forum.X-KOM.PL
https://forum.x-kom.pl/

BIOS i jawne wprowadzanie w błąd klientów
https://forum.x-kom.pl/viewtopic.php?f=35&t=12856
Strona 1 z 1

Autor:  smok768 [ Śro 07 Mar 2018, 17:17 ]
Temat postu:  BIOS i jawne wprowadzanie w błąd klientów

Sprawa jest bardzo prosta na stronie z procesorem ryzen 3 2200g jest napisane że płyta potrzebuje nowego biosu i jeśli kupimy płytę procesor i napiszemy komentarz zaktualizują bios za darmo rzecz jasna nie zaktulizowali go i napisali mi

Uprzejmie informujemy, iż aktualizację BIOS możemy przeprowadzić dopiero po zgłoszeniu reklamacji przez klienta. Jest to niezgodne z prawem, aby spółka X-KOM w momencie zakupu przez konsumenta/firmę otworzyła fabrycznie zapakowany produkt i dokonała na nim czynności serwisowych. Klient końcowy musi sam rozpakować produkt, następnie zgłosić go poprzez formularz : https://www.x-kom.pl/l/serwis-dodaj-zgloszenie/ W ciągu 2 dni roboczych zostanie wysłana informacja odnośnie wysyłki sprzętu. Jednakże zalecamy sprawdzenie działania płyty, ponieważ część płyt jest już z aktualizacją BIOS (tego nie jesteśmy w stanie również zweryfikować). Mimo szczerych chęci nie mamy możliwości obejścia tego procesu w inny sposób.

W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do dyspozycji.

Jak widać bardzo profesjonalnie ktoś tutaj oszukuje a ja nie mam sprawnego komputera
ps sprawdziłem nie działa

Autor:  4horsemen [ Pią 07 Wrz 2018, 20:44 ]
Temat postu:  Re: BIOS i jawne wprowadzanie w błąd klientów

Miałem te same problemy z biosem.Po złożeniu kompa nie chciał się uruchomić , dzwoniłem na infolinię i powiedzieli mi że stary bios nie powinien być problemem ale w sklepie od razu powiedzieli mi że musi być nowy bios a informatyk policzył sobie 180 zł za wgranie biosu.Pora zagłosować portfelem na inny sklep.

Autor:  X-KOM.PL [ Wto 11 Wrz 2018, 13:23 ]
Temat postu:  Re: BIOS i jawne wprowadzanie w błąd klientów

smok768, bardzo prosimy o wiadomość prywatną wraz z numerem zamówienia. Postaramy się jak najszybciej i najsprawniej wszystko rozwiązać. Przepraszamy też za błąd, ponieważ w przypadku informacji o aktualizacji Biosu, taka usługa powinna być wykonana. Przepraszamy za powstałe utrudnienia.
4horsemen, Ciebie również prosimy o informację w wiadomości prywatnej, przyjrzymy się opisanej przez Ciebie sprawie

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/