laptopy notebooki - komputerowy sklep internetowy
forum.X-KOM.PL
Forum sklepu komputerowego X-KOM
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: Czw 28 Mar 2024, 15:53



Odpowiedz  [ 1 post ] 
 Jak skrócić wczytywanie mp3 do Audacity? 
Autor Wiadomość
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Czw 22 Gru 2022, 02:06
Posty: 1
Post Jak skrócić wczytywanie mp3 do Audacity?
W nowej wersji Audacity 3.2.2 zrobili tak że jak się wczytuje obojętnie jaki plik szczególnie jak jest kilkugodzinny to jest bardzo upierdliwe dlatego że jak się go wczytuje to on musi się do końca wczytać nawet jak się po kilku sekundach wciśnie przycisk "Zatrzymaj" przy wczytywaniu to się program Audacity zawiesi i odwiesi dopiero jak się wczyta do końca utwór mp3 ale w poprzednich wersjach Audacity było tak że jak się przy wczytywaniu utworu mp3 zaraz kliknęło przycisk zatrzymaj to się w edytorze wyświetliło tylko to co się przez ten czas zdążyło wczytać i tak właśnie chciałbym żeby teraz było. Chciałbym tylko krótkie początki wielogodzinnych nagrać mp3 podejrzeć to po co je do końca wczytywać i też mi to potrzebne żebym wiedział ile decybeli ustawić w programie MP3 Gain jak nagranie jet bardzo ciche. Chciałbym żeby tylko program Audacity pokazywał kilka albo kilkanaście pierwszych minut nagrania utworu tak bym chciał jak w poprzednich wersjach programu Audacity. Każdy czego innego szuka w edytorach muzycznych ja akurat tego szukam ale przejrzałem wszystkie opcje i nie wiem która to opcja jest i czy taka opcja tego ustawienia w ogóle istnieje. Od kilku lat wprowadzili w programie Audacity bardzo upierdliwą funkcję że jak się zamyka program i wciśnie przycisk żeby nic nie zapisywać to program Audacity i tak tworzy do tymczasowego katalogu jakieś punkty kontrolne i na dysku talerzowym bardzo muli i trzeba długo czekać albo uruchamiać menedżera zadań i wymuszać przedwczesne zamknięcie programu Audacity to po co mi te punkty kontrolne jak mi toto całkowicie niepotrzebne tylko czas zabiera i dysk obciąża jak można toto wywalić? Jeszcze żeby załadować do programu Audacity jakiś plik filmowy mp4 to trzeba pobrać pluginy FFmpeg_v2.2.2_for_Audacity_on_Windows_64bit.zip na 100% byłem i jestem pewny że to w tej wersji jak dokładnie czytałem instrukcje pobieraniowe ale w Audacity wyskakiwało przy każdym uruchomieniu że wtyczki są niekompatybilne dopiero gdy uruchomiłem Audacity z uprawnieniami Administratora to przestało to wyskakiwać. Wcześniej zamiennikiem dla programu Audacity był w Microsofcie Store program Audiotronic ale go wycofali nie wiem dlaczego.
Wolałbym te 2 upierdliwe funkcje wywalić z programu Audacity ale gdyby się nie dało to ewentualnie jakiś podobny program choćby i płatny ale najpierw skupcie się jak to z Audacity wywalić do tego programu się bardzo przyzwyczaiłem i nie chce mi się przyzwyczajać do nowego interfejsu chyba że się nie da tego z Audacity wywalić to nie mam wyboru.


Czw 22 Gru 2022, 02:33
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 1 post ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Internetowy sklep komputerowy X-KOM posiada w ofercie komputery stacjonarne i notebooki renomowanych producentów. Sprzedajemy tanie laptopy, oprogramowanie oraz wysokiej jakości sprzęt elektroniczny. Jeśli chcesz kupić dobry laptop w atrakcyjnej cenie, to jesteś we właściwym miejscu. Potrzebny Ci laptop do gier? Zapoznaj się z naszym asortymentem. Znajdziesz u nas nie tylko laptop dla gracza, ale również laptop dla grafika, czy studenta. Oferujemy fachowe doradztwo w zakresie doboru notebooków odpowiadających oczekiwaniom Klientów. Gwarantujemy szeroki wachlarz produktów, profesjonalną obsługę i terminową realizację zamówień. Istnieje możliwość bezpośredniego odbioru towaru. Posiadamy sieć salonów zlokalizowanych w całej Polsce.