laptopy notebooki - komputerowy sklep internetowy
forum.X-KOM.PL
Forum sklepu komputerowego X-KOM
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: Czw 28 Mar 2024, 17:23



Odpowiedz  [ 1 post ] 
 Czy da się przywrócić pliki z found.000? 
Autor Wiadomość
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Sob 05 Lut 2022, 23:58
Posty: 1
Post Czy da się przywrócić pliki z found.000?
Nazwa płyty głównej - Asus M4N68T-M LE V2
Mikroukład płyty głównej - nVIDIA nForce 7025-630a, AMD K10
Typ procesora - QuadCore AMD Athlon II X4 640, 3015 MHz
Pamięć RAM - 4096 MB (DDR3 SDRAM) - 4 GB DDR3-1333 DDR3 SDRAM (9-9-9-24 @ 666 MHz)
Karta graficzna: AMD Radeon HD 6670 (1 GB)
Dysk twardy: TOSHIBA DT01ACA100 SCSI Disk Device (1 TB, 7200 RPM, SATA-III)
Napęd: ATAPI iHAS124 B SCSI CdRom Device
Zasilacz: FEEL III-400 ATX
Windows XP SP3 PL 32 bit
Windows 7 Ultimate 64 bit PL
Image

Mam komputer w szopie i tam jest na temperatura prawie jak na dworze wtedy komputer gdy się uruchamiał Windows 7 Ultimate 64 bit PL to był niebieski ekran

0x00000024 (0x0000000000190494, 0xFFFFFA8004C18BE0, 0xFFFFFFFFC0000102, 0x0000000000000000)

i potem wybrałem do uruchomienia Windows XP SP3 PL 32 bit tego co był zainstalowany na tym samym dysku ale innej partycji i z widoku Windowsa XP partycja Windowsa 7 była bez pojemności i bez systemu plików że się jej nie dało otworzyć i gdy ponownie uruchomiłem komputer i wybrałem do uruchomienia Windowsa 7 to długo chodziło systemowe sprawdzanie dysku chkdsk i wtedy się normalnie Windows 7 uruchomił ale z Total Commandera widać widać że utworzył jakieś foldery found.000 i found.001 i found.002 i found.003 i tak dalej na partycji Windowsa 7 i w tych folderach są pliki systemowe ale nawet gdy są w dobrym stanie to skąd można wiedzieć do którego folderu je przywrócić czy do Windows\system32 jeszcze z jakiegoś podkatalogu co można się umordować każdy plik gdzie indziej przywracać co by było gdyby padło na taki plik który jest niezbędny do uruchomienia Windowsa 7 albo nawet wiele takich plików to po co checkdisk tworzy jakieś katalogi foundy.000 zamiast je odzyskać tam gdzie miały oryginalną lokalizację do [gluteus maximus] ten program.

Gdy dysk chodzi jakiś czas zmienia się sporo jego temperatura i z fizyki wiadomo że jak metal zmieni temperaturę to trochę zmieni się rozmiar metalu to czy może się zmienić na tyle żeby głowica dyski gubiła pliki?
Czy gdy się komputer nagrzeje z temperatury 0 stopni albo niższej do kilkudziesięciu to czy może wtedy powstać w komputerze wilgoć od zmiany temperatury i ta wilgoć przenosić ładunki elektryczne tam gdzie nie powinna albo pokrywać rdzą płytę główną?
Bezpośrednio pod dyskiem była pajęczyna przyczepiona do zielonej płytki tej co jest częścią dysku twardego to czy pajęczyna może przenosić ładunki elektryczne i uszkodzić dysk.
Kiedyś miałem kłopoty z uruchomieniem Windowsa 7 na innym dysku i okazało się że się mnożyły błędne czerwone sektory że po starcie biosu komputer się zawieszał tam gdzie miał wykrywać system ale to był kiedyś inny dysk.
Miałem też na innym komputerze takie przypadki że też tak się robiło i okazało się że jakieś dziwne programy było dodane do autostartu i procesor chodził cały czas na 100% ale wtedy to był jakiś wirus i sformatowałem partycje systemową i ponownie zainstalowałem Windowsa i działał jak nowy.


Nie 06 Lut 2022, 00:28
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 1 post ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Internetowy sklep komputerowy X-KOM posiada w ofercie komputery stacjonarne i notebooki renomowanych producentów. Sprzedajemy tanie laptopy, oprogramowanie oraz wysokiej jakości sprzęt elektroniczny. Jeśli chcesz kupić dobry laptop w atrakcyjnej cenie, to jesteś we właściwym miejscu. Potrzebny Ci laptop do gier? Zapoznaj się z naszym asortymentem. Znajdziesz u nas nie tylko laptop dla gracza, ale również laptop dla grafika, czy studenta. Oferujemy fachowe doradztwo w zakresie doboru notebooków odpowiadających oczekiwaniom Klientów. Gwarantujemy szeroki wachlarz produktów, profesjonalną obsługę i terminową realizację zamówień. Istnieje możliwość bezpośredniego odbioru towaru. Posiadamy sieć salonów zlokalizowanych w całej Polsce.