forum.X-KOM.PL
https://forum.x-kom.pl/

Skrypt do prowadzenia e-sklepu interntowego
https://forum.x-kom.pl/viewtopic.php?f=34&t=14708
Strona 1 z 1

Autor:  star [ Śro 13 Lis 2019, 11:55 ]
Temat postu:  Skrypt do prowadzenia e-sklepu interntowego

Możecie polecić jakiś skrypt - chodzi o prowadzenie e-sklepu internetowego. Na co należy zwracać uwagę przy jego wyborze?

Autor:  romerto [ Śro 13 Lis 2019, 13:23 ]
Temat postu:  Re: Skrypt do prowadzenia e-sklepu interntowego

Oszacuj jaki masz budżet na ten cel. Następnie oceń jakie mogą być koszta z tym związane. Niech to będzie perspektywiczne rozwiązanie, które będzie można w miarę w prosty sposób rozbudowywać o kolejne elementy czy moduły.

Czasami warto jest zakupić komercyjny skrypt, objęty pomocą techniczną czy gwarancyjną. Bo założmy, że sklep się rozwinie, i nagle coś padnie, bo takie rzeczy się zdarzają. Szukanie problemu jest zwykle czasochłonne.
Poza tym jest to element który trzeba cały czas poprawiać, sprawiać aby obsługa była intuicyjna. Na https://www.shoper.pl/blog/co-przeszkad ... -naprawic/ dobrze zostało to opisane.

Autor:  apacz [ Wto 19 Lis 2019, 15:07 ]
Temat postu:  Re: Skrypt do prowadzenia e-sklepu interntowego

Jeżeli ma się jakiegoś znajomego lub kogoś, kto potrafiłby robić takie rzeczy, to teoretycznie można próbować robić takie rzeczy we własnym zakresie. W końcu w sieci jest sporo poradników, dostępu do darmowej pomocy.
Komercyjne rozwiązania - też są dobre. Zwłaszcza, że oferuja to co sklep internetowy mieć powinien: a więc pewnego rodzaju sprawdzoną architekturę, z szybkimi płatnościami itd.
Proponuję sprawdzić jeszcze pod niniejszym linkiem: https://omnicommerce.pl/

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/