laptopy notebooki - komputerowy sklep internetowy
forum.X-KOM.PL
Forum sklepu komputerowego X-KOM
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: Czw 25 Kwi 2024, 17:09



Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 17 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
 Problem - P5B Deluxe + 4x1024 Patriot 800Mhz CL4 
Autor Wiadomość
Boss Komputerowiec
Boss Komputerowiec
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob 06 Maj 2006, 13:22
Posty: 1096
Miejscowość: ~Częstochowa
Post 
@lordKszyh pochwal sie ta 8600GT, bo chyba na dniach zakupie takie cacko od palita ewentualnie galaxy... grasz dużo?? jak sie sprawuje?? krecisz coś?? jakies wyniki z marków??


Ostatnio edytowany przez mikan10, Czw 21 Cze 2007, 17:39, edytowano w sumie 1 raz



Czw 21 Cze 2007, 17:39
Profil
nowicjusz
nowicjusz
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 14 Cze 2007, 17:11
Posty: 27
Miejscowość: Częstochowa
Post 
mikan10 napisał(a):
@lordKszyh pochwal sie ta 8600GT, bo chyba na dniach zakupie takie cacko od palita ewentualnie galaxy... grasz dużo?? jak sie sprawuje?? krecisz coś?? jakies wyniki z marków??

Co mogę powiedzieć o 8600GT ? Hmmm... mogę tylko na złość malkontentom tą kartę pochwalić biorąc pod uwagę stosunek jej ceny do wydajności. W 3Dmarku 2006 wynik maksymalny osiągnąłem 5200 przy zegarach 680/860 - ale w grach już przy tych ustawieniach karta się wysypuje ( brak lepszego chłodziwa ) Bezpieczne ustawienia to 620/840 które pozwalają na płynną grę w takie tytuły jak FEAR, STALKER, COMMAND&CONQUER: TIBERIUM WARS, HEROES OF MIGHT AND MAGIC 5, OBLIVION w rozdzielczości 1280x1024 przy wszystkich detalach na full bez włączonego AA. Jak dla mnie bomba ! Do tego dodam że demko Lost Planet pod Windows Vista śmiga sobie całkiem znośnie w rozdziałce 1280x720 z lekko zbitymi cieniami i motion blur. Nie wiem czemu ta rodzina kart ma taką złą opinię w sieci? Chyba tylko dlatego, że posiadacze kart pokroju 7900GS nie mogą się pogodzić z tym, że ich 256 bitowe cacko jest droższe i przy tym mniej wydajne... Polecam 8600GT z czystym sumieniem, jeśli masz w miare dobrego procka nie będziesz zawiedziony. Poza tym dla mnie ważne jest też to, ile karta pobiera mocy i nigdy nie skusze się na zakup karty z rodziny 8800 ani R600. I powiem tak: jeżeli rozwój high-endowych kart idzie właśnie w tą stronę, żeby potrzebowały coraz więcej watów, to jak to się ma do światowej oszczędności energii... dla mnie to jest chore żeby sama karta ciągnęła 200W. To tyle... Pozdrawiam i jeszcze raz polecam karty z rodziny 8600GT

_________________
P5B Deluxe, Palit SONIC+ 8600GT, 2x1024 DDRAM 2 800@833Mhz Corsair 4 4 4 12, Core 2 Duo E4300 1.8@3Ghz, Audigy 2


Ostatnio edytowany przez lordKszyh, Pią 22 Cze 2007, 00:45, edytowano w sumie 1 raz



Pią 22 Cze 2007, 00:42
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 17 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 60 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Internetowy sklep komputerowy X-KOM posiada w ofercie komputery stacjonarne i notebooki renomowanych producentów. Sprzedajemy tanie laptopy, oprogramowanie oraz wysokiej jakości sprzęt elektroniczny. Jeśli chcesz kupić dobry laptop w atrakcyjnej cenie, to jesteś we właściwym miejscu. Potrzebny Ci laptop do gier? Zapoznaj się z naszym asortymentem. Znajdziesz u nas nie tylko laptop dla gracza, ale również laptop dla grafika, czy studenta. Oferujemy fachowe doradztwo w zakresie doboru notebooków odpowiadających oczekiwaniom Klientów. Gwarantujemy szeroki wachlarz produktów, profesjonalną obsługę i terminową realizację zamówień. Istnieje możliwość bezpośredniego odbioru towaru. Posiadamy sieć salonów zlokalizowanych w całej Polsce.