laptopy notebooki - komputerowy sklep internetowy
forum.X-KOM.PL
Forum sklepu komputerowego X-KOM
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: Czw 23 Maj 2024, 04:02



Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 343 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 23  Następna
 Forum 
Autor Wiadomość
Boss Komputerowiec
Boss Komputerowiec
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią 12 Sie 2005, 10:08
Posty: 1065
Miejscowość: Blachownia i gdzieś w Lubuskiem
Post 
THG_Stingerek napisał(a):
proponuje skasowac konta uzytkownikow ktorzy maja mniej niz 50 postow i nie logowali sie od pol roku.


No to teraz wymyśliłeś.o ile wcześniej jeszcze można sie było zastanowić to teraz przegięcie. pół roku to nie wiele. jeśli już userów kórzy sie wogóle nie logowali ale nie tych co mają 50 postów. :evil: :roll:


Nie 04 Lut 2007, 22:05
Profil
Zdolny Komputerowiec
Zdolny Komputerowiec

Rejestracja: Śro 26 Paź 2005, 19:20
Posty: 745
Miejscowość: Przemyśl
Post 
Dlaczego ? To zly pomysl ? zauwazyles ze warunki lączu koniunkcja a nie alternatywa ?
Koniunkcja jest prawdziwa tylko w jednym przypadku, gdy oba zdania sa prawdziwe, wiec jesli ktos ma mniej niz 50 postow i nie logowal sie pol roku mozna jego konto usunac oczywiscie do kazdego wyslac ostrzezenie w ktorym deadline bedzie wynosil powiedzmy 10 dni....

_________________
Tom's Hardware Guide - Forum


Nie 04 Lut 2007, 23:22
Profil
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 27 Sty 2005, 12:37
Posty: 467
Miejscowość: kiedyś X-KOM, teraz Warszawa:)
Post 
zbyt radykalne jak dla mnie... bazy ilosc userow (szczegolnie tych malo aktywnych) w zaden sposob nie obciaza...

ja mimo ze zadko bywam na tych forach, to bardzo bym sie zdenerwowal, gdyby ktos mi konto skasowal - na pewno wiecej tam bym nie zajrzal - a ostrzezenia? to jak plachta na byka... odpada...

kasuje tylko userow zakladanych przez roboty sieciowe, reszta zostaje - jak ktos bedzie chcial, to poprosi o skasowanie konta...

mnie nieaktywni nie przeszkadzaja... (juz widze, ze zaraz ktos bedzie krzyczal, ze statystyki zawyzam:)... hehehe

_________________
Image Image


Nie 04 Lut 2007, 23:37
Profil WWW
Zdolny Komputerowiec
Zdolny Komputerowiec

Rejestracja: Śro 26 Paź 2005, 19:20
Posty: 745
Miejscowość: Przemyśl
Post 
statystyki to jedno (zawsze mozna umiescic tutaj reklame i trzepac na tym kase co zrozumiale) ale z ostrzezeniem zle mnie zrozumiales, chodzilo mi o ot zeby wyslac maila w ktorym bedzie "ostrzezenie" ze jesli nie zaloguje sie w ciagu 10 dni jego konto zostanie usuniete.

_________________
Tom's Hardware Guide - Forum


Pon 05 Lut 2007, 00:15
Profil
Zdolny Komputerowiec
Zdolny Komputerowiec

Rejestracja: Śro 26 Paź 2005, 19:20
Posty: 745
Miejscowość: Przemyśl
Post 
Nie edytuje bo nikt nie zauwazy :)

Mam pytanie... cos to forum jakies takie martwe... czy wy w sklepie nie moglibyscie przeprowadzic jakiejs akcji promocyjnej na korzysc forum ? Np... rabaty w wysokosci 5% dla zarejestrowanych I AKTYWNYCH uzytkownikow :) Nic tak nie przyciaga ludzi jak kasa !
Konkursy, akcje promocyjne :) Wszystko ! przeciez to proste ?
Robicie konkurs, sponsorujecie nagrode (nawet jakas peirdolke za 30-50zł typu myszka czy jakas gra) i juz wiecej osob sie o was dowaiduje :)

_________________
Tom's Hardware Guide - Forum


Ostatnio edytowany przez THG_Stingerek, Czw 08 Lut 2007, 00:39, edytowano w sumie 1 raz



Czw 08 Lut 2007, 00:38
Profil
Boss Komputerowiec
Boss Komputerowiec
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 07 Lip 2005, 10:11
Posty: 828
Miejscowość: CZ-WA
Post 
Popieram, jak mowilem, ze forum umiera to nikt nie sluchal :mrgreen: ;) .

_________________
>>> i5 3570K * ASRock Z77 EX6 * G.Skill 2x4GB 2133MHz <<<
>>> MSI GTX560Ti HAWK * SB X-Fi Fatal1ty Gamer Pro <<<
>>> WD1001 * WD640 * Corsair HX520W <<<
>>> LG L227WT >>>


Czw 08 Lut 2007, 07:34
Profil
Zdolny Komputerowiec
Zdolny Komputerowiec

Rejestracja: Pią 10 Lut 2006, 16:59
Posty: 758
Miejscowość: Częstochowa
Post 
Mozna tez pomyslec nad karta stalego klienta :mrgreen:

_________________

Intel E8400
Asus P5K-E
OCZ Reaper PC-9600
EVGA 9800GTX+
Samsung 830 2x64GB RAID0
Asus Xonar D2/PM
Corsair 620HXEU
Lian Li PC-V1000B
WC: D-Tek FuZion v2.0, 2xSwiftech MCW30, EK Water Blocks EK-FC 9800 GTX Acetal, Swiftech MCP355 12V,Swiftech MCW220 Quiet Power, Tygon R3603.


Pon 12 Lut 2007, 15:37
Profil
Boss Komputerowiec
Boss Komputerowiec
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob 06 Maj 2006, 13:22
Posty: 1096
Miejscowość: ~Częstochowa
Post 
Mniam, ale bym zaciertal rece jakby taka była :D


Pon 12 Lut 2007, 16:40
Profil
Boss Komputerowiec
Boss Komputerowiec
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią 12 Sie 2005, 10:08
Posty: 1065
Miejscowość: Blachownia i gdzieś w Lubuskiem
Post 
zważywszy na moje najbliższe zakupy to była by rewelacja :)


Pon 12 Lut 2007, 16:53
Profil
Zdolny Komputerowiec
Zdolny Komputerowiec

Rejestracja: Śro 26 Paź 2005, 19:20
Posty: 745
Miejscowość: Przemyśl
Post 
Mam sprawe do szanownej administracji....
Chodzi o te pierniczone sygnaturki uzytkownikow.
Dlaczego dozwolone jest stosowanie w sygnaturce wiecej niz 150znakow i 2 linijki ?
Przeciez jak kolega Arti napisze posta z ktorego 1 linijka to wypowiedz a pozostale 8 czy 9 to sygnaturka.... kolega Jabzik, Arti, Rafa Mozaika..... Czy tutaj ludzie chcia sie poprzebijac "kto ma fajniejsza sygnaturke" ? Fajna nei znaczy ogromna... to nie iejsce do chwalenia sie komputerami jakie sie posiada, jak ktos wymienia zestaw swoj (w profilu) to jest ok, ale jak ktos podaje zestawy brata, cioci, babci, dziadka w pracy i kolegi za sciana.. to chyba przegiecie ? Zestawy w sygnaturka sluza do tego aby przy rozwiazywaniu problemu nie podawac za kazdym razem konfiga.... niestety wspaniale forum nie oferuje mozliwosci wpisania konfigu tak aby byl widoczny po kliknieciu na nick.
Ludzie opamietajcie sie, przeciez jak 4-5 osob z was napisze po 2 zdania... to ponad 50 wierszy z tego to wasze sygnaturki !

Zobaczcie sami jak to wyglada !

Mozaika: Popieram, jak mowilem, ze forum umiera to nikt nie sluchal
JaBzik: Mozna tez pomyslec nad karta stalego klienta
Mikan: Mniam, ale bym zaciertal rece jakby taka była
Arti: zważywszy na moje najbliższe zakupy to była by rewelacja

I tyle jesli chodzi o odpowiedzi.....
Teraz zobaczcie jak wyglada ta strona przy tylko 4 waszych wypowiedziach...
A tutaj sygnaturki:

Athlon64 3700+SD 2600
MSI K8N nForce4 SLI Platinum
KG Asus 7600 GT 256/650/1700 PCIe
RAM 2 GB GEIL ULTRA 400/482 DUAL
Chiftec 450W
ASUS A6TC-AP015

AMD Athlon 64 3700+@3.124GHz
Scythe Ninja+Coolink Green Silent AX12
DFI LanParty UT nF4 Ultra-D @HR-05-SLI
Patriot XBLK TCCD 2.5-3-3-8-1T @568MHz
Galaxy 7600GS Zalman Edition
Creative Sound Blaster X-Fi
Tagan 480W-U15

Sempron 2800+@2650mhz 1,568v // Sempron 3000+@2550MHZ 1,475v
DFI Infinity Rev.A // Gigabyte K8NE rev.1.0 Bios F5
2x512mb@221mhz // 2x256mb@218mhz
6600gt 128mb/128bit@570/1180 // PX6500TDH 128mb/64bit@450/833
K.C Sylwuniu:*

Abit AN7-Mod bios Tictac`s
Athlon_M Barton2500+@2,4GHz(11x216)
2x512TwinMos
ATI x1600pro AGP
2x160GB Seagate SATA RAID 0
Chieftec-420W
Thermaltake Soprano
3D 03 - 7431 3D 05 - 4472 3D 06 - 2040
Fujitsu Siemens Amilo Pro V3505


I teraz w gąszczu sygnaturek szukanie wypowiedzi do horror...
Jesli czyjas sygnaturka jest o wiele dluzsza niz wypowiedz.. to sorry ale cos jest nie tak... o ile wymienianie procesora plyty, ramu i grafy w sigu, o tyle obudowa, dzwiekowka, myszka , podkladka pod myszke , dysk , laptop i bog wie co jeszcze to juz zwykłe wożenie sie.

_________________
Tom's Hardware Guide - Forum


Ostatnio edytowany przez THG_Stingerek, Śro 14 Lut 2007, 13:36, edytowano w sumie 1 raz



Śro 14 Lut 2007, 13:27
Profil
Boss Komputerowiec
Boss Komputerowiec
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią 12 Sie 2005, 10:08
Posty: 1065
Miejscowość: Blachownia i gdzieś w Lubuskiem
Post 
Ale nie zauważyłeś że moja sygnaturka nie wychodzi poza

Arti
Komputerowiec



Wiek: 28
Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 321
Skąd: Blachownia i gdzieś w Lubuskiem


czyli opis każdego użytkowanika. Nie widze wtym niz stracznego i nie namiejscu żebyśmu wpisywali w sygnaturki nasze sprzętów. jak bede na forum poezji to sobie w sygnaturce napisze wiersz o_O cztero zwrotkowy :cool:

Ja sie jeszcze nigdy nie zgubiłem w czytaniu postów i nie pomyliłem sygnaturki z treścia posta ale jak administracja zdecyduje o zniesieniu sygnaturek to sie dostosuje.

pozdro


Ostatnio edytowany przez Arti, Śro 14 Lut 2007, 15:24, edytowano w sumie 1 raz



Śro 14 Lut 2007, 15:23
Profil
Extremalny Komputerowiec
Extremalny Komputerowiec
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 31 Sty 2005, 09:28
Posty: 3119
Miejscowość: Galway(Irl)
Post 
Forum bez sygnaturek jest łyse i ubogie graficznie i nudne jak np THG :twisted:
Takie jest moje prywatne zdanie.
THG_Stingerek napisał(a):
o tyle obudowa, dzwiekowka, myszka , podkladka pod myszke , dysk , laptop i bog wie co jeszcze to juz zwykłe wożenie sie.
:shock: O co chodzi? To to nie są części komputera? O nich się nie rozmawia i nigdy nie ma z nimi problemów? Laptop też nie jest komputerem?

Jak Stingerek nie odróżnia treści posta od sygnatury to najwyraźniej wymaga noszenia okularów.

Dla mnie to jest miejsce gdzie każdy wpisuje co chce i nic mnie nie obchodzi co ktoś tam ma dopuki kogoś to nie obraża albo narusza czyjąś godność. Inaczej mówiąc dopuki nie narusza ogólnych zasad przyzwoitości każdy może mieć tam nawet zdjęcie swojej babci.

THG_Stingerek napisał(a):
Jesli czyjas sygnaturka jest o wiele dluzsza niz wypowiedz.. to sorry ale cos jest nie tak
Jak ktoś nie ma nic więcej do powiedzenia lub nie da sie wiecej powiedzieć to co? Mamy pisac tak długo aż ilośc znaków przekroczy np ustaloną przez ciebie długość?
Co to za absurdy?

Stingerek Kaczyńscy to chyba Twoi idole co? :grin:

_________________
i5-3570k @4.7 1.33V * MSI Z77 MPower * 8GB DDR3 Kingston Predator 1866 * XFX Radeon HD 6970 2GB
Seagate 600 256GB SSD * Plextor M5 Pro 256GB SSD * Samsung SE-S224 * BeQuiet DP 650W * Silverstone TJ07B * EIZO S2231W
WC: Apogee XT, Laing DDC, XSPC EX480


Ostatnio edytowany przez rafa, Śro 14 Lut 2007, 16:42, edytowano w sumie 1 raz



Śro 14 Lut 2007, 16:36
Profil
Boss Komputerowiec
Boss Komputerowiec
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 07 Lip 2005, 10:11
Posty: 828
Miejscowość: CZ-WA
Post 
Ale co zal ci d.... sciska? Co w tym takiekiego zlego, czlowieku chyba nie wiesz jakie ludzie kompy maja, te nasze to pomylka, btw to raczej dobrze widziec ze nie kazdy kupuje w media, dla idiotow. Mnie to odpowiada po to jest ta miejscowka w postach. Peace & Fu-Bu

PS. Czemu nie podales podp. Rafy (sorry ale nie potrafie tego odmienic :rotfl: :jupi: :rotfl: ).

_________________
>>> i5 3570K * ASRock Z77 EX6 * G.Skill 2x4GB 2133MHz <<<
>>> MSI GTX560Ti HAWK * SB X-Fi Fatal1ty Gamer Pro <<<
>>> WD1001 * WD640 * Corsair HX520W <<<
>>> LG L227WT >>>


Ostatnio edytowany przez mozaika1234, Śro 14 Lut 2007, 18:17, edytowano w sumie 1 raz



Śro 14 Lut 2007, 18:14
Profil
Zdolny Komputerowiec
Zdolny Komputerowiec

Rejestracja: Śro 26 Paź 2005, 19:20
Posty: 745
Miejscowość: Przemyśl
Post 
Najpierw odnosnie wypowiedzi kol. Arti'ego
Cytuj:
Ale nie zauważyłeś że moja sygnaturka nie wychodzi poza

Arti
Komputerowiec



Wiek: 28
Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 321
Skąd: Blachownia i gdzieś w Lubuskiem

czyli opis każdego użytkowanika.


Sygnaturka, Sygnatura z angielskiego Signature czyli Podpis teraz juz wiesz o co mi chodzi ?

Nastepnie do kol. Rafy
Cytuj:
Forum bez sygnaturek jest łyse i ubogie graficznie i nudne jak np THG :twisted:
Takie jest moje prywatne zdanie.

I wara mi od niego, ale to nei znaczy że ma być pstrokate i kolorowe.


Cytuj:
O co chodzi? To to nie są części komputera? O nich się nie rozmawia i nigdy nie ma z nimi problemów? Laptop też nie jest komputerem?

To sa czesci komputera, rozmawia sie o nich, ma sie znimi problemy, laptop jest komputerem. Ale to co wy robicie ma na celu jedynie chwalenie sie kto ma lepszy sprzet.. a jak juz sygnaturka jest super kolorowa ma 10 linijek i wogole najlepiej czcionka 20 to jest super i wtedy czujecie sie dowartosciowani ?
Tak drudno umiescic to w jednej ewentualnie dwoch linijkach ?

Cytuj:
Jak Stingerek nie odróżnia treści posta od sygnatury to najwyraźniej wymaga noszenia okularów.


Wiesz jak ktos ma wielki awatarek, kolorowy podpis na 10 linijek i jedyne co ma do przekazania to "popieram" albo " tak zgadzam sie to dobry pomysl" to raczej marny z niego forumowicz.


Cytuj:
Dla mnie to jest miejsce gdzie każdy wpisuje co chce i nic mnie nie obchodzi co ktoś tam ma dopuki kogoś to nie obraża albo narusza czyjąś godność. Inaczej mówiąc dopuki nie narusza ogólnych zasad przyzwoitości każdy może mieć tam nawet zdjęcie swojej babci.

Badź powazny... przeczytaj chociaz zasady netykiety.. sa fora na ktorych wielkie podpisy kolorowe i tego typu wodotryski i obrazki sa tolerowane.... oczywiście szanujemy je.

Cytuj:
Jak ktoś nie ma nic więcej do powiedzenia lub nie da sie wiecej powiedzieć to co? Mamy pisac tak długo aż ilośc znaków przekroczy np ustaloną przez ciebie długość?
Co to za absurdy?

Myślisz płytko i czepiasz sie słów.... Wypowiedzi powinny byc wyczerpujace, jesli cala wypowiedz wymaga dwoch zdan to tyle trzeba napisac a nie lac wode specjalnie zeby post byl obszerny. Natomast jeszcze raz powtarzam zmieście to w dwoch linijkach wyjdzie na to samo.... z reszta, dla mnie to i tak najzwyklejsze wozenie sie, szkoda ze nie wymieniliscie jeszcze marki herbaty ktora pijecie prze kompem, lampki ktora oswietla klawiature i co wy tam jeszcze nie macie... wartosc czlowieka na forum okresla sie po jego postach... nie sygnaturce, ale widze ze niktorzy nadrabiaja...

Odnosnie posta kolegi Mozaiki
Cytuj:
Ale co zal ci d.... sciska?

Masz na mysli zazdrosc ze ja takiego sprzetu nie posiadam ?
heh.. jakie to ubogie, czy ty myslisz ze ja konieczne musze miec super sprzet i chwalic sie nim na kazdym kroku zeby czuc ze wydane pieniadze nie poszly na marne ?
Mam to co mam i na co mnie stac i nic ponad to.


Cytuj:
Co w tym takiekiego zlego, czlowieku chyba nie wiesz jakie ludzie kompy maja, te nasze to pomylka, btw to raczej dobrze widziec ze nie kazdy kupuje w media, dla idiotow.

To ze mam to nie znaczy ze mam sie tym chwalic na kazdym kroku, nie wyobrazam sobie ze podczas kazdej rozmowy chwalisz sie sprzetem... to ze ludzie maja duuuzo lepsze sprzety nie znaczy ze sa lepsi to raz, dwa nie chwala sie tym na lewo i prawo bo tylko i wylacznie taki jest cel waszych sigów.


Cytuj:
Mnie to odpowiada po to jest ta miejscowka w postach

Zmiesc to w dwoch linijkach...

_________________
Tom's Hardware Guide - Forum


Śro 14 Lut 2007, 18:29
Profil
Boss Komputerowiec
Boss Komputerowiec
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 07 Lip 2005, 10:11
Posty: 828
Miejscowość: CZ-WA
Post 
Czemu tylko ty masz cos do tego? Chyba kompleks mniejszosci? To ze ty wygladasz jak zwykly szarak to tylko twoja sprawa ale ja i inni nie chca. Jak bede mial Subaru STi (only przyklad) to sie pochwale ale na razie nie ma czym. A po drugie jak jest sie czym chwalic to czemu nie, przeciez tu nikt nie gani tych co maja gorszy sprzet. A teraz Bu-Fu :mrgreen:

_________________
>>> i5 3570K * ASRock Z77 EX6 * G.Skill 2x4GB 2133MHz <<<
>>> MSI GTX560Ti HAWK * SB X-Fi Fatal1ty Gamer Pro <<<
>>> WD1001 * WD640 * Corsair HX520W <<<
>>> LG L227WT >>>


Śro 14 Lut 2007, 18:47
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 343 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 23  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Internetowy sklep komputerowy X-KOM posiada w ofercie komputery stacjonarne i notebooki renomowanych producentów. Sprzedajemy tanie laptopy, oprogramowanie oraz wysokiej jakości sprzęt elektroniczny. Jeśli chcesz kupić dobry laptop w atrakcyjnej cenie, to jesteś we właściwym miejscu. Potrzebny Ci laptop do gier? Zapoznaj się z naszym asortymentem. Znajdziesz u nas nie tylko laptop dla gracza, ale również laptop dla grafika, czy studenta. Oferujemy fachowe doradztwo w zakresie doboru notebooków odpowiadających oczekiwaniom Klientów. Gwarantujemy szeroki wachlarz produktów, profesjonalną obsługę i terminową realizację zamówień. Istnieje możliwość bezpośredniego odbioru towaru. Posiadamy sieć salonów zlokalizowanych w całej Polsce.