laptopy notebooki - komputerowy sklep internetowy
forum.X-KOM.PL
Forum sklepu komputerowego X-KOM
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: Wto 19 Mar 2024, 09:53



Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
 Nie można działać po zalogowaniu się do systemu na nim 
Autor Wiadomość
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Wto 18 Lut 2014, 04:06
Posty: 22
Post Nie można działać po zalogowaniu się do systemu na nim
Witam, mam problem z którym nie mogę sobie poradzić od kilku dni dlatego proszę o pomoc w jego rozwiązaniu tu na forum.
Otóż posiadam komputer stacjonarny, płyta główna w nim jest firmy Asus a model jej to: M5A97 EVO R2.0 (numer seryjny: EAM0AJ169930) widnieje jeszcze jeden numer podany na pudełku dlatego wolę go także podać aby nie było niedomówień, itd. (90-MIBJJ0-G0EAY0MZ)
Do czego zmierzam, w biosie widzi wszystkie 3 dyski bezproblemowo o pojemności 1 TB i 750 GB oraz dysk ssd o pojemności 120 GB.
Lecz przy próbie instalacji nowego systemu obojętne czy będzie to z płyty dvd czy przygotowanego odpowiednio pendrive zawsze jest ten sam problem, już opisuję w czym on tkwi.
Gdy próbuję zainstalować system na początku instalacja przebiega bezproblemowo lecz do momentu gdy ukazuje się plansza z wyborem systemu operacyjnego.
Lecz jeśli chcę obojętne czy myszą lub wyborem z klawiatury wybrać odpowiedni system do zainstalowania wówczas przestają działać mysz i klawiatura.
Mysz oraz klawiatura oczywiście są podłączone do portu usb każda osobno rzecz jasna do płyty głównej bezpośrednio.
Nawet gdy jest już wybrany system pierwszy który istnieje na nośniku bez własnego wyboru po naciśnięciu klawisza Enter, niestety ze strony komputera zero reakcji.
Można tak czekać w nieskończoność i nic się nie dzieje, niestety.
Próbowałem nawet naprawy systemu po niedługim czasie oczekiwania niby ukazuje się informacja że naprawa przebiegła pomyślnie.
Niestety po wpisaniu hasła i zalogowaniu się oraz ukazaniu się pulpitu nic nie można zrobić.
Mam na myśli rzecz jasna brak możliwości wejścia w menu start z zainstalowanymi programami, itd.
Mysz i klawiatura nadal działają lecz nic jak wspomniałem nie można zrobić.
Komputer jestem zmuszony wówczas niestety wyłączać głównym przyciskiem na przodzie obudowy komputera, przytrzymując go na kilka sekund.
Może mi ktoś pomóc w rozwiązaniu tak irytującego mnie problemu ???
Będę ogromnie wdzięczny za pomoc bo bez komputera i dostępu do internetu dla mnie to tragedia niestety.
Pozdrawiam oczywiście wszystkich i liczę na pomoc oraz przepraszam za tak obszerne opisanie problemu, lecz wolę aby potem nie było zbędnych pytań.

_________________
HITMAN


Sob 19 Gru 2015, 03:39
Profil
Extremalny Komputerowiec
Extremalny Komputerowiec
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob 23 Sie 2014, 17:35
Posty: 7785
Post Re: Nie można działać po zalogowaniu się do systemu na nim
Jaki system instalujesz? Poszukaj w biosie opcji z USB

_________________
Zestawienie polecanych laptopów i ultrabooków ✅
Nie wiesz która seria jest najlepsza, który model jest najnowszy? Napisz na mój e-mail :thumright:
GG:47751279


Sob 19 Gru 2015, 12:17
Profil WWW
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Wto 18 Lut 2014, 04:06
Posty: 22
Post Re: Nie można działać po zalogowaniu się do systemu na nim
Instaluję system Windows 7 x64 oczywiście z SP1 a w biosie patrząc według mnie jest wszystko dobrze po włączane.

_________________
HITMAN


Sob 19 Gru 2015, 19:37
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 3 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Internetowy sklep komputerowy X-KOM posiada w ofercie komputery stacjonarne i notebooki renomowanych producentów. Sprzedajemy tanie laptopy, oprogramowanie oraz wysokiej jakości sprzęt elektroniczny. Jeśli chcesz kupić dobry laptop w atrakcyjnej cenie, to jesteś we właściwym miejscu. Potrzebny Ci laptop do gier? Zapoznaj się z naszym asortymentem. Znajdziesz u nas nie tylko laptop dla gracza, ale również laptop dla grafika, czy studenta. Oferujemy fachowe doradztwo w zakresie doboru notebooków odpowiadających oczekiwaniom Klientów. Gwarantujemy szeroki wachlarz produktów, profesjonalną obsługę i terminową realizację zamówień. Istnieje możliwość bezpośredniego odbioru towaru. Posiadamy sieć salonów zlokalizowanych w całej Polsce.