laptopy notebooki - komputerowy sklep internetowy
forum.X-KOM.PL
Forum sklepu komputerowego X-KOM
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: Czw 28 Mar 2024, 23:29



Odpowiedz  [ 1 post ] 
 Czy da się ustawić więcej niż 100% jasności ekranu? 
Autor Wiadomość
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Czw 02 Mar 2023, 03:45
Posty: 1
Post Czy da się ustawić więcej niż 100% jasności ekranu?
Czy jest jakiś program albo jakaś opcja do Windowsa 10 w komputerach i Androida w telefonie żeby mieć możliwość ustawienia jasności więcej niż 100% na przykład jak z głośnością że w programie Sound Booster w Windowsie jest opcja do 500% i w Androidzie też są nazwy programów złożone z nazw sound booster albo volume booster ale maksymalnie do 200% ale to i tak lepsza skala niż do 100%. Z jasnością ekranu jest tak że w zapytaniu w Google do wyższej jasności niż 100% dla Windowsa 10 były wyniki żeby ustawić coś w opcjach karty granicznej albo przeinstalować sterowniki to przecież to nie da więcej niż 100% ale w tamtych pisaniach ze sterownikami dotyczyło ciemnych ekranów że były ustawione poniżej 50% jasności z winy Windowsa ale ja mam dobre sterowniki i normalnie się wyświetla tylko tak po prostu chcę mieć taką możliwość mieć skalę większą niż 100% i drugi typ wyników dla Windowsa 10 to były takie programy jak Flux, Iris, EyeCare, Sunlight to ja znam te programy i one zmieniają ekran w tryb nocny i go przyciemniają zamiast rozjaśniać. Wyniki wyszukiwania w Google dla większej jasności ekranu niż 100% dla Androidów to były takie programy co robią z ekranu latarkę że tylko ekran na biało drugie tyle mocniej świeci ale ja chce żeby cały interfejs był jaśniejszy żeby widzieć ekran w ekstremalnym słońcu po co mi same białe tło jak ja chce korzystać normalnie z telefonu zamiast się tylko patrzeć na jasny ekran i było też dużo innych programów dla Androida ale też miały skale do 100% to to samo co zwykły systemowy regulator jasności?

Jest jeszcze inny całkiem iny temat dla Androidów że a Androidzie brakuje takiej opcji z Windowsów (z Linuksami ani MacOsami nie wiem jak tam jest) że na Windowsie się wciska lewy albo prawy przycisk Shift i potem strzałkę w górę albo w dół w zależności w którą stronę chce się masowo zaznaczyć pliki i w Androidzie jest tak że jest opcja żeby ustawić zaznaczenie wszystkich plików albo odznaczyć wszystkie albo trzecia opcja pojedynczo zaznaczać i to jest opcja bardzo męcząca jak na przykład robię sobie w telefonie playliste z utworami mp3 i w folderze jest ponad tysiąc piosenek i chcę dodać do playlisty tylko 200 piosenek to trzeba albo je pojedynczo zaznaczać podłączyć Androida do komputera i na komputerze zaznaczyć te 200 utworów i je przenieść do innego folderu i dopiero ten folder w Androidzie dodać do listy odtwarzania i jakby była w Androidzie analogiczna co z przyciskiem Shifta w Windowsie to od razu bym sobie na telefonie wszystko pozaznaczał.

Telefon z Androidem ma swoje lata i bateria też już długo nie trzyma to używam go wyłącznie jako odtwarzacz mp3 jest w trybie samolotywym żeby nie odbierał żadnych sygnałów żeby jak najdłużej działał na baterii i do odbierania połączeń używam drugiego telefonu Nokii RM-258 Modej 2760 i tą nokie używam tylko i wyłącznie do celu rozmów i czytaniu SMSów to wiadomo że 2 telefony wytrzymają dłużej na baterii niż jakby jednego Androida używać do wszystkiego. Które uruchomione aplikacje oprócz tych usług które odpowiadają za dźwięk żeby trzyma jak najdłużej na baterii? W ustawieniach systemowych Androida nie dało się wyłączyć aplikacji z Autostartu to trzeba było zainstalować Startup Manager i ten program wołał program BysyBox to też go zainstalowałem i wreszcie z przy pomocy programu Startup Manager wywaliłem sporo programów z autostartu ale nie wiem czy ten program sam nie zajmuje zasobów systemowych i rozładowuje baterie. Dużo bywał poza domem i nie siedzę ciągle przy ładowarce z mam power banki ale jak jestem w ruchu to nie będę w plecaku ładował jak będę chodził to co trochę się kabel będzie odłączał i jak się ładuje telefon z Power Banku to po godzinie ładowania jest dopiero 30% naładowania. Z gniazdka to jest tak ze już po pięciu minutach ładowania pokazuje telefon 100% naładowania ale to błędnie pokazuje i żeby rzeczywiście był na 100% to trzeba poczekać co najmniej 45 minut a z Power Banku co najmniej kilka godzin ale z Power Banku nigdy do pełna nie udało mi się telefonu naładować. Jedynie tak prowizorycznie żeby tymczasowo działał. Lepiej Androida tak ustawić żeby pobierał jak najmniej energii z baterii.


Czw 02 Mar 2023, 03:50
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 1 post ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Internetowy sklep komputerowy X-KOM posiada w ofercie komputery stacjonarne i notebooki renomowanych producentów. Sprzedajemy tanie laptopy, oprogramowanie oraz wysokiej jakości sprzęt elektroniczny. Jeśli chcesz kupić dobry laptop w atrakcyjnej cenie, to jesteś we właściwym miejscu. Potrzebny Ci laptop do gier? Zapoznaj się z naszym asortymentem. Znajdziesz u nas nie tylko laptop dla gracza, ale również laptop dla grafika, czy studenta. Oferujemy fachowe doradztwo w zakresie doboru notebooków odpowiadających oczekiwaniom Klientów. Gwarantujemy szeroki wachlarz produktów, profesjonalną obsługę i terminową realizację zamówień. Istnieje możliwość bezpośredniego odbioru towaru. Posiadamy sieć salonów zlokalizowanych w całej Polsce.