laptopy notebooki - komputerowy sklep internetowy
forum.X-KOM.PL
Forum sklepu komputerowego X-KOM
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: Czw 25 Kwi 2024, 05:56



Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 10 posty(ów) ] 
 Sterownik ekranu przestał odpowiadać ....Radeon HD 6370 
Autor Wiadomość
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Nie 07 Sie 2011, 22:24
Posty: 7
Post Sterownik ekranu przestał odpowiadać ....Radeon HD 6370
Witam,
mam problem- posiadam laptopa Asus K72JT-TY045-6 z grafiką AMD Mobility Radeon HD 6370. Problem wygląda następująco- przy oglądaniu filmów, bądź szczególnie filmów z youtube czy innych serwisów z filmami po chwili oglądania ekran gaśnie, ekranik filmu jest zielony, słychać dźwięk obrazu nie widać i pojawia się ten komunikat...Sterownik ekranu przestał odpowiadać... postawienie systemu od nowa nic nie daje (windows7_64x_sp1). Czy ktoś może dać jakąś rade albo link do sterowników karty graficznej rozwiązujący problem? mam nadzieję że to nie jest wina sprzętu...

pozdrawiam


Nie 07 Sie 2011, 22:56
Profil
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Nie 07 Sie 2011, 22:24
Posty: 7
Post Re: Sterownik ekranu przestał odpowiadać ....Radeon HD 6370
pomoże ktoś... :/


Wto 09 Sie 2011, 14:48
Profil
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 27 Lip 2009, 12:22
Posty: 582
Miejscowość: Częstochowa
Post Re: Sterownik ekranu przestał odpowiadać ....Radeon HD 6370
Spróbuj z najnowszymi sterownikami ze strony producenta układu graficznego:

http://support.amd.com/us/gpudownload/w ... n7-64.aspx

Zrób też najlepiej aktualizację wszystkich sterowników notebooka przez aplikację Live Update z poziomu systemu Windows. Jeśli problem nadal będzie występował napisz tutaj ponownie.

_________________
Image

x-kom@x-kom.pl

Asus U30JC || 13,3" LED || Intel Core i3-350M || 8GB DDR3 1333MHz Kingston || 128GB HDD SSD V100 Kingston || NVIDIA GeForce 310M 512MB DDR3 with OPTIMUS || Windows 7 Home Premium PL 64bit || Office 2010 Pro Plus || Logitech G9x Gaming Mouse


Wto 09 Sie 2011, 21:24
Profil
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Nie 07 Sie 2011, 22:24
Posty: 7
Post Re: Sterownik ekranu przestał odpowiadać ....Radeon HD 6370
ok dzięki za odpowiedź co i jak.


Czw 11 Sie 2011, 14:21
Profil
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Nie 07 Sie 2011, 22:24
Posty: 7
Post Re: Sterownik ekranu przestał odpowiadać ....Radeon HD 6370
zrobiłem tak jak było w poradzie, niestety problem nadal występuję. jedyny plus że nie tak często ale występuje.


Pią 19 Sie 2011, 23:00
Profil
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Sob 17 Wrz 2011, 20:06
Posty: 21
Miejscowość: Częstochowa
Post Re: Sterownik ekranu przestał odpowiadać ....Radeon HD 6370
Przed aktualizacją sterowników odinstalowałeś wcześniejsze ??

Ja osobiście usunąłbym wszelakie oprogramowanie ATI w tym sterowniki , następnie zainstalowałbym : Display Driver
http://sites.amd.com/us/game/downloads/ ... -64.aspx#2

_________________
Szukam pracy w Częstochowie :D


Nie 18 Wrz 2011, 02:58
Profil
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Nie 07 Sie 2011, 22:24
Posty: 7
Post Re: Sterownik ekranu przestał odpowiadać ....Radeon HD 6370
tak, wszystko odinstalowałem, nawet po postawieniu systemu sytuacja się powtarzała. po zainstalowaniu najnobliwszych sterowników pojawia się to rzadziej, ale pojawia.


Nie 25 Wrz 2011, 20:14
Profil
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Nie 07 Sie 2011, 22:24
Posty: 7
Post Re: Sterownik ekranu przestał odpowiadać ....Radeon HD 6370
dobra teraz się wkur**** !!! nie po to wydałem u Was 3 kafle żeby nie móc obejrzeć materiału na youtube czy innym tego typu portalu!!!
- kolego XSXS, dzięki za podpowiedz ale po wyrzuceniu wszystkiego co związane z ATI i zainstalowaniu Display Driver nie mam normalnej rozdzielczości bo nie wykrywa sprzętu, czyli kary graficznej. Po zainstalowaniu Display Driver i serowników również. Po zainstalowaniu samych sterowników bez D.D. http://support.amd.com/us/gpudownload/w ... n7-64.aspx również.

-Adminie KamilP, normalną rozdzielczość mam po zainstalowaniu sterowników dołączonej z płyty, ale problem jest nagminny, po zainstalowaniu nowszych(na już istniejące z dołączonej cd ze sterownikami) problem występuje rzadziej ale występuję.

Moja cierpliwość się kończy. Czy ktoś serdeczny mógłby napisać krok po kroku co zrobić albo robię źle?

pozdrawiam


Pią 30 Wrz 2011, 23:51
Profil
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 27 Lip 2009, 12:22
Posty: 582
Miejscowość: Częstochowa
Post Re: Sterownik ekranu przestał odpowiadać ....Radeon HD 6370
W tym przypadku najlepiej jeśli skontaktujesz się z naszym działem technicznym pod adresem e-mail serwis@x-kom.pl. Powołaj się proszę na ten wątek na forum.

Koledzy z działu technicznego będą mieli na pewno większą wiedzę w tej kwestii i być może zdalnie pomogą w rozwiązaniu problemu.

_________________
Image

x-kom@x-kom.pl

Asus U30JC || 13,3" LED || Intel Core i3-350M || 8GB DDR3 1333MHz Kingston || 128GB HDD SSD V100 Kingston || NVIDIA GeForce 310M 512MB DDR3 with OPTIMUS || Windows 7 Home Premium PL 64bit || Office 2010 Pro Plus || Logitech G9x Gaming Mouse


Nie 13 Lis 2011, 02:34
Profil
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Nie 07 Sie 2011, 22:24
Posty: 7
Post Re: Sterownik ekranu przestał odpowiadać ....Radeon HD 6370
dzięki za namiary. mam nadzieje że opłacało się długo czekać. mogę jeszcze mieć prośbę do linku z aktualnym biosem do mojego modelu? Asus K72JT-TY045-6

pozdrawiam


Czw 24 Lis 2011, 21:21
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 10 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 30 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Internetowy sklep komputerowy X-KOM posiada w ofercie komputery stacjonarne i notebooki renomowanych producentów. Sprzedajemy tanie laptopy, oprogramowanie oraz wysokiej jakości sprzęt elektroniczny. Jeśli chcesz kupić dobry laptop w atrakcyjnej cenie, to jesteś we właściwym miejscu. Potrzebny Ci laptop do gier? Zapoznaj się z naszym asortymentem. Znajdziesz u nas nie tylko laptop dla gracza, ale również laptop dla grafika, czy studenta. Oferujemy fachowe doradztwo w zakresie doboru notebooków odpowiadających oczekiwaniom Klientów. Gwarantujemy szeroki wachlarz produktów, profesjonalną obsługę i terminową realizację zamówień. Istnieje możliwość bezpośredniego odbioru towaru. Posiadamy sieć salonów zlokalizowanych w całej Polsce.