laptopy notebooki - komputerowy sklep internetowy
forum.X-KOM.PL
Forum sklepu komputerowego X-KOM
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: Czw 28 Mar 2024, 23:45



Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
 Serwis to jakiś żart 
Autor Wiadomość
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Pią 28 Lip 2017, 12:09
Posty: 1
Post Serwis to jakiś żart
Witam, niestety praca waszego serwisu jest skandaliczna. Został zgłoszony problem z Kartą graficzna w laptopie RGL/74175/17. Niestety panowie z serwisu chyba nawet nie sprawdzili jej, gdyż w ekspertyzie wykazano uszkodzona obudowę i ułamana tulejkę z zawiasu. Nie zgodziłem się z ekspertyzą i po rozmowie telefonicznej z panem z serwisu zostało uzgodnione, że laptop zostanie oddany do serwisu lenovo. Nadmieniałem temu panu również o tym, że tu nie chodzi o o obudowę tylko wadliwa karte graficzną Radeon, która wywalała błąd w systemie "sterownik ekranu przestał odpowiadać ale odzyskał sprawność" po wyłączeniu radeonu system działał bez zarzutu. jednak chyba pan w ogole nie wziął tego pod uwagę i laptop poszedł do Lenowo z adnotacja o obudowie tylko. Zgłaszana usterka podejrzewam w ogole nie została sprawdzona. Takie kompletne olewania problemu, bądz szukanie dziury w całym nie uważam za w porządku. chciałbym się również dowiedzieć jaki związek ma obudowa z Kartą graficzna?. Czy państwo sobie w ogole bierzecie klientów na poważnie takim traktowaniem? czy próbujecie wcisnąć im każdy kit z możliwych byle by się wymigać od dobrze załatwionej sprawy. dodam, że zdjęcia jakie otrzymałem ze serwisu lenowo są śmieszne. Naprawdę chciałbym, ale nie umie się doszukać związku "tak bardzo" uszkodzonej obudowy z wadliwą kartą graficzną, albo w jakikolwiek sposób jaki może by mogła ją uszkodzić. Jak tak bardzo chcecie mogę też wam pokazać zdjęcia naprawde zepsutej obudowy. A co do rady innych naprawdę mam życzę wam by sprzęt wam działał, bo inaczej możecie zapomnieć o profesjonalnej obsłudze. Niestety o chociażby sprawdzeniu karty graficznej nie było nawet wzmianki. Pozdrawiam "bardzo kompetentny serwis X-com" to co robicie to jest niestety śmiech na sali a nie profesjonalna obsługa...


Pią 28 Lip 2017, 12:12
Profil
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 01 Wrz 2002, 11:00
Posty: 7665
Post Re: Serwis to jakiś żart
Witamy serdecznie,

Bardzo nam przykro z powodu zaistniałej sytuacji. Wiemy, że nasz dział serwisowy kontaktował się z Tobą. Gdy tylko będziemy mieć nowe informacje, na pewno je jak najszybciej przekażemy.

Pozdrawiamy x-kom

_________________
- Specjalne rabaty dla użytkowników forum
- Promocje, konkursy, kody rabatowe x-kom
- Kanał YouTube x-kom

Oficjalne konto sklepu internetowego, wpisy mogą mieć charakter reklamowy.


Wto 01 Sie 2017, 10:51
Profil WWW
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 2 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 14 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Internetowy sklep komputerowy X-KOM posiada w ofercie komputery stacjonarne i notebooki renomowanych producentów. Sprzedajemy tanie laptopy, oprogramowanie oraz wysokiej jakości sprzęt elektroniczny. Jeśli chcesz kupić dobry laptop w atrakcyjnej cenie, to jesteś we właściwym miejscu. Potrzebny Ci laptop do gier? Zapoznaj się z naszym asortymentem. Znajdziesz u nas nie tylko laptop dla gracza, ale również laptop dla grafika, czy studenta. Oferujemy fachowe doradztwo w zakresie doboru notebooków odpowiadających oczekiwaniom Klientów. Gwarantujemy szeroki wachlarz produktów, profesjonalną obsługę i terminową realizację zamówień. Istnieje możliwość bezpośredniego odbioru towaru. Posiadamy sieć salonów zlokalizowanych w całej Polsce.