forum.X-KOM.PL
https://forum.x-kom.pl/

Regulamin sklepu X-COM
https://forum.x-kom.pl/viewtopic.php?f=35&t=13690
Strona 1 z 1

Autor:  uaciaty [ Pią 07 Wrz 2018, 11:19 ]
Temat postu:  Regulamin sklepu X-COM

Proszę o rozwianie wątpliwości co do interpretacji regulaminu sklepu X-KOM:

1. Czy sytuacja wybrania sprzętu ze strony internetowej i odbioru w salonie X-KOM (płatność kartą przy odbiorze) jest traktowana jako zawarcie umowy poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość czy jest to tylko rezerwacja sprzętu, a faktycznie sprzedaż odbywa się stacjonarnie w siedzibie salonu X-KOM?

2. Czy punkt VI 4. b) regulaminu odnosi się również do laptopów, które zostały rozszerzone o dodatkową pamięć RAM i dysk? W specyfikacji produktu pojawia się informacja "rozszerzony na profesjonalnej linii montażowej x-kom".
Kod:
4. Prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów:
b) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego indywidualnych potrzeb;

Autor:  X-KOM.PL [ Wto 11 Wrz 2018, 13:30 ]
Temat postu:  Re: Regulamin sklepu X-COM

uaciaty, w przypadku zamówienia złożonego przez naszą stronę lub aplikację mobilną, ale z odbiorem osobistym, również przysługuje Ci prawo odstąpienia od umowy. Punkt VI 4. b) regulaminu nie odnosi się do produktów, które są w naszej ofercie, a które zawierają zapis "rozszerzony na profesjonalnej linii montażowej x-kom", taki produkt również możesz zwrócić :)

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/