forum.X-KOM.PL
https://forum.x-kom.pl/

Karta graficzna RTX2070Strix a CoDBOIIII
https://forum.x-kom.pl/viewtopic.php?f=35&t=13914
Strona 1 z 1

Autor:  KiLoS102 [ Czw 15 Lis 2018, 12:10 ]
Temat postu:  Karta graficzna RTX2070Strix a CoDBOIIII

Dzień dobry, nabyłem u was RTX2070 z tej oferty https://www.x-kom.pl/p/456606-karta-graficzna-nvidia-asus-geforce-rtx-2070-rog-strix-oc-8gb-gddr6.html
Według oferty powinna być przypisana gra do tej karty, zapytałem pracownika w stacjonarnym punkcie X-Kom co jest nie tak? Uzyskałem odpowiedź bym zarejestrował kartę na stronie Asus i wykonał wszystkie możliwe podpunkty. Wykonałem wszystkie etapy jakie były możliwe by uzyskać ten klucz lecz bez powodzenia. Rozmawiałem z konsultantem od Asus'a i dowiedziałem się że to "X-Kom" powinien dać takowy klucz do gry przy zakupie. Ta metoda została opisana też na stronie oferty "kup powyższy produkt objęty promocją i odbierz kod ASUS z dowodu zakupu" bez problemowo można wywnioskować że powinien znajdować się na dowodzie zakupu a takowego kodu nie było.

Była oferta z niższą ceną za tego RTXa lecz bez gry, ja zapłaciłem za ofertę objętą promocją w postaci dodawanego kodu na grę.
Wyjaśnijcie o co tutaj chodzi?

Autor:  Blazer [ Czw 15 Lis 2018, 20:08 ]
Temat postu:  Re: Karta graficzna RTX2070Strix a CoDBOIIII

Jak zwykle prawda leży po środku.
W opisie produktu masz następujące punkty:

1. kup powyższy produkt objęty promocją i odbierz kod ASUS z dowodu zakupu

2. zarejestruj się na ASUS VIP i wprowadź kod

3.kod aktywacyjny do CoD otrzymasz drogą e-mail

Na stronie Asusa ( https://promotion.asus.com/pl/pl/call-o ... h-the-best ) masz natomiast:
Kod:
JAK TO DZIAŁA:

    Kup objęty promocją sprzęt ASUS* w kraju objętym promocją**
    Odbierz kod ASUS:
        -z dowodu zakupu, e-maila LUB
        -z „Thank You Card” z pudełka (dla klientów detalicznych) swojego produktu w wersji Call of Duty®: Black Ops Standard Edition
        W przypadku laptopa i komputera stacjonarnego, podczas pierwszej konfiguracji urządzenia wybierz wiadomość promocyjną Call of Duty: Black Ops 4. Postępuj zgodnie z wyświetlonymi instrukcjami i uzyskaj kod ASUS.
    Wybierz swój region z menu rozwijanego, aby wprowadzić kod ASUS
    Podaj wymagane informacje
    Zespół ROG wyśle Ci wiadomość e-mail z Twoimi kodami do aktywacji gry Call of Duty®: Black Ops 4 firmy Activision oraz instrukcjami dotyczącymi ich wykorzystania w ciągu 20 dni roboczych od momentu potwierdzenia spełnienia wymogów promocji.

Autor:  KiLoS102 [ Pon 19 Lis 2018, 12:50 ]
Temat postu:  Re: Karta graficzna RTX2070Strix a CoDBOIIII

Problem rozwiązany, problem polegał na tym że sprzedawcy w salonie nie mieli pojęcia że muszą mi dać klucz do produktu. Cały czas mówili mi o stronie promocji i że tam jest wszystko ale pomijali podpunkt pierwszy najważniejszy który polegał na przekazaniu kupującemu klucza.
Rada dla innych użytkowników, jak kupujecie tego RTX'a to zwracajcie uwagę że ma być na fakturze/paragonie jeszcze jeden produkt doliczony za 0.01PLN. Podpisany u mnie był jako "VOUCHER ASUS C4LL OF DVTY BL4CK OPS IV" jak będziecie mieć nabity ten produkt to musicie dostać stickera takiego jak na pudełko od produktu z kluczem który wprowadza się według kolejnych kroków. Potwierdzenie zgodności produktów od strony Asusa trwało może z 3min a było to po 23:00.

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/