laptopy notebooki - komputerowy sklep internetowy
forum.X-KOM.PL
Forum sklepu komputerowego X-KOM
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: Czw 28 Mar 2024, 17:33



Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
 X-KOM - wymiana informacji w emailach 
Autor Wiadomość
początkujący użytkownik
początkujący użytkownik

Rejestracja: Wto 30 Wrz 2008, 00:40
Posty: 69
Miejscowość: Poznań
Post X-KOM - wymiana informacji w emailach
Cześć Drogi X-KOM'ie powiedz mi proszę co się dzieję, z Waszą komunikacją mailową ? Czy zatrudniacie jakaś zewnętrzną agencję, która nie ma aktualnych informacji ? Czy wprowadzanie klienta w błąd to taka gra na koniec kwartału ? :lol: Chciałem zamówić u Was olejny sprzęt, w ślepo u Was a nie na morelkach czy innych komputrnikach itp. a czuję jakbym od 21 czerwca wymieniał maile z... botem.

1. 21 czerwca wysłałem zapytanie kiedy może być dostępny laptop ASUS ROG Strix G i7-9750H/16GB/512 (kod producenta: G531GU-AL001T).
2. Tego samego dnia dostałem wiadomość od Pani Izabela D**** "...Uprzejmie informujemy, iż wskazany produkt ze względu na bardzo duże zainteresowanie Klientów został w całości wyprzedany z naszej oferty.."
3. Następnego dnia, zapytałem ponownie czy będzie dostępny w przyszłości
4. Na co Pan Bartosz Ś**** odpisał "...dostawa wybranego modelu przeiwziana jest na 28 czerwca. Do tego momentu, możemy zaproponować dodatkowe 100PLN rabatu...."
5. Ucieszony odpisałem, że to dobra wiadomość i poczekam do tego dnia, po czym 8 lipca ponowiłem kontakt z pytaniem czy mogę zamówić laptop.
6 Dostałem odpowiedź od Agnieszka T**** "...Tytułowy model, jest niedostępny, ponieważ jego dystrybucja została zakończona i nie mamy już możliwości jego zamówienia... "
7. A teraz Pan Andrzej M*** pisze, że jednak dostępny

Czy możecie mi powiedzieć o co tu chodzi ?
a) Czy laptop jest wyprzedany;
b) Czy Asus zakończył dystrybucję wskazanego modelu;
c) Czy laptop jest dostępny od 28 czerwca?;
c) Czy jednak pracownicy się mylili i wprowadzali mnie świadomie/nieświadomie w błąd?

Czy nie macie dostępu do korespondencji ? na jednego maila odpisuje parę osób i każda nie weryfikuje co wcześniej zostało powiedziane ?

Ktoś, coś ? zamawiać ? nie zamawiać ? jest czy nie ma ? czy gdy zrobię przelew to... ? no właśnie co ? kolejna osoba napisze "przepraszam, bank zaprzestał dystrybucji środków na nasze konto blabla " WTF !?


Wto 09 Lip 2019, 14:15
Profil
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 01 Wrz 2002, 11:00
Posty: 7665
Post Re: X-KOM - wymiana informacji w emailach
Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację. Aktualnie dostępne są konfiguracje: G531GU-AL001T
Prosimy o wiadomość prywatną i wskazanie adresu e-mail, z którego się z nami kontaktowałeś. Wyjaśnimy tę sytuację, raz jeszcze przepraszamy

_________________
- Specjalne rabaty dla użytkowników forum
- Promocje, konkursy, kody rabatowe x-kom
- Kanał YouTube x-kom

Oficjalne konto sklepu internetowego, wpisy mogą mieć charakter reklamowy.


Czw 18 Lip 2019, 10:50
Profil WWW
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 2 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Internetowy sklep komputerowy X-KOM posiada w ofercie komputery stacjonarne i notebooki renomowanych producentów. Sprzedajemy tanie laptopy, oprogramowanie oraz wysokiej jakości sprzęt elektroniczny. Jeśli chcesz kupić dobry laptop w atrakcyjnej cenie, to jesteś we właściwym miejscu. Potrzebny Ci laptop do gier? Zapoznaj się z naszym asortymentem. Znajdziesz u nas nie tylko laptop dla gracza, ale również laptop dla grafika, czy studenta. Oferujemy fachowe doradztwo w zakresie doboru notebooków odpowiadających oczekiwaniom Klientów. Gwarantujemy szeroki wachlarz produktów, profesjonalną obsługę i terminową realizację zamówień. Istnieje możliwość bezpośredniego odbioru towaru. Posiadamy sieć salonów zlokalizowanych w całej Polsce.