochau
Post 
Czyli jedym slowem radzicie mi poczekac do wakacji?
W sumie moge poczekac i jeszcze zbiore troche kasy...bedzie na monitor i w ogole...
...Cierpliwosc...no coz musze sie dalej meczyc z tym szmelcem do wakacji...najgorsze bedzie to ze wtedy nie wyjde z domu przez cale wakacje i zapomne jak wyglada swiatlo dzienne bo mam dluga liste gier do nadrobienia...

_________________
AMD Athlon 64 X2 3800+ BOX, 2x1024 MB Ram DDR2 Corsair, Radeon X1950Pro Asus, M2N-E nForce 570Ultra Asus, 400W Chieftec


Śro 07 Mar 2007, 19:18
Profil WWW
Boss Komputerowiec
Boss Komputerowiec
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 07 Lip 2005, 10:11
Posty: 828
Miejscowość: CZ-WA
Post 
No najlepiej poczekac az wyjda nowe karty pod dx10, obecnie za ok 1200-1400 mozna cos kupic pod dx10, ale do wakacji raczej na 1000% wyjda nowe karty pod to. Jak mozesz poczekac to poczekaj.

_________________
>>> i5 3570K * ASRock Z77 EX6 * G.Skill 2x4GB 2133MHz <<<
>>> MSI GTX560Ti HAWK * SB X-Fi Fatal1ty Gamer Pro <<<
>>> WD1001 * WD640 * Corsair HX520W <<<
>>> LG L227WT >>>


Śro 07 Mar 2007, 19:40
Profil
nowicjusz
nowicjusz
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro 07 Mar 2007, 15:15
Posty: 17
Miejscowość: Tschenstochau
Post 
No co ty przeciez pod DX10 to tylko GeForce 8800 jest za ponad dwa tysiace a pozatym nie ma zadnej innej a juz tym bardziej miedzy 1200-1400zl...

_________________
AMD Athlon 64 X2 3800+ BOX, 2x1024 MB Ram DDR2 Corsair, Radeon X1950Pro Asus, M2N-E nForce 570Ultra Asus, 400W Chieftec


Śro 07 Mar 2007, 23:02
Profil WWW
Zdolny Komputerowiec
Zdolny Komputerowiec
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 30 Sty 2005, 18:30
Posty: 593
Miejscowość: Częstochowa
Post 
8800 sa rozne GTX najdrozsze i GTS, a tego sa z kolei dwie wersje. Jedna z wieksza iloscia pamieci, a druga z mniejsza. Ta ostatnia karta jest w calkeim atrakcyjnej cenie nawet w tej chwili czyli ok 1200zl.

A wracajac do plyty, chodzi mi o podstawke. AM2 owszem jest teraz najnowszym standardem, ale niedlugo zostanie zastapiony secketem AM3. W roznych zrodlach podaja, ze nowe procesory beda kompatybilne ze starsza podstawka, ale moim zdaniem mozna to wlozyc miedzy bajki.

Jezeli jednak chodzi o C2D to fakt, jest prawie dwukrotnie drozszy ale jest warty kazdej zainwestowanej w niego zlotowki. Chociaz to tylko moje subiektywne zdanie i nie mam zamiaru walczyc tutaj z zadnym fanboyem AMD :)

A jeszcze piszesz, ze masz max 2500 na kompa, a nie podales wszystkiego co chcesz kupic. Bo to co napisales nie kosztuje az tyle przeciez ;]

_________________
w moderacji...


Śro 07 Mar 2007, 23:18
Profil
nowicjusz
nowicjusz
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro 07 Mar 2007, 15:15
Posty: 17
Miejscowość: Tschenstochau
Post 
Uznalem ze obudowa, napęd i reszta nie maja juz takiego znaczenia(ale moge wspomniec o dysku-160GB wiekszego mi nie trzeba, nie bede trzymal na kompie ani kilku tysiecy piosenek ani 5 tysiecy odcinkow mody na sukces :cool: )
Zapomnialem wspomniec jeszcze o Windowsie, chce XP bo Visty jeszcze przez jakis czas do gier sie nie oplaca...
No i powiem wam szczerze, ze nie moge czekac do wakacji z tym kompem bo kase bede mial od babci i albo kupie teraz albo sam bede musial sobie zebrac. Warto by tu tez wspomniec ze jestem 16-latkiem bez grosza...tata i mama nie maja nic wspolego z komputerem, podejrzewam ze nie wiedza jak go wlaczyc(przynajmniej tata, a tata rzadzi kasa w domu T_T ) i szkoda im nawet zlamanego grosza na to "bezuzyteczne pudlo" czyli PeCeta. Wiec od taty nie moge sie doprosic zlotowki od jakis 2-3 lat, o mamie nie wspominajac. Kieszonkowego tez nie mam bo obecnie budujemy dom na dzialce wiec trzeba oszczedzac i teraz to juz w ogole nie ma i nie bedzie kasy... T_T Przykra sprawa. No ale ratuje mnie babcia :grin: dobrze sie ucze :grin: wiec da mi kase no ale warunek jest jeden-zakup kompa, zachomikowac jej nie bede mogl...
No wiec jak widzicie musze miec jakas konfiguracje teraz, nie czekajac na dogodna sytuacje na rynku kart graficznych itp.
A moze ktos przejal sie trudna sytuacja mlodego gracza i mnie zasponsoruje... :lol:
A tak na serio, wracajac do tematu, wliczajac do tego co pisalem na samym poczatku wszystkie inne rzeczy typu obudowa,naped, dysk twardy itp. wyjdzie mi 2500zlociszy i na C2D mi nie starczy...w sumie to i tak bede mial tylko 1 GB Ramu...choc moze jednak widzicie jakies wyjscie? jakies pomysly? :cool:

_________________
AMD Athlon 64 X2 3800+ BOX, 2x1024 MB Ram DDR2 Corsair, Radeon X1950Pro Asus, M2N-E nForce 570Ultra Asus, 400W Chieftec


Ostatnio edytowany przez Bodziq, Śro 07 Mar 2007, 23:41, edytowano w sumie 1 raz



Śro 07 Mar 2007, 23:39
Profil WWW
Extremalny Komputerowiec
Extremalny Komputerowiec
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 31 Sty 2005, 09:28
Posty: 3119
Miejscowość: Galway(Irl)
Post 
C2D to nie tylko procek ale i płyta główna która jest sporo droższa od płyty pod AM2. Twoja propozycja w pierwszym poście jest dość rozsądna choć płyte zastąpiłbym np Abitem na starszym chipsecie nF4 z którym nie ma problemów. Niestety seria 5 się niezbyt udała nVidii i użytkownicy płyt z NF4 są bardziej zadowoleni od tych z nF5 ;).
1GB w jednej kości jest lepsze - dual nie daje aż takiego kopa a zawsze możesz dokupić kiedyś drugie 1GB.

Pamiętaj o dobrym zasilaczu - to bardzo ważny element! Nie liczy się tylko deklarowana przez producenta moc w watach ale rzeczywista wydajność. Trzeba zainwestować w produkt zaufanego producenta. 400W to absolutny max jaki potrzebujesz. Markowe 380W też wystarczy. Będzie niezbędny zapas żeby zasilacz nie pracował pod pełnym obciążeniem.

Co do podstawki to nawet gdyby za jakiś czas weszło AM3 to nic to dla Ciebie nie zmienia - liczy się tylko wydajność jaką będziesz miał a ta będzie wystarczająca. To co z tego że podstawka może być z czasem nie aktualna i nie najnowsza? Czy to wpływa w jakimś stopniu na wydajność? Nie! Więc się nie ma co przejmować takimi rzeczami. Producenci zawsze będą wprowadzać coś nowego.

Powiedz tacie że komputer pozytywnie wpływa na rozwój inteligencji. I że jak będziesz miał doświadczenie z komputerem to w przyszłości będzie Ci łatwiej o prace :)

_________________
i5-3570k @4.7 1.33V * MSI Z77 MPower * 8GB DDR3 Kingston Predator 1866 * XFX Radeon HD 6970 2GB
Seagate 600 256GB SSD * Plextor M5 Pro 256GB SSD * Samsung SE-S224 * BeQuiet DP 650W * Silverstone TJ07B * EIZO S2231W
WC: Apogee XT, Laing DDC, XSPC EX480


Czw 08 Mar 2007, 05:41
Profil
Boss Komputerowiec
Boss Komputerowiec
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 07 Lip 2005, 10:11
Posty: 828
Miejscowość: CZ-WA
Post 
Z ta cena to przesada, mozna i za 1200 znalesc. No zasilacz jak by kupil 450W to juz w miare spoko, niewielka roznica w cenie. Teraz bardziej oplaca sie kupic cos pod c2d i jakiegos dwurdzeniowego intela, moze D 9xx ibedzie spoko no i do tego 8800. Pamiec jak juz 1 gb to w jednej kosci.

_________________
>>> i5 3570K * ASRock Z77 EX6 * G.Skill 2x4GB 2133MHz <<<
>>> MSI GTX560Ti HAWK * SB X-Fi Fatal1ty Gamer Pro <<<
>>> WD1001 * WD640 * Corsair HX520W <<<
>>> LG L227WT >>>


Czw 08 Mar 2007, 07:22
Profil
Boss Komputerowiec
Boss Komputerowiec
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 14 Lut 2005, 22:24
Posty: 855
Miejscowość: Wrocław
Post 
mozaika1234 napisał(a):
No najlepiej poczekac az wyjda nowe karty pod dx10, obecnie za ok 1200-1400 mozna cos kupic pod dx10, ale do wakacji raczej na 1000% wyjda nowe karty pod to. Jak mozesz poczekac to poczekaj.

Azjatyckie serwisy IT ujawniły specyfikacje kolejnych kart graficznych firmy NVIDIA, które będą dedykowane dla klientów z mniej zasobnym portfelem. Zgodnie z tymi informacjami, w ofercie producenta mają niedługo pojawić się karty GeForce 8300 oraz 8600, które zastąpią przestarzałe już modele z rodziny 7600 oraz 7300.

Każdy z wymienionych produktów pojawi się w dwóch wersjach. Model GeForce 8600 Ultra oraz 8600 GT - chip o kodowym oznaczeniu G84 - odpowiednio 64 i 48 jednostki PixelShader, taktowanie 500 i 350 MHz. Do tego 256-bitowa szyna do pamięci oraz moduły pamięci o pojemności 512MB @1400 MHz i 256MB @1200MHz.

Karta 8300 wystąpi w wersjach GT i GS, i będzie mieć o połowę mniej jednostek PixelShader, czyli 32 oraz 24. Rdzenie obydwu modeli zostaną oparte na układzie G86 i będą taktowane zegarem 500MHz. Karty 8300 GT i GS będą korzystać z 128-bitowej szyny pamięci i zostaną wyposażone w moduły o pojemności 256MB, taktowane zegarem odpowiednio 1200 i 1000 MHz.

Oprócz wspomnianych kart, pojawiły się również wzmianki o tańszych wersjach 8800 GTS oraz GTX, które będą mieć o połowę mniej pamięci od obecnych na rynku modeli. Pozostała specyfikacja pozostanie bez zmian.
zródło benchmark.pl
Miało być pewne opóznienie i ile mnie pamięć nie myli to już na początku kwietnia do połowy mają się pojawiać takie modele jak:
NVIDIA GeForce 8800 Ultra
NVIDIA GeForce 8600 GTS
NVIDIA GeForce 8600 GT
a pod koniec kwietnia:
NVIDIA GeForce 8500 GT
NVIDIA GeForce 8400 GS ( ten model jest niepewny)
NVIDIA GeForce 8300 GT
NVIDIA GeForce 8300 GS
zatem jest na co czekać :)
Pozdrawiam

_________________

| AMD Phenom X2 555@ X4 B55 + Arctic Cooling Freezer 7 Pro REV.2
| Asus M4A78LT-LE | Kingston 6 GB DDR3 1333 |
| Sapphire HD 6870 1GB | Samsung 500GB | WD Caviar 80GB |
| Powered by Be Quiet Pure Power L7-530W + BELKIN Conserve |
| LG E2260V-PN
| @Seven Professiona l+ Office 2010 Professional
+ Belkin Conserve + Belkin Stride360 16" + Belkin Messenger 16"


Ostatnio edytowany przez PeterD Czw 08 Mar 2007, 16:12, edytowano w sumie 2 razy



Czw 08 Mar 2007, 16:08
Profil WWW
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Czw 08 Mar 2007, 16:05
Posty: 6
Miejscowość: 19°07'E 50°48'N
Post 
• Kingmax 2x256MB (DUAL) DDR2-533
• Intel® Pentium® D 2.80 HT 2x1MB /64bit(820)~3.4GHz
• LGA Gigabyte® Ga-945PL-S3
• NVIDIA GeForce™ 7600 GS Galaxy 256MB-700/1400~750/1600
• WDC WD1600YS 160GB /16MB cache
• Samsung Lite Scribe SH-S182M CD/DVD
• Zasilacz Mustang ATX-KY400W AC 230V
Zestaw A4TECH RK-770D (klawiatura & myszka radiowa, inteligentny system zarządzania energią/ nie byłem zadowolony)
HP Photosmart C3180 (użądzenie wielofunkcyjne - skaner, drukarka)
Myszka A4Tech X-750F
Klawiatura tracer (podświetlana na niebiesko) TRK-10 MKl M/N K100EL
------------------------
• - od jakiegoś czasu
- miałem, ale zmieniłem
- nowy zakup
Taka sobie maszynka / podstawa to dobrze złożyć sprzęt, aby była wydajna i stabilna :)

Łączny koszt całego sprzętu wyniósł mnie ~25oo zł

_________________
Projektowanie innowacyjnych stron internetowych - ktoś chce? ;)

zawarcie umowy pisennej > projekt graficzny strony www > budowa strony www > analiza słów kluczowych > pozycjonowanie strony www


Ostatnio edytowany przez overclocking, Czw 08 Mar 2007, 16:48, edytowano w sumie 1 raz



Czw 08 Mar 2007, 16:47
Profil
Extremalny Komputerowiec
Extremalny Komputerowiec
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 31 Sty 2005, 09:28
Posty: 3119
Miejscowość: Galway(Irl)
Post 
A jak to się ma do pytania Bodziq o zakup nowgo komputera? :neutral:

_________________
i5-3570k @4.7 1.33V * MSI Z77 MPower * 8GB DDR3 Kingston Predator 1866 * XFX Radeon HD 6970 2GB
Seagate 600 256GB SSD * Plextor M5 Pro 256GB SSD * Samsung SE-S224 * BeQuiet DP 650W * Silverstone TJ07B * EIZO S2231W
WC: Apogee XT, Laing DDC, XSPC EX480


Czw 08 Mar 2007, 16:54
Profil
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Czw 08 Mar 2007, 16:05
Posty: 6
Miejscowość: 19°07'E 50°48'N
Post 
Cytuj:
rafa napisał:
A jak to się ma do pytania Bodziq o zakup nowgo komputera? :neutral:


..a sie ma :D

Cytuj:
Bodziq napisał:
Od razu chcialbym wszystkich urazonych przeprosic(taki grzeczny jestem i umiem przeprosic), ze nowy temat zakladam, ale wlasciwie na tym forum brak takiego tematu...jedynie "Tani komputer" ale moj nie ma byc znowu taki tani...no ale do rzeczy...
Pisze do was poniewaz w najblizszym czasie mam zamiar w X-Komie kupic nowego kompa.
Chcialbym zebyscie jako, jak to o sobie mowicie, specjalisci :wink: ocenili moj pomysl i ewentualnie poprawili, doradzili itp.


Jako specjalista zasugerowałem Bodziq'owi powyższy zestaw, którego jestem zadowolonym właścicielem.

Cytuj:
Bodziq napisał:
Na poczatku powiem o kilku waznych sprawach wiec: komputer ma mi sluzyz przede wszystkim do grania, po drugie mam 2500zlociszy i ani grosza wiecej, i po trzecie nie zamierzam go podkrecac.


Cały zestaw jest obiektywnie wyceniony przeze mnie i mieści się w kwocie $ 25oo zł, którą podał Bodziq ;) Odnośnie części mojego komputera, które wymieniłem są przeznaczone nie tylko dla gracza, ale i również dla nie-gracza :D Otóż myszka A4Tech X-750F (seria 7) jest przeznaczona właśnie dla graczy i jestem pewien, iż Bodziq po jej zakupie byłby zadowolony (nie będe pisał szczegółów tych cześci, gdyż uważam że przeciętny użytkownik potrafi użyć google.pl i wyszukać to co trzeba), a pozostały asortyment jest równie dobry..

Cytuj:
Bodziq napisał:
Moja konfiguracja to:
Plyta glowna- Asus M2N-E nForce 570Ultra
Procesor- AMD Athlon64 X2 3800+ BOX
Ram- 1024Ram DDR2 667MHz (i tu mam pytanie: lepiej w jednej kosci czy 2x512?)
karta graf- RadeonX1950Pro Gigabyte 256MB
zasilacz- 350W


Zacytuje się z innego forum:
"Z przyczyn czysto logicznych i teoretycznych dla każdego użytkownika, który coś rozumie z technologi informatycznej, udzielanie się o kartach graficznych i stwierdzenie która z nich jest lepsza w kategorii ATI czy NVIDIA jest bardzo trudne. W owym temacie nie ma dominującej firmy i nie znajdziemy odpowiedzi.. jeśli już jakoś mamy się dowiedzieć co jest lepsze, to należałoby podać konkretne modele kart. Qrcze wydaje mi się że nie można jednogłośnie stwierdzić które karty są lepsze, dyskusja nigdy by się nie skończyła.. czy ATI jest lepsze od NVIDII, czy NFORCE jest lepszy od VIA, czy INTEL jest lepszy od AMD, czy AGP jest lepsze od PCI-E. Wszystko jest zależne od tego ile $ możemy zapłacić i co przez to chcemy uzyskać. Podobno: AMD 'kręci' z ATI, a INTEL 'kręci' z NVIDIA - czy w tym coś jest? Kiedyś bardzo mnie zainteresowało co jest rzeczywiście lepsze, czytałem różne fora, sprawdzałem sondy, pytałem i jednoznacznej opini nieusłyszałem." Jako, że Bodziq jest graczem zasugerowałem mu GF 7600 GS tego co posiadam, lepszej nie wymieniłem, bo nie zmieściłby się w kosztach :) ..testując i porównująć obie firmy zauważyłem ciekawą rzecz, bo w wynikach nvidia zawsze miała o troszkę lepsze wyniki. Uważam, że ATI produkuje dużo i często, ale nvidia w odwecie zbuduje znowu jakiegoś mutanta jak np. GeForce 8800 GTS

Co do samych procesorów stoję zwarty i twardy za INTELEM.. bo z faktów wiem że intel zmienił procesor, a podstawke zostawił, zaś AMD zmienił podstawke, a procesor zostawił ten sam (bez zmian) i co za tym idze? nic.. nowsze procesory, większe, droższe ceny, a jakość i ich szybkość bez zmian - nie to co w intelu.. wynik intela możemy zobaczyć na przykładzie serii extreme, czy conroe (core2duo). Czyli wiadomo chyba kto jest moim liderem :)"

Cytuj:
Bodziq napisał:
A i jeszcze monitor. Niestety nie starczy mi na wymiane, przynajmniej teraz wiec moj obecny to MultiSync FE750+ tu jest link gdzie jest bardziej szczegolowo opisany... http://www.warnet2.pl/czy...monitor&opis=10
niestety na nic lepszego w tej chwili mnie nie stac... :/

Co o tym sadzicie? :cool:


Na monitorach się nie znam i na takowy temat wolę się nie udzielać :D (Nie lubie ludzi którzy piszą nie na temat i odbiegają od wątku oraz wytykają opinie/wypowiedzi innych. Sam posiadam stronę internetową i zajmuje sie projektowaniem witryn i wiem że aby dobrze zarządzać trzeba mocno i twardo stąpać po ziemi). Mam LG '19 Flatron L1718S i jestem z niego zadowolony. Jeśli chodzi o koszta, to rzeczą wiadomą jest, że dokładając 3o zł więcej masz coś dużo lepszego, a dokładając 5o zł więcej to już nie ma o czym dyskutować, a różnica jest zauważalna, więc warto inwestować w droższy sprzęt, ale z umiarem oczywiście. Chyba wystarczająco uzasadniłem swoją poprzednią wypowiedź :D

Pozdrawiam Administracje (poprawcie błędy na forum.. wyłączcie użycie html, bo mała zmiana lub użycie odpowiednich linijek może zmienić kod phpbb i będzie BOOOM!!) :D

_________________
Projektowanie innowacyjnych stron internetowych - ktoś chce? ;)

zawarcie umowy pisennej > projekt graficzny strony www > budowa strony www > analiza słów kluczowych > pozycjonowanie strony www


Ostatnio edytowany przez overclocking, Czw 08 Mar 2007, 18:16, edytowano w sumie 1 raz



Czw 08 Mar 2007, 18:15
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 47 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] oraz 57 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Internetowy sklep komputerowy X-KOM posiada w ofercie komputery stacjonarne i notebooki renomowanych producentów. Sprzedajemy tanie laptopy, oprogramowanie oraz wysokiej jakości sprzęt elektroniczny. Jeśli chcesz kupić dobry laptop w atrakcyjnej cenie, to jesteś we właściwym miejscu. Potrzebny Ci laptop do gier? Zapoznaj się z naszym asortymentem. Znajdziesz u nas nie tylko laptop dla gracza, ale również laptop dla grafika, czy studenta. Oferujemy fachowe doradztwo w zakresie doboru notebooków odpowiadających oczekiwaniom Klientów. Gwarantujemy szeroki wachlarz produktów, profesjonalną obsługę i terminową realizację zamówień. Istnieje możliwość bezpośredniego odbioru towaru. Posiadamy sieć salonów zlokalizowanych w całej Polsce.