laptopy notebooki - komputerowy sklep internetowy
forum.X-KOM.PL
Forum sklepu komputerowego X-KOM
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: Pią 19 Kwi 2024, 10:36



Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 30 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
 Jaki najlepszy program antywirusowy? 
Autor Wiadomość
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Czw 27 Sty 2005, 17:07
Posty: 49
Post Jaki najlepszy program antywirusowy?
Witam,
To może taki mały watek na początek;-)
Jakich programów używacie i jakie w/g Was są najlepsze w znaczeniu oczywiście najskuteczniejsze i zapewniające najlepsza ochronę?;-)
Ja używałem dość długo Avast Antyvirus jest to darmowy program - mimo tego nawet godny polecenia (bo zwykle, co za darmo - to nie bardzo się nadaje) program posiada obszerna ochronę poprzez strony WWW, które oglądamy, pocztę, programy P2P jak i komunikatory internetowe, zdalnie się aktualizuje i nie obciąża za bardzo komputera. Dużo wcześniej miałem Kaspersky'ego z AntiHacker'em i tez było całkiem nieźle ale Avast wywarł bardziej pozytywne wrażenie.


Czw 01 Gru 2005, 14:52
Profil
Boss Komputerowiec
Boss Komputerowiec
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią 12 Sie 2005, 10:08
Posty: 1065
Miejscowość: Blachownia i gdzieś w Lubuskiem
Post 
też używam Avasta i jestem zadowolony! przedewszystkim z tego że jest darmowy! mam tez nadzieje że jest dobry bo nie wiem czy znajduje wszystko!! niemniej aktualizuje się za każdym wejściem do netu, ma przyjazny interfejs, łatwy w obsłudze!!!! po polsku!!! dla lubiących zabawy w upiększanie ma dużo skórek! chyba spokojnie go można polecić!!! jeśli ktoś ma do niego zastrzeżenia to chętnie poczytam!!!!


Czw 01 Gru 2005, 17:41
Profil
Boss Komputerowiec
Boss Komputerowiec
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 14 Lut 2005, 22:24
Posty: 855
Miejscowość: Wrocław
Post 
Arti napisał(a):
też używam Avasta i jestem zadowolony! przedewszystkim z tego że jest darmowy! mam tez nadzieje że jest dobry bo nie wiem czy znajduje wszystko!! niemniej aktualizuje się za każdym wejściem do netu, ma przyjazny interfejs, łatwy w obsłudze!!!! po polsku!!! dla lubiących zabawy w upiększanie ma dużo skórek! chyba spokojnie go można polecić!!! jeśli ktoś ma do niego zastrzeżenia to chętnie poczytam!!!!

osobiscie nie mam zastrzerzen do avasta bo nigdy go nie uzywalem :wink:
obecnie korzystam z nortona 2004 i jestem zadowolony aktualizjacje na biezaco wykryje kazdego wirusa ktory jest na stronie www osobiscie jestem zadowolony :wink: :lol:

_________________

| AMD Phenom X2 555@ X4 B55 + Arctic Cooling Freezer 7 Pro REV.2
| Asus M4A78LT-LE | Kingston 6 GB DDR3 1333 |
| Sapphire HD 6870 1GB | Samsung 500GB | WD Caviar 80GB |
| Powered by Be Quiet Pure Power L7-530W + BELKIN Conserve |
| LG E2260V-PN
| @Seven Professiona l+ Office 2010 Professional
+ Belkin Conserve + Belkin Stride360 16" + Belkin Messenger 16"


Czw 01 Gru 2005, 18:32
Profil WWW
Zdolny Komputerowiec
Zdolny Komputerowiec

Rejestracja: Śro 26 Paź 2005, 19:20
Posty: 745
Miejscowość: Przemyśl
Post 
Avast strasznie zamula system.
Wyrzuć antywirusa, i zainstaluj dobrego Firewalla i spybota. Jak nic nie przelezie dzieki nim to po co ci antywirus ?

_________________
Tom's Hardware Guide - Forum


Czw 01 Gru 2005, 23:38
Profil
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 27 Sty 2005, 12:37
Posty: 467
Miejscowość: kiedyś X-KOM, teraz Warszawa:)
Post 
ja osobiscie preferuje MKS_VIR - naprawde dobry, nieprzymulajacy program...

swoja droga kazdy antywirus jest rewelacyjny jesli zachowuje sie minimum zdrowego rozsadku przy pracy na komputerku:)

_________________
Image Image


Pią 02 Gru 2005, 10:55
Profil WWW
użytkownik
użytkownik
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 03 Lut 2005, 23:43
Posty: 126
Post 
Zazwyczaj nie używam antywirusa, ale jeśli już coś mnie do tego skłoni to wybieram Avast! choćby za to, że jest darmowy. Drugim wartym polecenia wydaje się Windows OneCare Live - ale to cacko jest dopiero w fazie beta-testów, chociaż przyznam, że jak na wersję beta to całkiem nieźle sobie radzi. Zresztą nic dziwnnego, bo przecież kto lepiej zna wszelkie zakamarki systemu jak nie jego twórcy? ;)

_________________
Mów zawsze, co czujesz, i czyń, co myślisz.
Mój blog:


Pią 10 Lut 2006, 20:04
Profil WWW
użytkownik
użytkownik
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 03 Lut 2005, 23:43
Posty: 126
Post 
Zazwyczaj nie używam antywirusa, ale jeśli już coś mnie do tego skłoni to wybieram Avast! choćby za to, że jest darmowy. Drugim wartym polecenia wydaje się Windows OneCare Live - ale to cacko jest dopiero w fazie beta-testów, chociaż przyznam, że jak na wersję beta to całkiem nieźle sobie radzi. Zresztą nic dziwnnego, bo przecież kto lepiej zna wszelkie zakamarki systemu jak nie jego twórcy? ;)

_________________
Mów zawsze, co czujesz, i czyń, co myślisz.
Mój blog:


Pią 10 Lut 2006, 20:06
Profil WWW
nowicjusz
nowicjusz
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 25 Kwi 2005, 23:13
Posty: 17
Miejscowość: Częstochowa
Post 
Ja uzywam Nortona Internet Security gdzie jest AntyVir i sprawdza sie w 100% choć pochlania dosc duzo pamieci RAM. Dodatkowo Ad-aware dla pewnosci co jakis czas.

_________________
Image

OLYMPUS C-310 + xD 128MB + Hama Base 2/4 + Hama Star 700


Śro 15 Lut 2006, 22:51
Profil
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Czw 28 Kwi 2005, 20:45
Posty: 12
Miejscowość: Częstochowa
Post 
Ja również od dłuższego czasu używam Avasta i moim zdaniem to najlepsza ochrona przed wirusami.
Pozdrawiam :D
Milena Kamińska


Nie 26 Lut 2006, 11:33
Profil
początkujący użytkownik
początkujący użytkownik
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 14 Mar 2005, 14:29
Posty: 72
Miejscowość: ok. Częstochowy
Post 
ogólnie zgadzam sie ze THG_Stingerek i przemcio.

A co do Avasta to ratuje go tylko ze jest darmowy i reklama..
Osobiscie odradzam, mulasty, na 98 miewa humory, wykrywanie i zabezpieczanie przecietne.. /heh bezkrytyczna wiara w to co czasem pisza na stronkach www moze zgubic/

Kaspersky.. hmm.. kiedys naprawde dobry i profesjonalny.. obecnie zdarza mu sie czesciej puscic bakcyla.. no i platny, kiedys uzywalem.. od dluzszego czasu poszedl w odstawke

Chwilowo rekomendacje moge dac czeskiemu AVG, testuje tez NOD32.. ale tu sie jeszcze wstrzymam z opinia.

@Milena: najlepsza ochrona przed wirusami to zrobic impre, wspomoc polskie browary.. i uzywajac 3kg mlota sklepac kompa zanim wirus sie przesliznie :twisted: Heh testowane w akademiku Herkules Polibuda :D

_________________
  • Asus P5B Deluxe
  • C2D E6300
  • Corsair 1024MB DDR2 800MHz XMS2 Xtreme CL5
  • Galaxy 7900GS 256MB 256 bit Zalman 1,2ns
  • Seagate 160 GB SATA NCQ
  • Creative Inspire 5.1 T5900
  • Chieftec HPC-360-302 DF


Pią 03 Mar 2006, 00:24
Profil
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 27 Sty 2005, 22:55
Posty: 469
Miejscowość: www.x-kom.pl
Post 
Ja nie używam żadnego programu antywirusowego. Siłą rzeczy pewnie coś złapałem ale jak na razie nic nie daje się we znaki. Trzeba tylko uważać gdzie się wchodzi i regularnie ściągać łatki do OS.

_________________
michal@x-kom.pl


Nie 12 Mar 2006, 14:14
Profil
Zdolny Komputerowiec
Zdolny Komputerowiec

Rejestracja: Śro 26 Paź 2005, 19:20
Posty: 745
Miejscowość: Przemyśl
Post 
A ja szczerze mówiac nie potrzebuje , antywirusów.
Mam zone alarma w wersji PRO i ma wbudowane tyle zabezpieczen wlacznie ze skanerem antyspyware. Programik jest boski , i uwazam ze to jeden z najinteligentniejszych firewalli.

_________________
Tom's Hardware Guide - Forum


Nie 12 Mar 2006, 16:11
Profil
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 27 Sty 2005, 22:55
Posty: 469
Miejscowość: www.x-kom.pl
Post 
Też jestem zdania, że firewall wystarczy. Zamiast leczyć trzeba zapobiegać :)

_________________
michal@x-kom.pl


Nie 12 Mar 2006, 17:48
Profil
Extremalny Komputerowiec
Extremalny Komputerowiec
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 31 Sty 2005, 09:28
Posty: 3119
Miejscowość: Galway(Irl)
Post 
Kiedyś wpadła mi w "ręce" stronka zagraniczna z testami antywirów i tam najlepszy był F-secure, Kasperski i jeszcze coś z około 99% skutecznością tego co przygotowali do testu. Avast miał troche powyżej 80%.
Na codzień też używam Avasta i nie wyobrażam sobie nie mieć antywira w dzisiejszych czasach przy stałym łączu :shock:
Przez ostatnie 2 miesiące testowałem F-secure i zauważylem rzeczywiście lepszą skuteczność, tzn częściej coś meldował niż Avast. W pakiecie też był firewall - wydawał się bardzo skuteczny po ilości komunikatów o próbie skanowania i itp
Od wczoraj znów jestem na Avast. Kiedys miałem Nortona i to był zawsze najbardziej zasobożerny antywirus co tez potwierdziło sie na komputerach które były u mnie w pracy. Po instalacji każdy wyraźnie zwolnił...

_________________
i5-3570k @4.7 1.33V * MSI Z77 MPower * 8GB DDR3 Kingston Predator 1866 * XFX Radeon HD 6970 2GB
Seagate 600 256GB SSD * Plextor M5 Pro 256GB SSD * Samsung SE-S224 * BeQuiet DP 650W * Silverstone TJ07B * EIZO S2231W
WC: Apogee XT, Laing DDC, XSPC EX480


Nie 12 Mar 2006, 23:03
Profil
Zdolny Komputerowiec
Zdolny Komputerowiec

Rejestracja: Śro 26 Paź 2005, 19:20
Posty: 745
Miejscowość: Przemyśl
Post 
Polecam wersje trialowa 15 dniowa ZOna Alarm pro.
Najowsza wersja dostepna na stronei producenta.
Zobacz sobei ile ma opcji i jak jest skuteczny, to bardoz profesjonalne narzedzie i "pożera" 15 MB pamieci, ajak sie juz "nauczy" to wogole nie wiesz ze go masz :)

_________________
Tom's Hardware Guide - Forum


Nie 12 Mar 2006, 23:17
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 30 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 14 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Internetowy sklep komputerowy X-KOM posiada w ofercie komputery stacjonarne i notebooki renomowanych producentów. Sprzedajemy tanie laptopy, oprogramowanie oraz wysokiej jakości sprzęt elektroniczny. Jeśli chcesz kupić dobry laptop w atrakcyjnej cenie, to jesteś we właściwym miejscu. Potrzebny Ci laptop do gier? Zapoznaj się z naszym asortymentem. Znajdziesz u nas nie tylko laptop dla gracza, ale również laptop dla grafika, czy studenta. Oferujemy fachowe doradztwo w zakresie doboru notebooków odpowiadających oczekiwaniom Klientów. Gwarantujemy szeroki wachlarz produktów, profesjonalną obsługę i terminową realizację zamówień. Istnieje możliwość bezpośredniego odbioru towaru. Posiadamy sieć salonów zlokalizowanych w całej Polsce.