forum.X-KOM.PL
https://forum.x-kom.pl/

Reklamowanie sklepu internetowego
https://forum.x-kom.pl/viewtopic.php?f=34&t=16913
Strona 1 z 1

Autor:  Tarton [ Wto 21 Cze 2022, 07:39 ]
Temat postu:  Re: Reklamowanie sklepu internetowego

Jeżeli chodzi o systemy open source (typu presta czy woo) to najlepiej ich istotę oddają słowa przedstawiciela presta na Polskę, który kilka miesięcy temu powiedział o kosztach budowy sklepu na tym systemie:
"Można to porównać do kupna mieszkania w stanie deweloperskim – trudno jest oszacować, ile będzie kosztowało wykończenie i urządzenie go, bo to zależy od wielkości, oczekiwanego standardu, tego czy posiada ogród, itp. Podobnie jest z open source: PrestaShop daje „klucze” do sklepu w stanie surowym."
Natomiast decydują się na sklep w SaaS (np. na Shoperze) jesteś już krok dalej, tzn. o wiele łatwiej oszacować koszty i zaczynasz od momentu, który jest już znacznie później niż "stan surowy".
Przy systemach open source istotne jest też czy zamierzasz budować sklep własnym sumptem, czy skorzystać z usług zewnętrznej agencji. Przy agencjach zwróć w szczególności uwagę na to, czy oferują Ci "powstanie sklepu" i po jego starcie ich rola się kończy czy też późniejsze wsparcie, pomoc, doradztwo i aktualizacje, a jeżeli tak, to w jakim zakresie, cenie i na jaki okres (w SaaSach te elementy są raczej zwykle "w cenie").
Ważne jest jeszcze oprogramowanie w firmie https://itcenter.pl/oferta/oprogramowan ... owane/crm/ Polecam tutaj kontakt z nimi. Powinni dobrać odpowiednie oprogramowanie w firmie.

Autor:  pieknyolek [ Pon 27 Cze 2022, 11:56 ]
Temat postu:  Re: Reklamowanie sklepu internetowego

Najlepiej sklep pozycjonować w Google lub postawić na Google Ads ... w tym przypadku na pewno kampania produktowa będzie dobra.

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/