laptopy notebooki - komputerowy sklep internetowy
forum.X-KOM.PL
Forum sklepu komputerowego X-KOM
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: Czw 28 Mar 2024, 15:44



Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 24 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
 Najlepszy Firewall!!! 
Autor Wiadomość
Boss Komputerowiec
Boss Komputerowiec
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią 12 Sie 2005, 10:08
Posty: 1065
Miejscowość: Blachownia i gdzieś w Lubuskiem
Post Najlepszy Firewall!!!
Zasatanawiam się jakie jest wasze zdanie na temat Firewalli!!! w XP jest systemowy ale mam spore zasztreżenia do jego działania a przedewszystkim takie że jest strasznie nieszczelny!!! nazbierałem takiego syfu że skończyło się formatem!!! teraz używam Kerio Personal Firewaall i jestem zachwycony!!! siedze dużo w necie i nic nie łapie a komunikaty o próbach włamu pojawiają się dość często!!! do tego wszystkiego mam avasta i adewera którym czasem skanuje ale nic nie ma!!!! nie wiem jak działają inne Firewalle ale jakbym miał plecać to polecam Kerio!!!!


Pią 17 Lut 2006, 00:10
Profil
Zdolny Komputerowiec
Zdolny Komputerowiec
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 30 Sty 2005, 18:30
Posty: 593
Miejscowość: Częstochowa
Post 
Przychylam sie do tej opinii :) sam uzywam Kerio i jest to moim zdaniem najlepszy darmowy firewall. Nie wiem jak z platnymi ale po co mam placic za cos, co moge miec za darmo w calkiem niezlej jakosci :)

_________________
w moderacji...


Pią 17 Lut 2006, 00:13
Profil
użytkownik
użytkownik
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 03 Lut 2005, 23:43
Posty: 126
Post 
Obecnie używam tego Windowsowego z SP2. Przedtem używałem tego z wersji beta Windows OneCare.

A kiedyś, dawno, dawno temu używałem Kerio 2.1.5 :)

_________________
Mów zawsze, co czujesz, i czyń, co myślisz.
Mój blog:


Pią 17 Lut 2006, 00:27
Profil WWW
początkujący użytkownik
początkujący użytkownik

Rejestracja: Pią 04 Lut 2005, 17:19
Posty: 54
Miejscowość: Częstochowa
Post 
Ja również przychylam się do pochlebnych opinii o Kerio używam go od paru miesięcy i jak na razie nie mam żadnych problemów z kompem. :)

Z innych firewalli polecam jeszcze Sygate Personal Fierewall według mnie bardzo skuteczny i prosty w konfiguracji.

Pozdrawiam.


Pią 17 Lut 2006, 01:25
Profil
Post 
I ja również używam KERIO. Chyba nic nie przepuszcza. polecam.


Pią 17 Lut 2006, 21:31
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Czw 03 Mar 2005, 08:13
Posty: 36
Miejscowość: Czestochowa
Post 
kerio jest najlepszy :)

_________________
athlon 64 3000+ , ga-k8ns-939, 2x 512 ram 400 mh, geforce 6600 gt , soundblaster live 24 bit


Nie 26 Lut 2006, 10:42
Profil
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Czw 28 Kwi 2005, 20:45
Posty: 12
Miejscowość: Częstochowa
Post 
Zgadzam się z opinią użytkowników Kerio - moim zdaniem to najlepszy firewall :D


Nie 26 Lut 2006, 11:29
Profil
Post Re: Najlepszy Firewall!!!
Arti napisał(a):
w XP jest systemowy ale mam spore zasztreżenia do jego działania a przedewszystkim takie że jest strasznie nieszczelny!!! nazbierałem takiego syfu że skończyło się formatem!!! .........komunikaty o próbach włamu pojawiają się dość często!!!


Kerio, Sygate, Outpost sa niezlymi darmowymi firewallami /niektore wersje/,
ale bez dobrego konfigu i odrobiny oleju w glowie to nawet najlepszy firewall nie pomoze :twisted:

tzw. syf to se dany ludź sciaga sam :P a na bidnym firewallu pieski sie wiesza :D a co on ma do syfu? juz bym sie zgodzil gdybys antywira bluzgal ze ci wirusa puscil :lol:

eee co do wlamu to pewnie wiekszosc komunikatow interpretujesz jako wlam co ma sie nijak do rzeczywistosci..

Pozdro


Czw 02 Mar 2006, 23:56
Post Re: Najlepszy Firewall!!!
Anonymous napisał(a):

eee co do wlamu to pewnie wiekszosc komunikatow interpretujesz jako wlam co ma sie nijak do rzeczywistosci..

Pozdro


A co tu interpretować?! dostaje komunikat że ktoś chce się połączyć i jeśli znam program to go dopuszczam jeśli nie to nie zezwalam!!! to samo w drugą stronę!!! chce coś wyjść to czytam komunikat i decyduje!!! to nie wiersz żęby go interpretować!!! :P
jeśli idzie o konfigurację to po instalacji Kerio jest troche komunikatów ale później sprawa się juz uspokaja!!! najważniejsze żeby dokładnie czytać komunikaty a nie klikać na oślep tak jak wielu robi!!! :lol:

pozdro


Pią 03 Mar 2006, 19:03
Boss Komputerowiec
Boss Komputerowiec
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią 12 Sie 2005, 10:08
Posty: 1065
Miejscowość: Blachownia i gdzieś w Lubuskiem
Post Re: Najlepszy Firewall!!!
Anonymous napisał(a):
Anonymous napisał(a):

eee co do wlamu to pewnie wiekszosc komunikatow interpretujesz jako wlam co ma sie nijak do rzeczywistosci..

Pozdro


A co tu interpretować?! dostaje komunikat że ktoś chce się połączyć i jeśli znam program to go dopuszczam jeśli nie to nie zezwalam!!! to samo w drugą stronę!!! chce coś wyjść to czytam komunikat i decyduje!!! to nie wiersz żęby go interpretować!!! :P
jeśli idzie o konfigurację to po instalacji Kerio jest troche komunikatów ale później sprawa się juz uspokaja!!! najważniejsze żeby dokładnie czytać komunikaty a nie klikać na oślep tak jak wielu robi!!! :lol:



pozdro


to ja!!! :D


Pią 03 Mar 2006, 19:07
Profil
Zdolny Komputerowiec
Zdolny Komputerowiec

Rejestracja: Śro 26 Paź 2005, 19:20
Posty: 745
Miejscowość: Przemyśl
Post 
Najlepszy według mnie jest Zone Alarm...
Ma tak ogromn emozliwosci konfiguracji, oraz wbudowane narzedzie anti spyware :)
Jest boski... szkoda ze musze go przeinstalowywac co 15 dni :)

_________________
Tom's Hardware Guide - Forum


Pią 03 Mar 2006, 19:15
Profil
początkujący użytkownik
początkujący użytkownik
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro 26 Sty 2005, 19:06
Posty: 90
Post 
only Kerio ver. 2.1.5, ewnetualnie Sygate, ale ten pierwszy jest darmowy, stabliny i daje poczucie bezpieczeństwa, prawie jak nasza służba zdrowia ;)

_________________
Telefonia internetowa VOIP
600598329
503197709
------------------
GG: 2078911


Czw 23 Mar 2006, 16:00
Profil WWW
początkujący użytkownik
początkujący użytkownik
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto 23 Sie 2005, 21:12
Posty: 88
Miejscowość: Częstochowa
Post 
Jak dla mnie najlepszy jest Norton Internet Security 2006 po polsku i łatwo sie ustawia.W kerio za dużo ustawień.Ja wogóle nie mam wiadomości o atakach bo odrazu adres blokowany

_________________
NIGDY NIE KŁÓĆ SIE Z IDIOTAMI....SPROWADZĄ CIE DO SWOJEGO POZIOMU I POKONAJĄ DOŚWIADCZENIEM..


Pią 24 Mar 2006, 15:00
Profil WWW
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Sob 18 Mar 2006, 13:46
Posty: 4
Post 
polecam Sygate


Sob 25 Mar 2006, 01:41
Profil
początkujący użytkownik
początkujący użytkownik
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto 23 Sie 2005, 21:12
Posty: 88
Miejscowość: Częstochowa
Post 
Sygate przecież tam ma mało opcji i nie wiadomo o co chodzi.NIS jest po poslku i jest super

_________________
NIGDY NIE KŁÓĆ SIE Z IDIOTAMI....SPROWADZĄ CIE DO SWOJEGO POZIOMU I POKONAJĄ DOŚWIADCZENIEM..


Sob 25 Mar 2006, 10:29
Profil WWW
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 24 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Internetowy sklep komputerowy X-KOM posiada w ofercie komputery stacjonarne i notebooki renomowanych producentów. Sprzedajemy tanie laptopy, oprogramowanie oraz wysokiej jakości sprzęt elektroniczny. Jeśli chcesz kupić dobry laptop w atrakcyjnej cenie, to jesteś we właściwym miejscu. Potrzebny Ci laptop do gier? Zapoznaj się z naszym asortymentem. Znajdziesz u nas nie tylko laptop dla gracza, ale również laptop dla grafika, czy studenta. Oferujemy fachowe doradztwo w zakresie doboru notebooków odpowiadających oczekiwaniom Klientów. Gwarantujemy szeroki wachlarz produktów, profesjonalną obsługę i terminową realizację zamówień. Istnieje możliwość bezpośredniego odbioru towaru. Posiadamy sieć salonów zlokalizowanych w całej Polsce.