laptopy notebooki - komputerowy sklep internetowy
forum.X-KOM.PL
Forum sklepu komputerowego X-KOM
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: Czw 28 Mar 2024, 11:40



Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
 Poszukuje oprogamowania do zarządzania wentylatorami, GPU... 
Autor Wiadomość
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Czw 27 Lut 2020, 21:33
Posty: 1
Post Poszukuje oprogamowania do zarządzania wentylatorami, GPU...
Witam
Kupiłem w X-kom x-kom G4M3R 500 i miałem w rogu taki fajny programik kojarzę coś z nazwy "ez...." niestety on mi zniknął i nie wiem jak go przywrócić lub skąd ściągnąć . Mogłem dzięki niemu zarządzać szybkością wentylatorów zmienia kolory na płycie głównej i takie tam inne.
Ktoś podpowie jak go odzyskać ?

Z góry dziękuje


Czw 27 Lut 2020, 21:39
Profil
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 01 Wrz 2002, 11:00
Posty: 7665
Post Re: Poszukuje oprogamowania do zarządzania wentylatorami, GP
@grzendi

Prosimy o kontakt z naszym działem wsparcia technicznego, postaramy się pomóc :)

E-mail: serwis@x-kom.pl
Telefon: 34 377 00 30
Godziny pracy:
poniedziałek - piątek: 08:00 - 20:00
sobota: 08:00 - 16:00

_________________
- Specjalne rabaty dla użytkowników forum
- Promocje, konkursy, kody rabatowe x-kom
- Kanał YouTube x-kom

Oficjalne konto sklepu internetowego, wpisy mogą mieć charakter reklamowy.


Czw 05 Mar 2020, 09:30
Profil WWW
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Czw 01 Paź 2020, 15:32
Posty: 2
Post Re: Poszukuje oprogamowania do zarządzania wentylatorami, GP
Witam,

kupiłem ostatnio takie cacko: x-kom G4M3R 500 i7-9700K/16GB/240+1TB/W10X/RTX2070 tu link https://www.x-kom.pl/p/529823-desktop-x ... x2070.html

Niestety na pierwszym ekranie przy instalownaiu windowsa wywalał się ten proces - nie można było wybrać j.polskiego. Dałem pomiń. Windows zainstalował się po angielsku :(
Dalej dodałem ręcznie j. polski i wybrałem go jako główny, ale niestety przy uruchamianiu/zamykaniu systemu wszystkie komunikaty były nadal w j.angielskim

Po tym przywróciłem system d stanu początkowego - niestety ten zabieg usunął wszystkie aplikacje, sterowniki tapety jakie dołącza x-kom.

Po prośbie do x-kom o taką listę dostałem odpowiedź:
" Dzień dobry,

nie mamy możliwości udostępnienia pliku ISO instalacyjnego z systemem czy też listy konfiguracyjnej.

Jedynym sposobem na "przywrócenie" komputera, jest oddanie go na zgłoszenie serwisowe. Niemniej, ze względu na kolejkę termin realizacji może wynosić 1-2 tygodnie.

Jeżeli komputer nie sprawia problemu, system może pozostać w stanie po instalacji przez Pana - nie wpływa to w żaden sposób na gwarancję sprzętu (oprogramowanie jej nie podlega)."


DLATEGO wielka prośba do Was - czy może ktoś mi podesłać taką listę oprogramowania - sterowników i ew oryginalne tapety x-kom ?

Pomożecie? ;)


Czw 01 Paź 2020, 15:43
Profil
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Czw 01 Paź 2020, 15:32
Posty: 2
Post Re: Poszukuje oprogamowania do zarządzania wentylatorami, GP
wrobel79 napisał(a):
Witam,

kupiłem ostatnio takie cacko: x-kom G4M3R 500 i7-9700K/16GB/240+1TB/W10X/RTX2070 tu link https://www.x-kom.pl/p/529823-desktop-x ... x2070.html

Niestety na pierwszym ekranie przy instalownaiu windowsa wywalał się ten proces - nie można było wybrać j.polskiego. Dałem pomiń. Windows zainstalował się po angielsku :(
Dalej dodałem ręcznie j. polski i wybrałem go jako główny, ale niestety przy uruchamianiu/zamykaniu systemu wszystkie komunikaty były nadal w j.angielskim

Po tym przywróciłem system d stanu początkowego - niestety ten zabieg usunął wszystkie aplikacje, sterowniki tapety jakie dołącza x-kom.

Po prośbie do x-kom o taką listę dostałem odpowiedź:
" Dzień dobry,

nie mamy możliwości udostępnienia pliku ISO instalacyjnego z systemem czy też listy konfiguracyjnej.

Jedynym sposobem na "przywrócenie" komputera, jest oddanie go na zgłoszenie serwisowe. Niemniej, ze względu na kolejkę termin realizacji może wynosić 1-2 tygodnie.

Jeżeli komputer nie sprawia problemu, system może pozostać w stanie po instalacji przez Pana - nie wpływa to w żaden sposób na gwarancję sprzętu (oprogramowanie jej nie podlega)."


DLATEGO wielka prośba do Was - czy może ktoś mi podesłać taką listę oprogramowania - sterowników i ew oryginalne tapety x-kom ?

Pomożecie? ;)


X-kom zaproponował wymianę 1:1 na taki sam zestaw. Może być i tak, ale swoją drogą obraz takiej partycji, lub po prostu zrobienie partycji recovery było by pożądane i wygodniejsze moim zdaniem w kompie, który kosztuje ponad 6k.


Czw 01 Paź 2020, 16:01
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 4 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Internetowy sklep komputerowy X-KOM posiada w ofercie komputery stacjonarne i notebooki renomowanych producentów. Sprzedajemy tanie laptopy, oprogramowanie oraz wysokiej jakości sprzęt elektroniczny. Jeśli chcesz kupić dobry laptop w atrakcyjnej cenie, to jesteś we właściwym miejscu. Potrzebny Ci laptop do gier? Zapoznaj się z naszym asortymentem. Znajdziesz u nas nie tylko laptop dla gracza, ale również laptop dla grafika, czy studenta. Oferujemy fachowe doradztwo w zakresie doboru notebooków odpowiadających oczekiwaniom Klientów. Gwarantujemy szeroki wachlarz produktów, profesjonalną obsługę i terminową realizację zamówień. Istnieje możliwość bezpośredniego odbioru towaru. Posiadamy sieć salonów zlokalizowanych w całej Polsce.